Witam.

Poniżej znajdziecie kilka fotek z mojej pierwszej, typowo fotograficznej wycieczki na lotnisko. Troszkę info na temat EGNF TUTAJ (eng).

Przed budynkiem mojej szkoły - Phoenix Flying School - byłem około 11.30. Chwila mi zeszła na rozmowach z moim instruktorem i znajomymi, wysuszyłem jeden kubek naszej szkolnej kawki i poleciałem focić.


Pogoda zdawała się dopisywać mimo delikatnych opadów deszczu, choć później już tak kolorowo nie było. Wiało praktycznie cały czas i pomimo dość grubej warstwy ubrań po pięciu godzinach było mi tak zimno, że nie byłem w stanie nieruchomo utrzymać aparatu, czy nawet wcisnąć spustu migawki. Stąd też dość sporo zdjęć wyszło poruszonych, ale jak tu się zbierać do domu, jak miejsca na karcie było jeszcze sporo, a i ruchu w powietrzu znacznie więcej niż te kilka godzin wcześniej .

Zdjęcia poddałem jako takiej obróbce, ale biorąc pod uwagę fakt, że Photoshopa mam od 3 dni, kilka rzeczy na pewno będzie do poprawy a sporo więcej do nauki . Oczywiście nie są to wszystkie zdjęcia, w miarę możliwości dorzucę nowo obrobione sztuki.


Tutaj kilka fotek "mojej" C150
Podejście


Touch and goTaxi


Oczywiście nie muszę dodawać, że ten jeden raz starczył, żeby się wciągnąć . Jeżeli tylko pogoda dopisze, w sobotę jadę do East Midlands Int'l, zapolować na nieco grubsze sztuki .

Pozdrawiam
Tomek