Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Administrator Senior Screener
    Awatar Witek

    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie Ogłoszenia pracy na Ławicy:

    Polecamy

    Port Lotniczy Ławica szuka informatyka;

    ZADANIA:
    -Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy sieci informatycznej
    -Administrowanie i utrzymanie sieci, infrastruktury IT i aplikacji
    -Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieci, infrastruktury IT i
    aplikacji
    -Planowanie i zarządzanie zmianami
    -Udział w projektach informatycznych
    -Opracowywanie dokumentacji i procedur
    -Administrowanie i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej
    -instalację i konfigurację sprzętu

    WYMAGANIA:
    -Doświadczenie w administrowaniu urządzeniami sieciowymi Cisco,
    -znajomość technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WAN/VPN,
    -Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows XP/2003,
    -dobra znajomość języka angielskiego,
    -znajomość zagadnień telekomunikacyjnych i systemów PABX
    -mile widziana znajomość systemu MAXeBiznes,

    Jeśli jest ktoś chętny piszcie na priva, podam odpowiednie nr kontaktowe.
    Reg Hunter - profil FB / profil YT

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2007

    Domyślnie

    Polecamy

    Ja jakbym się tym zajął to cała ławica by się posypała

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów