VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 225 z 292 PierwszyPierwszy ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,481 do 4,500 z 5831
Like Tree86Likes

Wątek: LAW (d. WSOSP)

  1. #4481

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie


    Polecamy

    Ok, ale 500 było chętnych, minus lekarz to już wtedy chyba nie było aż tyle osób. I jak któryś się dostał? jak jest ktos na forum to nie się odezwie

  2. #4482

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Wie ktoś jaki był próg punktowy ?
    dama1967 likes this.

  3. #4483
    Awatar Piotrek.ap

    Dołączył
    Nov 2011

    Domyślnie

    Na pewno nie był wysoki Są osoby z forum na liście, ale pewnie w euforii i pełni radości nie są w stanie się teraz odezwać ^^

  4. #4484

    Dołączył
    May 2012

    Domyślnie

    Ja się dostałem :P
    Nie wiecie może czy muszę jeszcze coś potwierdzać? Wysyłać jakieś pierdoły czy sami już wszystko załatwią?

  5. #4485

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Piotrek.ap na temat progu to chyba się nie dowiemy. (dostałeś się?)

    Mam takie jedno pytanie czy możecie tak mniej więcej w datach i opisach napisać tutaj co mieliście po kolei, chodzi mi o to czy najpierw jest ten WIML czy psycholog. np. luty wysłałem papiery, kwiecień coś tam coś tam, wrzesień heh przysięga
    Pisał ktoś z was ten egzamin z angielskiego?
    I jeszcze jedno jeśli ktoś ma delikatnie skrzywioną przegrodę nosową, co robić? Iść na zabieg zrobić to czy czekać tam u nich co powie lekarz?

  6. #4486

    Dołączył
    May 2012

    Domyślnie

    Postaram się pomóc ;p

    W styczniu (dokładnie 9.) złożyłem papiery. Na początku lutego miałem badania w TWKL (podstawowe badania lekarskie i psychologiczne), dwudziestego lutego badania w Dęblinie i czternastego marca badania na WIMLu (tutaj jest ten legendarny psycholog). W maju dostałem telefon, że zostałem zakwalifikowany na szkolenie selekcyjne, które trwało od jedenastego czerwca do dziesiątego lipca. Następnie egzaminy w Dęblinie no i decyzja o przyjęciu ;p

    Co do przegrody to radzę Ci iść do laryngologa żeby zbadał. Ja tak zrobiłem, okazało się że przydałby się zabieg no i się zdecydowałem. Zabieg miałem w sierpniu zeszłego roku. Dzięki temu wszystkie badania poszły szybko i sprawnie.

  7. #4487

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    anthar dzięki za odpowiedź, mam jeszcze parę pytań ale wolałbym na priv. Podaję swój numer gg 1067589. Jak możesz to odezwij się

  8. #4488

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Trzeba jeszcze jakieś dokumenty dostarczyć??

  9. #4489

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Podbijam moze ktos z zeszłorocznych zabierze głos? I pytanie dzwonił ktoś do rekrutacji dowiedzieć się co dalej?

  10. #4490

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Wie ktoś jaki był próg punktowy w tym roku(ile ostatnia osoba i pierwsza )?

  11. #4491

    Dołączył
    Mar 2012

    Domyślnie

    Nie mam wiedzy ile punktów miała ostatnia osoba, mogę przypuszczać, że trzeba było mieć co najmniej 240-250 pkt żeby się dostać..

    Mam pytanie jak to będzie teraz? Na stronie WSOSP jest data 20.08 - powołanie do służby kandydackiej. Czy to jest data kiedy musimy się stawić, czy dzień kiedy zaczną wysyłać powołania?
    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 03-08-2012 o 20:30 Powód: wielkie litery

  12. #4492

    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mrągowo

    Domyślnie

    Od 20 zaczyna się unitarka czyli najwyraźniej mamy się już stawić, a powołanie wcześniej powinni wysłać...

  13. #4493

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Załóżmy że zdobyłem np. 270 ptk. (urban podaje ze 240-250 zeby sie dostac trzeba miec).
    Jestem ostatni na liscie (nie mam doswiadczenia lotniczego (brak kasy )), koles za mna ma np.263ptk, lub trooche wiecej ale ma doswiadczenie lotnicze np. zrobiona PPLke i komisja mogla by mnie wywalic tak nieoficjalnie (nie wielka roznica, brak doswiadczenia itp.) z listy i wstawic tego co ma doswiadczenie ?

    Jak patrza na WSOSP na tych co doswiadczenia lotniczego nie maja(trzeba koniecznie cos z tym zrobic (bo na wiekszosci cywilnych z tego co wiem trzeba je miec )czy jesli przygotuje sie dobrze do matury i jestem sprawny oraz zdrow to do dostane sie bez tego)?
    Pozdro

  14. #4494

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Biała Podlaska

    Domyślnie

    Mój kumpel miał coś ponad 310 pkt + doświadczenie lotnicze (licencje pilota szybowcowego czy jakoś tak), miał także kat. Z1A i nie dostał się. Dlaczego? "Bo nie widzieli jak lata" (chodzi zapewne o te szkolenie selekcyjne APL). Więc jeśli ktoś nie dostanie kategorii lotnej do końca maja, to może sobie już odpuścić lotke i składać papiery za rok.

  15. #4495

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    ulek0105 skąd wiesz że kolega mówi prawdę,?
    Mi się wydaję że dużo osób odpada w na początku w komisjach wojskowych, my tu możemy gdybać ale nikt nam nie powie z tych osób które się dostały ile miały pkt. Jestem ciekam tylko jak poszły sprawnościówki tym co się dostali.
    Z tych osób które startowały teraz jest ktoś kto pisał test z języka angielskiego?

  16. #4496

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Biała Podlaska

    Domyślnie

    A po co miałby kłamać? W niczym by go to nie usprawiedliwiało.
    Kilka osób, które się dostały ponoć nie mięli nawet połowy pkt ze sprawnościówki.

  17. #4497

    Dołączył
    Jul 2012

    Domyślnie

    Wg mnie sprawnościowka to pikus, mozna spokojnie zdac na 90-100 ptk przygotowujac sie ok 3 miesiace wczesniej
    (dla osob ktore ze sportem do czynienia maja nie tylko dzieki telewizji ) a do takiej matury to szkoda gadac...
    Co do tych co sie dostali a mieli polowe(ponoc) i mniej choć nie mozna bo warunek to co najmniej 50 ptk czyli rowna polowa , to moge nawet uwierzyc, patrzac na zdjecia,filmiki niektorych co tam chodza to nie moge uwierzyc ze sa wosjkowymi,wiem wiem oni maja latac a nie biegac maratony i robic tysiace pompek ale wq mnie wojsko to wojsko np na wacie max za drazek jest po 26 powtorzeniach WSOSP 15, 1km na wacie max za 2:18!!!!! (tyle biegaja zawodowi atleci) Deblin 3:20.....bez kom. Wydaje mi sie ze w znacznej cz na tej uczelni role graja plecy ew kasa szkoda
    Piotrek.ap likes this.

  18. #4498

    Dołączył
    Mar 2012

    Domyślnie

    Najbardziej rozbił mnie basen. Tak jak napisał konstantin, wojsko to wojsko, a tam ludzie nawet nie potrafili skoczyć z słupka. Mało tego płynąc na plecach prawie się topili . Rozumiem, że powietrze i woda to dwa różne światy, ale żeby przyszli oficerowie nie potrafili przepłynąć śmiesznych 50m. Ciekawe czy niektórzy z tych osób się dostali. Za takie coś powinno być od razu odrzucenie.

  19. #4499

    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Co z dokumentami tych co się nie dostali? Oddałem im oryginał świadectwa a się nie dostałem.

  20. #4500

    Dołączył
    Dec 2010
    Mieszka w
    EPLR

    Domyślnie


    Polecamy

    Przyjeżdżasz i odbierasz... Tak najprościej mówiąc...

LinkBacks (?)

  1. 18-02-2019, 21:13
  2. 16-05-2017, 22:10
  3. 25-08-2015, 13:45
  4. 25-08-2015, 06:03
  5. 24-08-2015, 18:45
  6. 24-08-2015, 18:34
  7. 24-08-2015, 17:57
  8. 28-06-2015, 15:00
  9. 15-05-2015, 16:16
  10. 28-01-2015, 19:41
  11. 04-01-2015, 19:12
  12. 24-11-2014, 17:23
  13. 24-07-2014, 17:24
  14. 03-07-2014, 10:35
  15. 03-07-2014, 09:02
  16. 25-06-2014, 17:29
  17. 26-05-2014, 19:11
  18. 03-05-2014, 00:14
  19. 02-05-2014, 23:40
  20. 19-01-2014, 15:38
  21. 19-01-2014, 14:59
  22. 30-12-2013, 13:42
  23. AWUC
    Refback This thread
    13-11-2013, 16:15
  24. 12-11-2013, 19:39
  25. 04-11-2013, 18:41
  26. 29-10-2013, 16:16
  27. 19-10-2013, 23:42
  28. 07-10-2013, 22:15
  29. 28-09-2013, 12:19
  30. 26-09-2013, 10:50
  31. 16-09-2013, 21:59
  32. 09-09-2013, 09:36
  33. 09-09-2013, 08:35
  34. 19-08-2013, 18:52
  35. 04-08-2013, 22:55
  36. 09-05-2013, 21:12
  37. 22-04-2013, 20:02
  38. 19-04-2013, 09:08
  39. 21-03-2013, 16:23
  40. 21-03-2013, 11:46
  41. 18-03-2013, 18:30
  42. 05-03-2013, 07:39
  43. 28-02-2013, 20:52
  44. 28-02-2013, 07:13
  45. 18-02-2013, 12:54
  46. 18-02-2013, 12:52
  47. 17-02-2013, 19:29
  48. 11-02-2013, 13:34
  49. 01-02-2013, 10:06
  50. 19-01-2013, 10:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •