Witam na nowo powstałym podforum.

Celem tego podforum jest zgromadzenie wszystkich prostych tematów związanych ze sprzętem fotograficznym i obróbką zdjęć w jednym miejscu. Jednak, żeby zapewnić sprawne działanie i porządek, muszą nas wszystkich obowiązywać pewne zasady. Oto one:

1. Zanim zdecydujesz się na zadanie pytania, upewnij się czy nie ma na nie już odpowiedzi na forum. Złamanie tej zasady spowoduje usunięcie posta, a w przypadkach recydywy, będą rozważane kary w postaci ostrzeżeń, a w ostateczności zakazu pisania.
2. FPP służy do zadawania prostych pytań. Dyskusje poświęcone szerszym zagadnieniom prowadzimy na forum zasadniczym. W uzasadnionych przypadkach tematy mogą być przenoszone między FPP a forum zasadniczym.
3. Na FPP dopuszczane jest zadawanie nawet najbardziej podstawowych pytań, dotyczących nawet najbardziej elementarnej wiedzy, o ile temat taki nie był już poruszany na forum. Jakiekolwiek nieuzasadnione piętnowanie najprostszych nawet pytań będzie z całą surowością karane przez administrację.
4. Tworząc nowy temat, zawrzyj w jego tytule wskazówki co do jego treści. Tematy z tytułem typu "Mam pytanie", "Pomocy", "Ratunku" będą usuwane bez uprzedzenia. Z drugiej strony, nie zawieraj całego pytania w tytule tematu. W takich przypadkach, gdzie w treści posta pojawi się np. lakoniczne "Jak wyżej", posty również będą usuwane.
5. W jednym temacie prowadzimy dyskusję na temat jednego zagadnienia. Jeżeli ktoś ma więcej pytań, a nie są związane z tematem, proszę o założenie nowego wątku.
6. W tematach na FPP odpowiadamy tylko na pytanie. Wszelkie przejawy dyskusji nie na temat będą skutkowały usuwaniem postów.
7. Uczestnicy dyskusji proszeni są tylko o rzeczowe odpowiedzi! Jeżeli ktoś nie zna poruszanego tematu, to proszony jest o powstrzymanie się od głosu.
8. Proszę pamiętać, że wszystkich użytkowników tego podforum obowiązuje główny regulamin forum lotnictwo.net.pl !!!

Nieprzestrzeganie wyżej wymienionych zasad, będzie skutkowało karami przewidzianymi w głównym regulaminie forum.