VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 103 z 292 PierwszyPierwszy ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,060 z 5831
Like Tree86Likes

Wątek: LAW (d. WSOSP)

  1. #2041

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Aer Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to albo do 20-go lub 25-go mają być wyniki na stronie inetrnetowej
    Tak późno? Jeśli komuś nie zostanie miejsce przyznane, to ma tylko tydzień na znalezienie sobie miszkania :/:/:/ Troche nieciekawie.
    Ostatnio edytowane przez JacekB ; 17-09-2009 o 21:20 Powód: W szkole uczyli, że od "więc" zdania się nie zaczyna

  2. #2042
    Awatar HAVOC

    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    EPWA-EPMO

    Domyślnie

    Dokładnie do 20, bo dzisiaj dzwoniłem. Wiem, też mnie trochę ten fakt przybija, bo to istny bezsens. Ale będzie dobrze.. ^^
    Ostatnio edytowane przez JacekB ; 17-09-2009 o 21:21 Powód: polskie znaki. Następny taki post wyleci.

  3. #2043
    Aer
    Aer jest nieaktywny

    Dołączył
    Sep 2009

    Domyślnie

    Osobiście nie mam problemu z akademikiem bo mieszkam w Dęblinie ale w pełni rozumiem innych. 5 dni na poszukanie sobie w razie czego jakiegoś pokoju lub mieszkania (z czym w Dęblinie może być ciężko) to mało czasu.

  4. #2044
    Awatar LESHEK

    Dołączył
    Sep 2009

    Domyślnie

    Moge zapytać na jaki kierunek sie dostaliście? Co macie zamiar robić po tych studiach?
    Zastanawiam sie między Dęblinem (zarządanie ruchem lotniczym), a PW. Dlatego pytam...

  5. #2045

    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    Biała Podlaska

    Domyślnie

    Wszyscy mają dostać, którzy złożyli podanie o akademik- dzwoniłam i nawet pani była chętna do rozmowy jak nigdy!
    Będzie dobrze! Spoko ;p
    Ostatnio edytowane przez JacekB ; 17-09-2009 o 21:22 Powód: pisownia początku zdania

  6. #2046

    Dołączył
    Jul 2009

    Domyślnie

    Czy na badaniach w wiml-u jest okulista?
    Jeśli tak to jak wygląda badanie?

  7. #2047
    Awatar Seba@

    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    EPRZ

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez felice Zobacz posta
    Czy na badaniach w wiml-u jest okulista?
    Jeśli tak to jak wygląda badanie?
    Tak na badaniach w WIML-u jest okulista. Badania są bardziej zaawansowane niż w Dęblinie. Jeśli ktoś myśli, że wystarczy przejść okulistę w Dęblinie to się myli, gdyż były przypadki, że ludzie odpadali w WIML-u. W skład badań wchodzą : standardowe czytanie tablicy, topografia rogówki, badania zjawiska olśnienia i widzenia zmierzchowego, oczywiście komputerowe badanie wzroku + badanie po "kropelkach", badanie dna oka...to byłoby na tyle, być może źle nazwałem poszczególne badanie, ale nie jestem okulistą wiec proszę o wyrozumiałość.

  8. #2048

    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    z Polski

    Domyślnie

    Wybiera się ktoś 25 września na 10 ?

  9. #2049

    Dołączył
    Jul 2009

    Domyślnie

    Jeżeli poprawia się komorę to na jakiej wysokości 3500 czy 5000?

  10. #2050

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Jak to jest z odczytywaniem tablic ishihary na daltonizm? Dopuszczalne są pomyłki?

  11. #2051
    Awatar Pablo140

    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Złotów

    Domyślnie

    Nie.

  12. #2052

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Zdażają mi się pomyłki niewielkie w czytaniu tablic z kolorami i napewno to nie jest daltonizm. Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o info na prw. Może ktoś miał taki problem lub wie coś na ten temat i powie mi jak to traktują na badaniach. Dzięki za odp.

  13. #2053

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Upośledzenie rozróżniania barw nieznacznego stopnia N/Z. Jak widać zależy od komisji. Jak wygląda sprawa jeśli taki paragraf się otrzyma?

  14. #2054

    Dołączył
    May 2009

    Domyślnie

    A na której komisji byłeś?

  15. #2055
    Awatar air_men

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    wwl

    Domyślnie

    Witam!

    Do rekrutacji będe podchodzić teraz trzeci raz, poprzednio uwalał mnie okulista przez wade wzroku. Jestem dwa tygodnie po korekcji laserem, teraz jest 0;0. Słyszałem że okulista w WIML`u chce wprowadzić tego typu zabiegi dla pilotów. Lekarz wykonał na mnie zabieg EPI-LASIK, twierdził że takie już robił pilotom wojskowym, bo na takie wyrazili zgode lekarze WIML. Charaktryzują się tym że nie ma śladu po takim zabiegu i oko nie jest w stanie się uszkodzić w warunkach wysokich przeciążeń. W każdym bądz razie nie mam żadnych dodatkowych upośledzeń oka tj. astygmatyzm, jaskra, zaćma itp. Ostatnio na badaniach w WIML`u (cywilnych) byłem rok temu gdy jeszcze wade miałem i nie było przeciwwskazań do lotów w GA.
    W cywilu z tą wadą nalatałem ponad 100h, w wojsku nie miałem szans nawet na transportowe.
    Bardzo prosze o odpowiedz.

    Dziękuje, Pozdrawiam

  16. #2056

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    z ULCu

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez air_men Zobacz posta
    Witam!

    Do rekrutacji będe podchodzić teraz trzeci raz, poprzednio uwalał mnie okulista przez wade wzroku. Jestem dwa tygodnie po korekcji laserem, teraz jest 0;0. Słyszałem że okulista w WIML`u chce wprowadzić tego typu zabiegi dla pilotów. Lekarz wykonał na mnie zabieg EPI-LASIK, twierdził że takie już robił pilotom wojskowym, bo na takie wyrazili zgode lekarze WIML. Charaktryzują się tym że nie ma śladu po takim zabiegu i oko nie jest w stanie się uszkodzić w warunkach wysokich przeciążeń. W każdym bądz razie nie mam żadnych dodatkowych upośledzeń oka tj. astygmatyzm, jaskra, zaćma itp. Ostatnio na badaniach w WIML`u (cywilnych) byłem rok temu gdy jeszcze wade miałem i nie było przeciwwskazań do lotów w GA.
    W cywilu z tą wadą nalatałem ponad 100h, w wojsku nie miałem szans nawet na transportowe.
    Bardzo prosze o odpowiedz.

    Dziękuje, Pozdrawiam
    Nie zadałeś pytania. Na czym wylatełeś te 100h

  17. #2057
    Awatar air_men

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    wwl

    Domyślnie

    Przepraszam, mogłeś nie zrozumieć o co mi chodzi. Chce się tylko dowiedzieć czy po tym zabieu jest możliwe uzyskanie kategorii Z-1A

    100h wylatałem na C-150 i PZL-104

  18. #2058

    Dołączył
    May 2009

    Domyślnie

    Stary...
    myślę, ze sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Skoro się zdecydowałeś na ten zabieg. Podchodziłeś tyle razy a teraz się pytasz czy jest szansa. Nadzieja umiera ostatnia. Skoro nie ma śladu po zabiegu, wszystko jest ok, nie masz żadnych wad to czym się przejmujesz? Pamiętaj, że w razie czego przysługuje Ci odwołanie. Nie wahaj się z niego skorzystać.

  19. #2059

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Jeszcze nie byłem na komisji będę w tym roku pierwszy raz. Chciałbym dowiedzieć się od Was jak sprawa wygląda w takiej sytuacji jeżeli dostanę taki paragraf?

  20. #2060

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    z ULCu

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Mike Zobacz posta
    Jeszcze nie byłem na komisji będę w tym roku pierwszy raz. Chciałbym dowiedzieć się od Was jak sprawa wygląda w takiej sytuacji jeżeli dostanę taki paragraf?
    Chyba nikt nie wie. Może zadzwoń do komisji i pogadaj z nimi?
    Jakie masz licencje i uprawnienia mając ponad 100 h nalotu?
    Ostatnio edytowane przez JacekB ; 06-10-2009 o 22:34 Powód: interpunkcja

LinkBacks (?)

  1. 18-02-2019, 21:13
  2. 16-05-2017, 22:10
  3. 25-08-2015, 13:45
  4. 25-08-2015, 06:03
  5. 24-08-2015, 18:45
  6. 24-08-2015, 18:34
  7. 24-08-2015, 17:57
  8. 28-06-2015, 15:00
  9. 15-05-2015, 16:16
  10. 28-01-2015, 19:41
  11. 04-01-2015, 19:12
  12. 24-11-2014, 17:23
  13. 24-07-2014, 17:24
  14. 03-07-2014, 10:35
  15. 03-07-2014, 09:02
  16. 25-06-2014, 17:29
  17. 26-05-2014, 19:11
  18. 03-05-2014, 00:14
  19. 02-05-2014, 23:40
  20. 19-01-2014, 15:38
  21. 19-01-2014, 14:59
  22. 30-12-2013, 13:42
  23. AWUC
    Refback This thread
    13-11-2013, 16:15
  24. 12-11-2013, 19:39
  25. 04-11-2013, 18:41
  26. 29-10-2013, 16:16
  27. 19-10-2013, 23:42
  28. 07-10-2013, 22:15
  29. 28-09-2013, 12:19
  30. 26-09-2013, 10:50
  31. 16-09-2013, 21:59
  32. 09-09-2013, 09:36
  33. 09-09-2013, 08:35
  34. 19-08-2013, 18:52
  35. 04-08-2013, 22:55
  36. 09-05-2013, 21:12
  37. 22-04-2013, 20:02
  38. 19-04-2013, 09:08
  39. 21-03-2013, 16:23
  40. 21-03-2013, 11:46
  41. 18-03-2013, 18:30
  42. 05-03-2013, 07:39
  43. 28-02-2013, 20:52
  44. 28-02-2013, 07:13
  45. 18-02-2013, 12:54
  46. 18-02-2013, 12:52
  47. 17-02-2013, 19:29
  48. 11-02-2013, 13:34
  49. 01-02-2013, 10:06
  50. 19-01-2013, 10:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •