Pas ma 45m nie 60m szerokosci.
A glownym problemem to bedzie nie certyfikacja (to sie przeciez zalatwi) tylko brak ILSa.
Fotki i relacje w j. angielskim tu:
W-wa Jeziorki: Modlin Airport - not a chimera
I poprzedni wpis na temat lotniska Modlin tu:
W-wa Jeziorki: Modlin Airport connected by rail - but will it open on time?
Pas ma 45m nie 60m szerokosci.
A glownym problemem to bedzie nie certyfikacja (to sie przeciez zalatwi) tylko brak ILSa.
Pas ma 60m szerokości. A ILS problemem będzie tylko na początku działalności lotniska, bo 28.02.2012r. został rozstrzygnięty przetarg na instalację systemu ILS/DME kategorii drugiej z terminem wykonalności 9 miesięcy.
Pas ma 45m szerokosci, a co do chwili to calkowita zgoda - tyle ze to bedzie taka dluzsza chwila.
Pas - według rzeczniczki lotniska ma 60m szerokości. Stary - jak widać na Google Earth z sierpnia 2011, ma 80m. Mamy jakieś informacje potwierdzające?
Pas ma 45m szerokości. Pomiar pomiędzy krawędziami wyznaczonymi białymi ciągłymi pasami.
[Plumer mnie ubiegł]
plumerze - biorąc pod uwagę, że wielu z nas nie jest rejestrowanym użytkownikiem tego serwisu - co tam w ogóle pisze?![]()
Jest napisane.
Plumer podał źródło potwierdzające słowa Behemota. Konto w serwisie można utworzyć zupełnie bezpłatnie i bez zobowiązań. Najzwyklejszy w świecie AIP.
Im bardziej o tym myślę tym mniej w tym widzę sensu, zwłaszcza w CAT II na 08.
"Rząd nie zamawiał analiz, które uzasadniałyby konieczność budowy CPK. Wild mówi, że wydłużyłoby tylko proces inwestycyjny."
Jakim CAT II?
No przetarg moze i byl. Ale nawet nie potrafia strony internetowej uruchomic, wiec co tu mowic o instalowaniu ILSa, jakiejkolwiek kategorii. Latamy na VOR z 10stopniowym offsetem.
Jesień divertów się szykuje, co?
"Rząd nie zamawiał analiz, które uzasadniałyby konieczność budowy CPK. Wild mówi, że wydłużyłoby tylko proces inwestycyjny."
Najprawdopodobniej.
Dziwne ze ryanair wszedł na lotnisko bez ILS. Zobaczymy kiedy sie go uda uruchomić. Trzeba go zamontować i oblatać a pażpowi sie jakoś nigdy nie spieszy.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Co ma Pazp do tego? Pewnie klime i www tez mial zrobic.
Gdyby sie Pazp nie spieszyl, to gucio by tam bylo wczoraj do ogladania a nie samoloty.
Fajnie wygląda porównanie otwarcia Modlina i nowego terminala na Okęciu - tam wyrzucono wykonawcę i opóźniono otwarcie "bo nie było słychać wyraźnie komunikatów z nagłośnienia jak oddymianie było włączone", a tu jest w zasadzie lista rzeczy, których nie ma albo nie działają poczynając od nagłośnienia które dwa tygodnie przed otwarciem w ogóle nie działało, przez ILS który kiedyś będzie po klimę której wcale nie miało być (to akurat udało się zrealizować w 100%), a jednak terminal i lotnisko ma wszystkie certyfikaty, papiery itp, jest poświęcone, przecięcie wstęgi było, ordery pewnie w drodze.
Można? Można!![]()
Zakładki