Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  rav
  rav jest nieaktywny
  Awatar rav

  Dołączył
  May 2007
  Mieszka w
  Gdańsk

  Domyślnie EPGD Spotters oficjalnie w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


  Polecamy

  Branża lotnicza to pojęcie bardzo pojemne. Oprócz załóg samolotów i ich pasażerów, z funkcjonowaniem lotnictwa związane są olbrzymie rzesze ludzi. Dla części z nich jest to codzienna praca, stres i odpowiedzialność, dla innych czyste hobby. Większość tych ludzi łączy jednak jeden wspólny mianownik, jest nim pasja. To właśnie pasja i zamiłowanie do lotnictwa motywuje tych ludzi np. do wstawania w środku nocy i wyczekiwania z aparatem fotograficznym w celu zrobienia upragnionego i bezcennego zdjęcia lądującej maszyny.

  „To również ta sama pasja powoduje, że dla większości z nas praca na lotnisku staje się integralną częścią naszego życia – czymś, czemu poświęcamy nie tylko nasze siły, ale i serca. Połączeni tym wspólnym zamiłowaniem do lotnictwa podjęliśmy oficjalną współpracę ze stowarzyszeniem EPGD Spotters. Pragniemy, aby rozwój Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy był widoczny także w obiektywach ich aparatów. Mam nadzieję, że dzięki naszemu porozumieniu wspaniałe zdjęcia operujących w Gdańsku samolotów będą dostępne jeszcze większej liczbie odbiorców.” – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

  W ramach oficjalnie zainaugurowanej w dniu wczorajszym współpracy Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wprowadza dla EPGD Spotters szereg udogodnień.
  Jeszcze tego roku, na terenach przynależących do lotniska wybudowane zostaną specjalne platformy umożliwiające wykonywanie zdjęć startującym i lądującym samolotom. Wykonywane przez Stowarzyszenie EPGD Spotters zdjęcia umieszczane będą m.in. na stronie internetowej Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

  zrodlo:
  https://www.facebook.com/AirportGdansk
  ravecki

  ************************************

 2. #2
  Zbanowany
  Dołączył
  Aug 2008
  Mieszka w
  Bielsko-Biała
  Wpisów
  10

  Domyślnie


  Polecamy

  No to koledzy wypada tylko pogratulować co też niniejszym czynię w imieniu swoim i kolegów z Silesia Spotters. Takie pozytywne wieści powinny cieszyć każdego spottera.

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •