Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1
  Moderator
  Awatar macieju

  Dołączył
  Jun 2008
  Mieszka w
  EPZG

  Domyślnie Lotnisko Lubuskie - Informacje medialne/rozwój/komentarze - 2022


  Polecamy

  Zaczynamy nowy rok i nowy wątek

  Na początek dobra informacja:

  NOWE LOTY W NOWY ROK!✈️
  Dobre informacje napływają do nas z Warszawy. Wczoraj podpisana została umowa, dzięki której od przyszłego roku połączenia z lotniska Babimost/Zielona Góra do Warszawy odbywać się będą pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku), a w piątki dodatkowo będą miały miejsce dwa wyloty do stolicy – poranny i wieczorny.
  Pojawiły się również bardzo dobre wieści dla tych, którzy będą chcieli okołoweekendowo polecieć do Lwowa. Aktualnie rozkład lotów zakłada wylot w czwartek i powrót w piątek. Okres letni przyniesie dodatkowe możliwości. W okresie od 18 kwietnia do 2 października 2022 roku wyloty na Ukrainę odbywać się będą w poniedziałki i czwartki, a powrót ze Lwowa możliwy będzie we wtorki i piątki.
  Źródło: https://www.facebook.com/LubuskieCentrumInformacyjne

 2. #2
  Awatar ukash14

  Dołączył
  Apr 2010
  Mieszka w
  Sulechow

  Domyślnie

  Wiadomo kiedy loty do Warszawy na kwiecień i w przód będą w sprzedaży?

 3. #3
  Moderator
  Awatar macieju

  Dołączył
  Jun 2008
  Mieszka w
  EPZG

  Domyślnie

  Tak informacyjnie dla tych co jeszcze nie wiedzą Obecnie latamy do:
  Burgas (BOJ) - rotacja w środę - realizuje LOT
  Rijeka (RJK) - rotacja w niedzielę - realizuje LOT
  Gdańsk (GDN) - rotacja w czwartek i niedzielę - realizuje LOT
  Antalya (AYT) - czartery we wtorek i piątek - realizuje Pegasus


 4. #4
  Moderator
  Awatar macieju

  Dołączył
  Jun 2008
  Mieszka w
  EPZG

  Domyślnie


  Polecamy

  A jak dobrze pójdzie:

  Nowy kierunek z lotniska Zielona Góra/Babimost. Na to czekaliśmy.

  Urząd Marszałkowski rozpisał właśnie postępowanie na obsługę nowego połączenia pomiędzy Lotniskiem Zielona Góra-Babimost, a lotniskiem Londyn-Luton. To połączenie było niezwykle oczekiwane przez korzystających z transportu lotniczego.
  Lotnisko Zielona Góra/Babimost bije kolejne rekordy popularności. W lipcu skorzystało z niego ponad 7100 pasażerów. Wpływ na to miały nowe połączenia wakacyjne. Urząd Marszałkowski nie zwalnia jednak tempa i już jesienią chce nam zafundować nowy kierunek.

  – Szeroko rozwinięta inicjatywa zarządu województwa i departamentu infrastruktury i komunikacji, zorientowana jest na to, aby z portu lotniczego skorzystała jak największą ilość pasażerów i wykonano jak najwięcej połączeń lotniczych. W rezultacie tych działań ponad 7100 pasażerów obsłużonych w lipcu obrazuje istotny wzrost zainteresowania i potwierdza atrakcyjność portu lotniczego i jego oferty dla mieszkańców województwa lubuskiego – mówi w rozmowie z nami Sławomir Kotylak, dyrektor departamentu.

  W postępowaniu czytamy, że połączenie powinno ruszyć już 3 października 2022 r. Operator, który wygra postępowanie zapewni dwie rotacje tygodniowo do końca 2023 roku. Będzie to zatem kolejne stałe połączenie, a nie jedynie usługa wakacyjna.

  – Londyn to światowa stolica biznesu i finansów. To doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami. Pamiętajmy, że to również miejsce emigracji wielu Polaków. Liczymy, że po korzystnym rozstrzygnięciu postępowania wielu naszych mieszkańców skorzysta z nowego połączenia. Wreszcie bierzemy pod uwagę również aspekt turystyczny – powiedział w rozmowie z nami Marcin Jabłoński, członek zarządu województwa lubuskiego.

  Jak zauważa Kotylak, wybór Londynu to również możliwość budowy silnej siatki połączeń. Port lotniczy Londyn-Luton jest odwiedzany rocznie przez 16 milionów pasażerów.
  za Wlubuskie.pl

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •