Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 97
  1. #41

    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    wawa

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Janek Zobacz posta
    Co z modernizacja 767 Lotowskich? Podobno w czerwcu mial byc zaprezentowany pierwszy wyremontowany, mamy juz maj. Ktorys z 767 przechodzi remont w tej chwili?
    Żaden się nie remontuje i w grafiku nie widać aby jakiś przed sezonem miał być wyremontowany

  2. #42
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie

    Dokładnie - dzisiaj z ciekawości sprawdzałem rotacje i nie widać, żeby w najbliższym czasie jakikolwiek 763 był wyplanowany. W tygodniu powinienem wiedzieć coś więcej w tym temacie.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


  3. #43

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie Stare Boeing 767

    Stary Boeingi 767 ciagle beda stare, i zadny remont ich totalnie nie odnowi!
    Fakt jest taki, ze PLL LOT zaniedbal swoja flote daleko-dystansowa. Tak mial tych 6/7 samolotow taki i ich ma. Powinien juz ich miec 12!
    Kiedy w konciu PLL LOT bedzie miala o rozwoj swoji siatki polaczen? Kiedy PLL LOT bedzie latal poza Nowy Jork/Ark i Chicago????? Kiedy bedzie z konciu latal do np Los Angeles, Hanoi, Ho Chi Mhin, Tokjo czy znow do Bangkoku czy Singapur?
    Mial byc jeden B767 ktorzy mial latac czartery, gdzie on jest....nie ma!
    Retro-fit starych B767 jest porazka PLL LOT w rozmow z Boeingiem o nowych B787. Zamiast domagac sie chciaz B777 zamiast beda B767, PLL LOT bedzie trzymal smiec jeszce dwa lata.

  4. #44
    Awatar burn

    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    (troche na pólnoc od Poznania)

    Domyślnie

    777 jest na dzien dzisiejszy troche za duzy jak na mozliwosci nieLOTA,pozatym767 lata jeszcze calkiem sporo(AIR CANADA) i w super stanie(LAN).. to nie sztuka leciec 777 ze 100 pax za wielka wode...

  5. #45
    Awatar soccerinho

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    EPWROcław

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzylo Zobacz posta
    Mial byc jeden B767 ktorzy mial latac czartery, gdzie on jest....nie ma!
    Jest, w sezonie zimowym latał co tydzień na Teneryfę. SP-LPG.

  6. #46

    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Lublin / EPLB

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzylo Zobacz posta
    Kiedy w konciu PLL LOT bedzie miala o rozwoj swoji siatki polaczen? Kiedy PLL LOT bedzie latal poza Nowy Jork/Ark i Chicago????? Kiedy bedzie z konciu latal do np Los Angeles, Hanoi, Ho Chi Mhin, Tokjo czy znow do Bangkoku czy Singapur?
    Znowu komuś się marzy lot jako gigant europejskiego rynku lotniczego. Rzeczywistość jest jaka jest. LAX-ok tylko czym?, Hanoi i Ho Chi Mhin- o jednym krążą plotki, może trochę więcej nawet, przejrzyj forum, Tokio-podobnie, przeczytaj forum, było to już pisane. Mam wrażanie, ze wypisałeś ot, tak miasta, które Ci wpadły do głowy bez przemyślenia tego. Tylko LOT powinien i już.
    "Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy."
    -- Thich Nhat Hanh

  7. #47
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pavvel Zobacz posta
    Znowu komuś się marzy lot jako gigant europejskiego rynku lotniczego. Rzeczywistość jest jaka jest. LAX-ok tylko czym?, Hanoi i Ho Chi Mhin- o jednym krążą plotki, może trochę więcej nawet, przejrzyj forum, Tokio-podobnie, przeczytaj forum, było to już pisane. Mam wrażanie, ze wypisałeś ot, tak miasta, które Ci wpadły do głowy bez przemyślenia tego. Tylko LOT powinien i już.
    Skoro o większości było pisane na forum, to chyba nie są puste strzały tylko okaz pewnego zniecierpliwienia, przynajmniej ja tak to odbieram.

  8. #48
    Awatar janusz1993

    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    USA/Mielec

    Domyślnie

    Sezon wakacyjny w pelni juz za kilka tygodni, dojda polaczenia RZE-USA i KRK-USA
    wedlug mnie to czas na remonty swoich B767 lot juz ''przespal''

  9. #49

    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Lublin / EPLB

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    Skoro o większości było pisane na forum, to chyba nie są puste strzały tylko okaz pewnego zniecierpliwienia, przynajmniej ja tak to odbieram.
    Ja tego posta inaczej odebrałem i z tego wynikła moja odpowiedź. W moim odczuciu to wykrzyczenie wszystkiego co leży użytkownikowi na sercu i czego podmiotem jest LO. Po prostu napisanie oczywistych oczywistości, które nic nie wnoszą i które mają się w większości nijak do tematu. Może jest to oznaka zniecierpliwienia, ale wystarczy się "wgryźć" w forum i zarówno o trasach można się wszystkiego dowiedzieć i ochłonąć przy okazji, i o czarterach na szerokim kadłubie, i o tym jak się ma rozmiar 777 do możliwości zapełnienia samolotu przez LOT. Jedno o czym mało wiadomo to temat tego wątku, czyli co z remontem
    "Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy."
    -- Thich Nhat Hanh

  10. #50
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie

    Słusznie pavvel zauważył - użytkownik ma na swoim koncie 2 posty i raczej nie zadał sobie trudu wniknięcia w szczegóły poszczególnych tematów, a właśnie wylał swoje żale i nic ponadto. Żadnej konstruktywnej myśli i pełno emocji.

    Odnośnie retrofitu podobno ma być, jednak wszystko jest owiane tajemnicą...
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


  11. #51
    CRC
    CRC jest nieaktywny
    Awatar CRC

    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    urodzony na Rakowcu

    Domyślnie

    Może ta informacja Wam pomoże .Remonty ,owszem były ale na rosyjskim sprzecie ,bońki obsługiwane sa w/g stanu co znaczy tyle że wykonuje się obsługi typu A,C i D lub w/g kalendarza 1 y . Remont był jeden jedyny ,dawno temu....i to awaryjny.

  12. #52
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egon.olsen Zobacz posta
    Słusznie pavvel zauważył - użytkownik ma na swoim koncie 2 posty i raczej nie zadał sobie trudu wniknięcia w szczegóły poszczególnych tematów, a właśnie wylał swoje żale i nic ponadto. Żadnej konstruktywnej myśli i pełno emocji.
    Trochę więcej wiary w ludzi, forum można chyba czytać bez rejestracji dużo wcześniej - przynajmniej ja tak robiłem :-).

    Cytat Zamieszczone przez egon.olsen Zobacz posta
    Odnośnie retrofitu podobno ma być, jednak wszystko jest owiane tajemnicą...
    Łącznie z eko+ która wycieka w informacjach np RZ? Masz może jakoś wywiedzieć się coś więcej na ten temat?

  13. #53
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie

    Y+ będzie w 787. I to jest informacja na 100%.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


  14. #54
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egon.olsen Zobacz posta
    Y+ będzie w 787. I to jest informacja na 100%.
    W jakim formacie, bardziej typu United czy Air New Zealand? Obstawiam to pierwsze, bo pewnie łatwiej u nas jednak znaleźć osoby chcące dopłacić te 50$ za parę cali na długim locie, to 2x więcej za bilet już może być gorzej (no i mam nadzieję, że dla M&M będzie darmo oczywiście ).

  15. #55
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie

    Zdecydowanie w formacie UA
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


  16. #56
    paweł 777
    Goście

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burn Zobacz posta
    777 jest na dzien dzisiejszy troche za duzy jak na mozliwosci nieLOTA
    Rozumiem,że macie na myśli Boeinga 777 w wersji 300/300ER,ten faktycznie jest za duży,ale 777-200ER/LR w niektórych liniach ma konfiguracje na niewiele więcej miejsc od leciwego 763ER LOT a komfort podróży nieporównywalny,że o zużyciu paliwa i hałasie nie wspomnę.Oczywiście,że 777 jest droższy w zakupie/leasingu/obsłudze a także pewnie w przeszkoleniu pilotów od 763,ale LOT mógł jako rozwiązanie tymczasowe negocjować z koncernem jakieś upusty cenowe na pakiet z 777 w zamian za opóźnienie programu 787 a tego nie wykorzystał.Coś mi się zdaje ,że aktualnie 767 ma najmniejszą średnicę kadłuba z nowszych dwusilnikowych szerokokadłubowców ,tak więc kolejne odmładzanie kabiny pasażerskiej i nowe fotele na niewiele się przydadzą- ciasnota na lotach dalekodystansowych zwłaszcza w klasie ekonomicznej pozostanie ciasnotą!

  17. #57

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    mieszkaniu

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paweł 777 Zobacz posta
    niektórych liniach ma konfiguracje na niewiele więcej miejsc od leciwego 763ER LOT
    i z tego 12 w first i 40 w bussines ?

  18. #58
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie

    Pewnie masz rację, ale myślę, że bardzo ważne pytanie, które tu na forum pojawiło się parę razy brzmi: czy Benek traktuje Lot jako klienta, czy jako petenta?
    I jak sobie szczerze na nie odpowiemy zrozumiemy, dlaczego jest retrofit, a nie 772.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


  19. #59
    Awatar Gabec

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egon.olsen Zobacz posta
    Pewnie masz rację, ale myślę, że bardzo ważne pytanie, które tu na forum pojawiło się parę razy brzmi: czy Benek traktuje Lot jako klienta, czy jako petenta?
    I jak sobie szczerze na nie odpowiemy zrozumiemy, dlaczego jest retrofit, a nie 772.
    Ja bym zadał inne pytanie. Czy dojdzie do tego retrofitu? A jeśli po sezonie letnim to komu on będzie służył, bo lotowi to już nie bardzo.
    no risk, no fun ;D


  20. #60
    ModTeam
    Awatar egon.olsen

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    EPWA
    Wpisów
    46

    Domyślnie


    Polecamy

    Dwa Benki będą robić dalej Daleki Wschód niskoyieldowy, więc tragedii bym z tego retrofitu nie robił.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Moczulski


Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •