Też się dostałem na cywilne i jestem w trakcie robienia PPL(A). To, że taką licencję trzeba mieć, to naturalna kolej rzeczy, bo Dęblin uczy już tylko do CPL(A).
Ma może ktoś pojęcie, jak wygląda mieszkanie w akademiku na cywilnych studiach? Czy bedzie nas obowiązywał taki sam rygor jak wojskowych itp?
P.S. Jeżeli ktoś jest z Warszawy i zastanawia się nad wynajęciem mieszkania, to we 2 może być łatwiej ;p, więc jakby co, to jestem chętny. A jak ja coś znajdę, to dam znać![]()







86Likes
LinkBack URL
About LinkBacks
Odpowiedz z cytatem


Zakładki