Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
Like Tree2Likes
 • 2 Post By RzEmYk

Wątek: Konkurs na najlepszy screen - IV EDYCJA!

 1. #1
  ModTeam
  Awatar RzEmYk

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Tarnów i okolice

  Domyślnie Konkurs na najlepszy screen - IV EDYCJA!


  Polecamy

  Szanowni Forumowicze,
  minęła zima, rozpoczyna się wiosna. Póki jeszcze nie macie na głowie za dużo nauki, proponuję chwilę odpoczynku, a jednocześnie przyjemnej pracy.
  Proponujemy nowy konkurs z ciekawymi nagrodami!


  1. Tematyka konkursu
  Temat przewodni konkursu: Prezentacja dowolnej scenerii wydanej przez grupę Drzewiecki Design.
  W tej edycji zadaniem konkursowym jest przedstawienie w atrakcyjnej formie dowolnej scenerii wydanej przez grupę Drzewiecki Design. Ponieważ temat jest dość obszerny, nie limitujemy wyboru maszyny, ani formy prezentacji scenerii. Jedynym kryterium jest konieczność prezentacji scenerii wydanej przez grupę Drzewiecki Design. Liczymy na Waszą wyobraźnię!

  Od strony technicznej:
  Maksymalny rozmiar obrazka to 1280x1024 px. Akceptowane są dowolne proporcje obrazka (16:10, 16:9, 5:4), jednak żaden z boków nie może przekroczyć umownego rozmiaru.
  Ramkę na obrazku możecie wykonać wedle własnego uznania, ale ostateczny rozmiar obrazka nie może przekroczyć rozmiaru 1280x1024 px.
  Format zapisu – standardowe, czyli: .png lub .jpg.
  Edycja obrazka – w tej edycji konkursu dopuszcza się większą swobodę w post procesie. Jednak w dalszym ciągu zabrania się dokładania nowych elementów do obrazka, to nie konkurs Photoshopa.

  2. Zgłaszanie pracy do konkursu
  Podobnie jak w zeszłej edycji, prace należy zgłaszać w prywatnej wiadomości (PW) do mnie [RzEmYk]. W tytule proszę wpisać "Konkurs nr 4 - zgłoszenie".
  Wiadomości ta powinna zawierać:
  - odnośnik do zdjęcia konkursowego (wraz z podpisem „Zdjęcie konkursowe”),
  - odnośnik do zdjęcia oryginalnego (wraz z podpisem „Zdjęcie oryginalne”),
  - krótki opis zawierający: wersję symulatora, w którym wykonano zrzut ekranu, samolot (producent oraz model), sceneria (pełna nazwa) i zastosowana obróbka.
  Same zdjęcia należy umieścić na zewnętrznym serwisie, jak na przykład imageshack, a w wiadomości należy podać bezpośredni odnośnik do tego zdjęcia.

  Przykładowo:
  [screen oryginalny]
  Zdjęcie oryginalne.

  [screen konkursowy]
  Zdjęcie konkursowe.
  Opis: FSX, samolot: Carenado Cessna 182 RG, sceneria: Drzewiecki Design EPKK.
  Materiały konkursowe można przesyłać za pomocą PW od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 11.04.2012r. godzina 23:59:59.
  Nadsyłane zdjęcia będą oceniane pod względem technicznym w terminie do 24 godzin od czasu odczytania PW. Autor będzie informowany o akceptacji bądź odrzuceniu pracy niezwłocznie po ocenie technicznej. W razie odrzucenia, informacja zwrotna będzie zawierała uwagi co do pracy konkursowej.
  Dopuszcza się jednorazową korektę pracy na prośbę autora albo po uwagach ze strony Komisji Konkursowej.

  3. Lista zgłoszonych prac
  Lista zgłoszonych prac zostanie umieszczona w nowym wątku do 72 godzin od czasu zakończenia zbierania prac konkursowych. Opóźnienie może wystąpić w wyniku oceny technicznej prac nadesłanych przysłowiowo „za pięć dwunasta”.
  Proszę więc o wcześniejsze nadsyłanie prac i nie zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę.
  Przewidujemy ograniczenie ilości prac konkursowych do 15 sztuk. Ilość ta może ulec zmianie w zależności od ilości nadesłanych prac.
  O zakwalifikowaniu danej pracy do dalszej części konkursu będzie decydować Komisja Konkursowa w obowiązkowo pełnym składzie osobowym.

  4. Głosowanie
  W tej edycji przeprowadzimy jawne głosowanie. Zostanie utworzony nowy wątek wraz z ankietą, w którym każdy będzie mógł oddać głos na dowolnie wybraną pracę.
  Do głosowania będzie mógł przystąpić każdy posiadacz konta na forum.
  Każdy użytkownik może zagłosować tylko jeden raz, na jedną, wybraną pracę konkursową.
  Przewidywany czas na oddanie głosu wynosi 7 dni.

  5. Nagrody
  Grupa Drzewiecki Design oferuje nagrody związane z tą edycją konkursu.
  Nagradzane będą trzy prace, które podczas głosowania otrzymają największą ilość głosów. Jednak zmieniają się zasady przydziału nagród.
  W tej edycji miejsce w konkursie będzie decydowało o kolejności wyboru nagrody, a jest w czym wybierać:

  • Lot szybowcem


  Miejsce realizacji do wyboru: Leszno, Częstochowa, Kraków, Rybnik, Warszawa i Wrocław. Około 15 minutowy lot szybowcem (wartość do 280 zł).
  Doświadcz niezwykłości latania w swojej najczystszej formie – szybowaniu. Przed wejściem na pokład instruktor krótko opowie czego możesz się spodziewać w czasie lotu szybowcem. Następnie szybowiec wznoszony jest w górę za pomocą samolotu lub wyciągarki. Kiedy już osiągniecie wysokość około 800m, lina zostaje zwolniona i w tym momencie zaczyna się majestatyczna faza lotu, cicha i bezszelestna. Będziesz się rozkoszował zapierającymi dech widokami poniżej i niebem wokół Ciebie. I - jeśli pilot zezwoli - możesz spróbować pilotowania szybowca samodzielnie. Niezapomniane uczucie.
  • Lot widokowy ultralekkim samolotem


  Miejsce realizacji do wyboru: Rybnik, Warszawa. Około 15 minutowy lot ultralightem (wartość do 270 zł).
  Malownicze krajobrazy i widoki podziwiane z pokładu małego ultra lekkiego samolotu to spełnienie marzeń i fantastyczna przygoda. Loty odbywają się na samolocie Ekolot na którego pokładzie zasiądziesz wraz z pilotem. Możesz mieć wpływ na trasę przelotu i ustalić ją wraz z pilotem tuż przed startem.
  • Polish Airports Gold Package


  W skład pakietu wchodzą Polish Airports vol.1, vol.2 oraz vol.3 - tylko pod FS2004! Wartość 300 zł.
  Lotniska EPSC, EPGD, EPWR, EPPO, EPZG, EPLL, EPKT, EPRZ i EPBY zostaną wysłane do zwyciężcy na autoryzowanym nośniku DVD.
  • Dwa dowolnie wybrane produkty grupy Drzewiecki Design


  Każdy produkt tylko pod jedną wybraną wersję symulatora lub tylko jeden produkt pod obie wersje! Wartość zależna od zamówionych produktów, cennik znajdziesz tutaj.
  Wybrane produkty zostaną wysłane do zwyciężcy na autoryzowanym nośniku DVD.

  Ponadto...

  Każdy z trzech zwyciężców dostanie kod z 20 PP (Punktami Premium) do serwisu VFR Poland, dzięki którym można będzie pobrać fotoscenerię dla dowolnej wersji symulatora (FS9 i FSX, a w przyszłości X-Plane).


  Nagrody zostaną przesłane drogą elektroniczą bądź za pomocą poczty po ogłoszeniu wyników konkursu, gdy zwycięzca napisze PW do mnie [RzEmYk] lub do innego członka Komisji Konkursowej informacje o adresie przesyłki. Informacja ta zostanie skierowana do sponsora.


  6. Nasi partnerzy

  Drzewiecki Design


  VFR Poland


  gadzetylotnicze.pl


  lotnictwo.net.pl


  7. Komisja Konkursowa
  Skład Komisji Konkursowej:
  1. Rzemyk
  2. Rafalik
  3. Reprezentant grupy Drzewiecki Design


  8. Pozostałe zapisy regulaminu
  8.1. Organizatorem konkursu jest forum lotnictwo.net.pl - zwane dalej Organizatorem.
  8.2. Partnerzy konkursu zostali wyszczególnieni w p. 6 – zwani dalej Partnerem.
  8.3. Uczestnikami Konkursów mogą być wyłącznie zarejestrowani użytkownicy forum lotnictwo.net.pl.
  8.4. Uczestnikami Konkursów nie mogą być pracownicy i przedstawiciele Organizatora Konkursu oraz członkowie ich rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu na zlecenie Organizatora.
  8.5. Zgłoszenia do Konkursu wypełnione nieprawidłowo, w sposób niepełny lub też zawierające nieprawdziwe dane nie będą uwzględniane.
  8.6. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.
  8.7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych, m.in. wskutek awarii łączy internetowych czy systemu Uczestnika.
  8.8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
  8.9. Zwycięzcy Konkursów nie mogą przenieść prawa do otrzymania nagrody na osoby trzecie.
  8.10. Podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych (imienia, nazwiska i adresu zamieszkania lub adresu poczty elektronicznej) będzie stanowić przyczynę odmowy wydania Uczestnikowi nagrody w przypadku wygranej.
  8.11. Nagroda może zostać przyznana jedynie osobie, która spełni wszystkie warunki Konkursu. Uczestnikowi Konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
  8.12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność ani utrudnienia odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika nagrodzonego w Konkursie.
  8.13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czynności Partnera (bądź ich brak) związane z wydaniem i przekazaniem nagrody.
  8.14. Nagrody nieodebrane ulegają przepadkowi.
  8.15. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu Uczestnicy mogą zgłaszać w formie elektronicznej za pomocą prywatnej wiadomości (PW) do mnie [RzEmYk] lub dowolnego Administratora forum lotnictwo.net.pl nie później niż w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data jej otrzymania przez Organizatora.
  8.16. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko i dokładny adres Uczestnika, adres poczty elektronicznej jak również dokładny opis i powód reklamacji.
  8.17. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 30 dni od dnia ich otrzymania przez Organizatora.
  8.18. Za gwarancję nagród odpowiadają Partnerzy akcji.
  8.19. Reklamacje rozpatrywane będą na podstawie niniejszego Regulaminu.
  8.20. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik zostanie o decyzji powiadomiony drogą elektroniczą (za pomocą Prywatnej Wiadomości bądź za pomocą poczty elektronicznej) wysłanym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
  8.21. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Konkursów odbywa się zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  8.22. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników konkursu jest forum lotnictwo.net.pl.
  8.23. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora, w celu realizacji obowiązków wynikających z przeprowadzenia Konkursu. Uczestnik wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych Partnerowi oraz firmie kurierskiej lub pocztowej, celem doręczenia nagrody.
  8.24. Na podstawie obowiązujących przepisów ustawy o ochronie danych osobowych Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.
  8.25. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronach forum lotnictwo.net.pl.
  8.26. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają wyłącznie charakter informacyjny.
  8.27. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany niniejszego Regulaminu, jeśli nie wpłynie to na pogorszenie sytuacji Uczestników.
  8.28. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.


  Zapraszamy do udziału w konkursie!
  Ostatnio edytowane przez RzEmYk ; 01-04-2012 o 17:53
  Bies and Goleo like this.

 2. #2

  Dołączył
  May 2008
  Mieszka w
  Mielec

  Domyślnie

  Ciekawe propozycje nagród, a temat z pozoru wydaje się do zniesienia. Powodzenia!

 3. #3

  Dołączył
  Oct 2011
  Mieszka w
  Piaseczno

  Domyślnie

  Wkradła się wam niepotrzebna literka "z" w słowie "PREZENTACJA" w pasku informacyjnym i regulamnie. Pozdrzawiam.
  Ostatnio edytowane przez RzEmYk ; 01-04-2012 o 17:53 Powód: .

 4. #4
  ModTeam
  Awatar RzEmYk

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Tarnów i okolice

  Domyślnie

  Rzeczywiście, poprawimy.
  [Blaszak: MSI Z87-G43, 4670K, 4x4GB dual, GTX1080, Win7, P3D v4.5. EOS 500D+C 15-85 IS USM+C 50 1.8 STM]

 5. #5
  Awatar D. Design

  Dołączył
  Apr 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie

  Jeszcze tylko tydzień na wykonanie screenu!

 6. #6
  Awatar D. Design

  Dołączył
  Apr 2008
  Mieszka w
  Warszawa

  Domyślnie

  Przypominam, że jutro jest ostatnim dniem, w którym można przesyłać prace konkursowe! Jednocześnie informuję, iż jak na razie prac nie jest dużo i nawet mogą nie zostać przyznane wszystkie miejsca na podium, co jest w ogóle wstydem i hańbą dla tych, co się uważają za screenerów! Przy okazji chciałbym również zwrócić uwagę, iż niektóre prace musieliśmy zdyskwalifikować ze względów merytorycznych - np. nie było widać żadnego produktu DD na obrazku. Jeśli takie prace pojawią się pod koniec terminu, zostaną zdyskwalifikowane ale już bez możliwości wysłania poprawki! W końcu termin to termin - były prawie dwa tygodnie.
  Pozdrawiam
  SD

 7. #7
  Awatar Pluxe

  Dołączył
  Jun 2008
  Mieszka w
  EGLL

  Domyślnie

  Ja bym wysłał, ale konkurs został ogłoszony 12 godzin przed moim wyjazdem do Włoch a kończy się jutro, podczas gdy wracam do domu w niedzielę 15.04. Chciałbym wziąć udział, ale po prostu nie mam jak.
  Pozdrawiam, Pluxe

 8. #8
  ModTeam
  Awatar RzEmYk

  Dołączył
  Feb 2007
  Mieszka w
  Tarnów i okolice

  Domyślnie


  Polecamy

  Zakończyliśmy zbieranie prac konkursowych, nawet tych nieco spóźnionych.
  Dziś wieczorem, ewentualnie jutro rano zostanie umieszczona lista prac oraz ankieta, która umożliwi oddanie głosu na wybraną pracę konkursową.
  [Blaszak: MSI Z87-G43, 4670K, 4x4GB dual, GTX1080, Win7, P3D v4.5. EOS 500D+C 15-85 IS USM+C 50 1.8 STM]

LinkBacks (?)

 1. 03-09-2013, 02:18
 2. 03-02-2013, 16:09
 3. 03-06-2012, 20:02
 4. 09-05-2012, 11:26
 5. 29-04-2012, 10:43
 6. 19-04-2012, 16:34
 7. 16-04-2012, 23:32
 8. 14-04-2012, 20:30
 9. 12-04-2012, 13:39
 10. 12-04-2012, 12:44
 11. 11-04-2012, 20:37
 12. 11-04-2012, 16:40
 13. 11-04-2012, 11:38
 14. 11-04-2012, 07:14
 15. 10-04-2012, 23:34
 16. 10-04-2012, 22:46
 17. 10-04-2012, 22:33
 18. 10-04-2012, 22:28
 19. 10-04-2012, 21:40
 20. 10-04-2012, 21:12
 21. 10-04-2012, 16:19
 22. 08-04-2012, 19:21
 23. 04-04-2012, 19:20
 24. 03-04-2012, 20:40
 25. 03-04-2012, 20:10
 26. 02-04-2012, 21:22
 27. 02-04-2012, 16:18
 28. 02-04-2012, 13:55
 29. 31-03-2012, 21:25
 30. 31-03-2012, 12:16
 31. 31-03-2012, 11:29
 32. 31-03-2012, 09:03
 33. 30-03-2012, 20:52
 34. 30-03-2012, 20:51
 35. 30-03-2012, 19:46
 36. 30-03-2012, 16:31
 37. 30-03-2012, 16:30
 38. 30-03-2012, 14:53
 39. 30-03-2012, 14:15
 40. 30-03-2012, 13:37
 41. 30-03-2012, 13:36
 42. 30-03-2012, 13:07
 43. 30-03-2012, 12:57
 44. 30-03-2012, 12:40
 45. 30-03-2012, 11:21
 46. 30-03-2012, 11:09
 47. 30-03-2012, 11:09
 48. 30-03-2012, 10:39
 49. 30-03-2012, 10:37
 50. 30-03-2012, 10:09

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •