Witam serdecznie,

mam szczerą nadzieję, że nie naruszam tym postem zasad, nie znalazłem nigdzie w regulaminie nic dotyczącego umieszczania filmów. Jako, że wideo jest zdecydowanie formą przekazu bliższą mojemu sercu, to moja lotnicza pasja realizowana jest właśnie w ten sposób.

Chciałbym zaprezentować Państwu film mojego autorstwa dotyczący samolotu Antonov An-2 Wszystkie ujęcia powstały na przestrzeni ponad pół roku w Aeroklubie Wrocławskim a zwieńczeniem tego filmowania była możliwość wzięcia udziału w locie samolotem AN-2. Możliwość sfilmowania Antonowa w akcji, poczucie mocy i możliwości tego wspaniałego samolotu to niewątpliwie jedno z najmniej spodziewanych i jednocześnie najbardziej niezwykłych przeżyć minionego roku.

https://maciej-piotrowski.myportfolio.com/antonov-an-2Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania, oceniania i komentowania zarówno to jak i pod filmem na samym YT. Taka niestety przykra prawda, że tematyka jaką jest lotnictwo nie jest za bardzo popularna i bardzo ciężko przebić się z przekazem do szerszego grona odbiorców. Jeśli się podoba, puście proszę dalej