Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  Skyfighter
  Goście

  Domyślnie Nagroda Europower dla Lotniska Chopina


  Polecamy

  Witam. Chyba na forum tego nie ma więc pokażę
  Lotnisko Chopina zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Europower za rozwiązania energetyczne w przemyśle. Doceniono innowacje wprowadzone w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i stworzenie w pełni energooszczędnego terminalu lotniczego.
  Jury konkursu nagrodziło władze Lotniska Chopina za rozwiązania zastosowane w nowym gmachu Terminalu A. Uznanie znalazły m.in. nowatorskie zastosowania w systemie chłodniczym budynku, energooszczędne i wydajne sprężarki czy zastosowanie w procesie chłodzenia środków chemicznych niezubożających warstwy ozonowej. Zastosowane w budynku ekologiczne i energooszczędne technologie umożliwiają zaoszczędzenie ilości energii pozwalającej na zasilanie prądem 11-tysięcznego miasta przez rok.
  Warto podkreślić, że jest to już druga nagroda dla Lotniska Chopina za działania proekologiczne oraz poprawę wydajności energetycznej i operacyjnej. W maju 2009 roku Lotnisko zostało uhonorowane statuetką Trane.
  Nagroda Europower jest prestiżowym wyróżnieniem, o które ubiegają się największe przedsiębiorstwa i instytucje w Polsce. W ubiegłych latach wśród laureatów znaleźli się m.in. RWE i Anwil S.A.
  Galeria EPWA.pl
  Nagroda Europower dla Lotniska Chopina

 2. #2
  Awatar pprzybyl

  Dołączył
  Sep 2010

  Domyślnie

  Witam
  ja dodałbym jeszcze inną informację - chyba ważniejszą z punktu widzenia pasażerów:

  Lotnisko Chopina w Warszawie zostało laureatem Godła Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie jest przyznawane firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które wyróżniają się pod względem nowoczesnej i profesjonalnej obsługi klienta przez Fundację Obserwatorium.

  Każdy podmiot starający się o Godło Firma Przyjazna Klientowi poddaje się niezależnemu audytowi, który weryfikuje założenia polityki obsługi klienta. Zewnętrzny podmiot dokonuje oceny sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi badawczych, m.in. badania kwestionariuszowego Customer Care Index, indywidualnych wywiadów pogłębionych czy badania Mystery Klient. Udział w programie umożliwia również porównanie wyników danej firmy z innymi podmiotami prowadzącymi działalność w Polsce. W ramach programu oceniane są, m.in.: poziom satysfakcji klienta, profesjonalizm kadry oraz efektywność działań. Nie bez znaczenia pozostaje ocena poziomu komunikacji firmy z otoczeniem – tak biznesowym, jak i wobec klienta indywidualnego.

  - To wyróżnienie ma dla nas wartość szczególną. Z myślą o klientach i ich komforcie realizujemy działania inwestycyjne i wzbogacamy naszą ofertę. Bez naszych klientów nie moglibyśmy osiągnąć tak dobrego wyniku. Co więcej, Godło Firmy Przyjaznej Klientowi przyznaje instytucja niezależna, opierając się na wynikach wieloetapowego badania, a to daje gwarancję, że laureat Godła to podmiot rzeczywiście godny zaufania – powiedział Radosław Żuk, dyrektor Biura Public Relations P. P. „Porty Lotnicze”, zarządzającego Lotniskiem Chopina.

  Godło Firmy Przyjaznej Klientowi jest przyznawane od 2002 r. Do tej pory udział w Programie wzięło ponad 700 firm i instytucji. Gala wręczenia Certyfikatów Firma Przyjazna Klientowi odbyła się w poniedziałek, 27 września w Hotelu Polonia Palace.

  Pozdrawiam
  Przemysław Przybylski

 3. #3
  Awatar cart

  Dołączył
  Aug 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie


  Polecamy

  To chyba jakiś żart, że Lotnisko Chopina jest przyjazne Klientowi.
  Kolejki na tranzycie, większość samolotów boardowanych z autobusu, wysiadki z rękawa to najpierw marsz w góre by pójść w dół, przeludnione saloniki, itd...
  Moje podróże - http://www.piotrwasil.com


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •