Zobacz kanał RSS

myFTO.net - Dobra Szkoła Latania

FTO Runway uważa, że rajdy nawigacyjne to przygoda dla każdego

Oceń wpis
przez w dniu 22-09-2009 o 21:14 (4557 Odsłon)
„No dobra, mam licencję pilota i co dalej?…” Dobre pytanie, odpowiedź dobrze byłoby znać zanim zainwestuje się w nabycie umiejętności pilotażowych. Licencja pilota samolotowego otwiera wiele możliwości. Jednym ze sposobów na ciekawe spędzenie czasu w lotniczym klimacie jest udział w rajdzie nawigacyjnym. Samolot daje możliwość szybkiego przemieszczania się, odwiedzania nowych miejsc. Szkoła lotnicza, to miejsce, gdzie realizują się lotnicze pasje wielu z nas, co daje możliwość poznania ciekawych ludzi i jednocześnie dobrej zabawy. Ciekawa przygoda, dobra zabawa, fajni ludzie, nowe miejsca… no i samoloty, to właśnie kwintesencja rajdów nawigacyjnych.


Zapytałem Mariusza Orzechowskiego, instruktora samolotowego w szkole lotniczej Runway, czy rajd to zabawa dla wybranych. Stanowczo zaprzeczył i zapewnił mnie, że w rajdzie może wziąć udział w zasadzie każdy pilot. Rajd, oprócz przygody, to także świetna okazja, żeby się nauczyć kolejnych nowych elementów sztuki latania. Mogą w nim brać udział doświadczeni piloci biorąc na pokład znajomych lub rodzinę, oraz piloci, którzy są w trakcie nauki i lecąc z instruktorem realizują jednocześnie zadania z zakresu programu szkolenia.


Warszawska szkoła lotnicza Runway jest organizatorem rajdów nawigacyjnych, Tomasz Lubaczewski, dyrektor zarządzający szkoły, uważa, że to jedna z najważniejszych wartości Runway-a, który istnieje na rynku już piąty rok. „Nasi uczniowie zostają z nami po zakończeniu szkolenia tworząc społeczność, która wspólnie rozwija swoje lotnicze pasje współorganizując ze szkołą takie imprezy, jak tegoroczny letni rajd nawigacyjny. To daje możliwość integracji i dobrej zabawy w połączeniu z nabywaniem nowych doświadczeń i umiejętności lotniczych” twierdzi Tomasz i uśmiecha się na wspomnienie minionej imprezy.


Żeby poczuć jak to jest być na rajdzie nawigacyjnym, poprosiłem Mariusza o podzielenie się wrażeniami.


Dowiedz się o czym rozmawiałem z Mariuszem Orzechowskim, instruktorem samolotowym w szkole warszawskiej Runway. Zapraszam do lektury "FTO Runway uważa, że rajdy nawigacyjne to przygoda dla każdego" na blogu www.myFTO.net.

Umieść "FTO Runway uważa, że rajdy nawigacyjne to przygoda dla każdego" do Facebook Umieść "FTO Runway uważa, że rajdy nawigacyjne to przygoda dla każdego" do Google

Kategorie
Marketing

Komentarzy