Zobacz kanał RSS

Wieści z Nory - O pracy i życiu oczami czterdziestolatka

Aocc

Oceń wpis
przez w dniu 16-08-2018 o 09:47 (1773 Odsłon)
W czasie ostatniego urlopu pod wrażeniem jednej z atrakcji turystycznych Słowenii wpadłem na pewien pomysł. Nie będę nic tłumaczył, o niczym tutaj opowiadał, filmy, tak bo to będą filmy a raczej filmiki, powinny same za siebie wszystko opowiedzieć.

Większości pewnie będą się wydawały wręcz debilne, no cóż na takie mają wyglądać, ale po Waszych entuzjastycznych opiniach w trakcie mojego opisywania bookingu do SIN i użytych w nim skojarzeń, myślę, że filmiki te mają swój ukryty sens. Może nie pierwsze pięć, bo są to filmiki z okresu tworzenia się dopiero pomysłu, za to z kolejnych sam już jestem zadowolony.

Zatem, oglądajcie, główkujcie, zadawajcie pytania a przede wszystkim dobrze się bawcie. Pierwsze pięć filmików to Jaskinia Postojna, Plaża w Koprze i Piran z widokiem na Chorwację, za tydzień filmiki promujące pewne miasto, za dwa tygodnie pewne lotnisko. Wszystkie będą nazywać się jak tytuł odcinka z kolejnym numerem i oczywiście już tylko na YT.

Umieść "Aocc" do Facebook Umieść "Aocc" do Digg Umieść "Aocc" do del.icio.us Umieść "Aocc" do StumbleUpon Umieść "Aocc" do Google

Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

 1. Awatar lelek7
  • |
  • permalink
  Słowo się rzekło link do pierwszego filmu z serii.
  https://youtu.be/7wUUf2dfCIQ
  Zastanawiałem sie nad mini konkursem, ale to może jeszcze nie teraz
 2. Awatar lelek7
  • |
  • permalink
  Obiecane filmiki z pewnego lotniska Aocc (12) - (17)
  Ciao