Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Aug 2009

  Domyślnie Nagminne łamanie przepisów bezpieczeństwa na EPWR


  Polecamy

  Witam. Jestem nowy na tym forum, a pojawiłem się dlatego że chciałbym uzyskać poradę dotyczącą spraw bezpieczeństwa na lotnisku.
  Kilka tygodni temu pracowałem na wrocławskim lotnisku jako Młodszy Agent Obsługi Pasażerskiej. Podczas mojej pracy zwróciłem uwagę na całą masę niedopatrzeń w bezpieczeństwie tego portu lotniczego.
  Chciałbym zwrócić uwagę na jedną istotną rzecz.
  Po otrzymaniu pracy zostałem skierowany na regulaminowe szkolenia BHP i szkolenie z tematu bezpieczeństwa lotniska. Moje pytanie jest następujące. Jak ustosunkować się do faktu, że osoba prowadząca szkolenie bezpieczeństwa nie udzieliła mi żadnych istotnych informacji z tej dziedziny, oraz poinformowała mnie że na skutek nieformalnej umowy z kierownikiem obsługi pasażerskiej moje szkolenie nie potrwa regulaminowe 4h, a będzie trwało 20 min. Pan ten powiedział mi również wyraźnie że w przypadku kontroli z ramienia organizacji państwowych lub Unii Europejskiej mam w każdym przypadku informować że moje szkolenie trwało regulaminowe 4 godziny(!) oraz że zostałem rzetelnie poinformowany na temat spraw bezpieczeństwa lotniska. Poinformowano mnie również że wszyscy(!) pracownicy na moim stanowisku są również "szkolenie" w ten samo sposób. Mam pytanie. Czy jest w Polsce jakaś instytucja mogąca być zainteresowana tym procederem. Z góry dziękuję za odpowiedz.
  Ostatnio edytowane przez FlyWRO ; 24-08-2009 o 20:17
   

 2. #2
  Awatar jacekzdo

  Dołączył
  May 2009
  Mieszka w
  WRW

  Domyślnie


  Polecamy

  Po kolei:
  1) firma, w której byłeś zatrudniony,
  2) PIP
  3) ULC,
  4) Policja,
  5) Prokuratura
  6) twój adwokat,
  7) media
  8) internet (od tego zacząłeś)
  Powodzenia.
  Ostatnio edytowane przez Quantas ; 24-08-2009 o 20:28
   

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •