Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Awatar mick

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Luxemburg/Bolesławiec/Wrocław

  Domyślnie Mi-8 [OK-XYC] i coraz wyższy komin Elektrociepłowni


  Polecamy

  24.07.2007 ok. godz 17.40
  Mi-8 [OK-XYC] nadleciał z elementem podwyższającym komin na Elektrociepłowni. Parę minut wisiał z nim, bo robotnicy nie mogli dać sobie rady ze spasowaniem elementów. Po akcji odleciał w okolice portu – mam nadzieje że po kolejne elementy (w sumie Szymanów po kierunku też pasuje – no ale z okolic ul. Legnickiej ciężko mi było jednoznacznie stwierdzic):

  Najwyższy obiekt we Wrocławiu będzie wyższy o 6 metrów

  Najwyższy obiekt budowlany we Wrocławiu, komin wrocławskiej elektrociepłowni będzie wyższy o 6 metrów i osiągnie wysokość 186 metrów. Zmiana jest związana z modernizacją tego charakterystycznego elementu krajobrazu Wrocławia.


  24 i 25 lipca będzie przeprowadzony I etap prac polegający na zamontowaniu z pomocą helikoptera 6 metrowej zwężki na szczycie 180 metrowego komina. II etap modernizacji planowany na sierpień i wrzesień tego roku będzie obejmował pomalowanie obiektu w 7 szaropomarańczowych pasów. Dobrana kolorystyka wynika ze prawa lotniczego, które dokładnie precyzuje wygląd tego typu obiektów.

  W połowie sierpnia na stronie KOGENERACJI S.A. zostanie uruchomiona kamera internetowa, poprzez którą mieszkańcy Wrocławia będą mogli na żywo oglądać postęp prac modernizacyjnych.
  źródło: www.kogeneracja.com.pl
  UL986, UP861, UP733, UN869, LASIS-DIBED

 2. #2
  IVN
  IVN jest nieaktywny

  Dołączył
  May 2007
  Mieszka w
  Wrocław

  Domyślnie


  Polecamy

  Niezła akcja Dorzucę widok z drugiej stronyUprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •