Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
 1. #1

 2. #2
  FighterMan
  Goście

  Domyślnie

  Jeden z ładniejszych Rusłanów jakie widziałem! Ale efekt psują czerwone wstawki, wiem, że tak może być ale psują efekt- współczesne VDA jest najpiękniejsze :P.

 3. #3
  rolnik
  Goście

  Domyślnie

  Dziękuje za opinięNo niestety, nie zrobiłem jeszcze nigdy idealnego modeluNastępny będzie lepszyMoże znowu An-124...Pożyjemy zobaczymy.

 4. #4

  Dołączył
  Nov 2010

  Domyślnie

  Kawał modelu! Przydałaby się taśma maskująca do oddzielenia barw (np. czerwone końcówki skrzydeł). Biały kolor to farba czy plastik? Kalkomania miejscami chyba nierówno położona (czy na ogonie przy rampie wisi ona w powietrzu?). Kolejny na pewno będzie jeszcze lepszy

 5. #5
  rolnik
  Goście

  Domyślnie

  Dokładnie tak jak mówisz,muszę zainwestować w taśmę maskującą.Co do kalkomanii to możliwe, że gdzie nie gdzie może być nierówna.Co do rampy to faktycznie muszę lekko przyciąć Model dziś skończyłem,więc pewnie przydadzą mu się lekkie poprawki.Ale ja jestem zadowolony

 6. #6
  Skyfighter
  Goście

  Domyślnie

  Sam bym go zrobił, ale brak miejsca i czasu.

 7. #7
  rolnik
  Goście

  Domyślnie

  Jeśli chodzi o czas to wiem jak się czujesz.Zabierałem się do niego z kilkanaście razy.I zniechęcało mnie tylko kalkomania a nie samo składanie czy malowanie.Teraz chciałbym sobie kupić kolejny model.Możesz coś polecić??1:144.P.S.Ja już nie mam miejsca,ledwo go upchałem,dlatego teraz albo będę podwieszał,albo zrobię półkę LUB tak jak widziałem gdzieś na youtube że modele były przyczepione PIONOWO do ściany.

 8. #8
  Skyfighter
  Goście

  Domyślnie


  Polecamy

  Ja po prostu mam inne modele do roboty, a przede wszystkim naukę...
  Zrób to co Ci się podoba A300-600ST Beluga jest ciekawym samolotem.

LinkBacks (?)


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •