VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 240 z 292 PierwszyPierwszy ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,781 do 4,800 z 5831
Like Tree86Likes

Wątek: LAW (d. WSOSP)

  1. #4781

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie


    Polecamy

    Jest możliwe.

  2. #4782

    Dołączył
    Apr 2012

    Domyślnie

    Cześć,
    mam takie pytanie. W przyszłym roku bd po 2 roku mechaniki i budowy maszyn. Chce jeszcze raz spróbować swoich sił w Dęblinie, bo było blisko, a w tym roku odpuściłem. Sytuacja życiowa mi się zmieniła i postanowiłem jeszcze raz podjąć wyzwanie.

    Moje pytanie brzmi: Jeżeli się dostane, przejdę unitarke i juz bd oficjalnie w dęblinie na 1 roku, czy istnieje na tej wojskowej uczelni takie coś jak idywidualne podejscie do studenta podchorążego. Mam dokładnie te same przedmioty w toku studiów co u was. Wszystkie mam pozaliczane na całkowicie przyzwoite oceny. Czy jest szansa, że uda mi się przeskoczyć powiedzmy jeden rok kształcenia w Dęblinie, to znaczy że biorąć pod uwage moja wiedze bd mogli mnie wrzucić od razu na 2 rok na przykład ? Czy były takie przypadki? Licze na szczera odpowiedź. Z góry dzięki. (Zrozumcie mnie, po prostu szkoda mi 2 lat życia ) Pozdro.

  3. #4783
    Awatar flyboy16

    Dołączył
    Jul 2010
    Mieszka w
    Porządzie

    Domyślnie

    Niema szans

  4. #4784

    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mrągowo

    Domyślnie

    Oceny co najwyżej przepiszą, więc będziesz miał większe luzy (będziesz idealną partią do dodatkowych prac czyli np. sprzątania).

  5. #4785

    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    RembertĂłw, Warszawa, Poland, Poland

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie dotyczące WSOSP więc podpinam się pod temat.

    Ostatnio myślalem sporo o studiach na WSOSP i próbie zostanie pilotem SP, niestety rodzi się jeden problem, prowadzę własną działalność gospodarczą i nie chciał bym się z nią rozstawać - pytanie brzmi czy ktoś wie o możliwości studiowania zaocznie na kierunku ktory pozwala na służbę w SP w charakterze pilota? Jeśli nie, to czy trzeba kończyć WSOSP aby służyć jako pilot w SP czy jest jakaś inna droga ktora pozolila by mi na prowadzenie firmy podczas nauki?

    Wiem ze to troche głupio brzmi bo nie da się nauczyć być pilotem zaocznie ale.. może ktoś pomoże

  6. #4786
    Awatar ROOS

    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    EPDE/Dęblin

    Domyślnie

    Nie ma możliwości studiowania zaocznie na uczelniach wojskowych (oczywiście jako podchorąży).

  7. #4787

    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland

    Domyślnie Droga do Dęblina

    Witam,to będzie moja pierwsza wiadomość na tym forum.Przeglądałem sobie neta,aż natknąłem się na te forum.Otóż chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają te badana dla kandydatów samolotów odrzutowych.Coż w tym roku uderzałem na WAM,ale zabrakło mi 2 punktów i nie dostałem.Też miałem robiony ogromny szereg badań,ale to pewnie nic w porównaniu z Dęblinem.Namawiają mnie,aby jeszcze raz uderzył na WAM,ale mnie zawsze ciągnęło ,to niebo .... Wiecie o ,co chodzi.Chciałbym spróbować z ty Dęblinem.Słyszałem pełno historii,że trzeba mieć znajomości,aby tam się dostać,że kandydaci są traktowani niesprawiedliwie itp..(coś o tym wiem,na WAMie się przekonałem nieco )Ogółem trudno się dostać.Nie mam nic wspólnego z lataniem tzn.nie mam licencji.Mam jakież szanse ?Jak można przygotować się na badania itp.... To mój pierwszy wpis,więc jak trochę przegiąłem,to sorry Dzięki za pomoc

  8. #4788
    Awatar hideto

    Dołączył
    Mar 2011
    Mieszka w
    Włocławek/Łódź

    Domyślnie

    Pierwszym krokiem na pewno będzie stawianie spacji po kropkach i innych znakach interpunkcyjnych.

    Drugim i ostatnim, przeczytanie tego tematu.
    Jeśli będziesz czekał, aż wszystko otrzymasz na złotej tacy to... możesz czekać długo albo rozczarować się jeszcze bardziej, bo odpowiedź w ogóle nie nadejdzie.
    moraw2008 likes this.

  9. #4789
    Awatar Gregor

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Lotnisko dobrej pogody
    Piękna rzecz latać jeśli komu godzi bezpieczniej jednak kto po ziemi chodzi
    Kiedy słyszę na EPRZ SOListy głos na mej głowie płonie włos
    EPRZ FM - czułe granie - tak bije serce Jasionki


    Przewodnik po chmurach

  10. #4790
    Awatar layoverlover

    Dołączył
    May 2009
    Wpisów
    76

    Domyślnie

    Czuję, że to będzie niezły "vomit comet"

  11. #4791

    Dołączył
    Nov 2011

    Domyślnie

    Możecie opisać jak wyglądały badania u psychologa? Na czym polegały?

  12. #4792

    Dołączył
    Oct 2013

    Domyślnie

    Witam, jestem nowy na forum. W tym roku przechodziłem badania na WIML-u do WSOSP. Dostałem kat. Z1A, ale niestety zabrakło mi odrobinę punktów rekrutacyjnych i się nie dostałem. I teraz moje pytanie: Czy startując za rok, muszę powtarzać wszystkie badania? Czy są jakieś badania, które mi "odpadną" typu wirówka, rezonans itp. Jeśli ktoś wie, to bardzo prosił bym o informację, co będę musiał powtarzać, a co mi przepiszą z roku poprzedniego (o ile w ogóle przepiszą). Przeszukiwałem trochę forum na ten temat, ale nic nie znalazłem..
    Pozdrawiam

  13. #4793

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Na pewno przepiszą Ci rezonansy, ENG i pewnie jeszcze coś i u psychologa też mniej będziesz musiał zrobić a co do reszty nie wiem.

  14. #4794

    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Kroczyce, Poland

    Domyślnie

    del

  15. #4795

    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Kroczyce, Poland

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    W tym temacie jest wiele sprzecznych ze sobą informacji, więc jak to jest na prawdę? Jeśli uzyskałbym klasę zdrowotną "C" to będę mógł wybrać sobie, czy chcę na śmigła, bądź na transportowce? Czy dadzą mnie tam, gdzie jest zapotrzebowanie? Jeśli się idzie do tego lekarza na badania, to mówi się, że jego celem są myśliwce/śmiglaki/transportowce, czy nic się nie mówi i mówią mu, jaką otrzymał? Do "C" jest wymagany rezonans jedynie głowy, czy innych partii ciała także, tj. np. kręgosłup? Czy można złożyć papiery na cywilny WSOSP i wojskowy, czyli w razie niedostania się do wojska, żeby iść do cywila? Nie chciałbym wylądować na ziemii:/
    Pozdrawiam!

  16. #4796

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Pierwszeństwo wyboru statku powietrznego mają Ci z wyższymi wynikami w nauce. Możesz wybrać, że chcesz tylko na C ale rezonans kręgosłupa od tego roku i tak robiony był wszystkim kandydatom. Tak możesz, na cywilny łatwo się dostać.

  17. #4797

    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Kroczyce, Poland

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz, a lekkie skrzywienie dyskwalifikuje z C? Z1A na 100% niestety nie uzyskam, ale na śmiglaki bym chciał równie dobrze
    pozdr.

  18. #4798

    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Gdynia, Poland

    Domyślnie

    "ale rezonans kręgosłupa od tego roku i tak robiony był wszystkim kandydatom." - to jest nieprawda. Bylem w tym roku na badaniach i mialem robiony tylko rezonans glowy.

  19. #4799

    Dołączył
    Oct 2013

    Domyślnie

    Cześć, będę niezwykle wdzięczny za rzetelną odpowiedź (a najlepiej kilka odpowiedzi) na 3 pytania, choć pewnie tematy były już wałkowane:
    1) Czy fakt, że zerwałem 2 lata temu więzadła krzyżowe w kolanie dyskwalifikuje mnie z uzyskania Klasy 1 w badaniach lotniczo-lekarskich? Jestem rok po operacji rekonstrukcji więzadła, wróciłem do pełnej sprawności ruchowej (biegam, pływam, gram w piłkę). Tkanka kostna nie uległa uszkodzeniu podczas urazu.
    2) Czy można uzyskać Klasę 1 w tych badaniach jeśli idealny wzrok uzyska się dzięki laserowej operacji korekcji wady wzroku?
    3) Nie licząc powyższych 2 mankamentów zdrowotnych wydaje mi się, ze jestem zdrowy jak tur. Czy mimo tych wad (zakładając, że przejdę inne testy zdrowotne) mam prawo w ogóle mieć nadzieję na uzyskanie Klasy 1?
    Ufff, z góry dziękuję za Wasze opinie. Pozdrawiam.

  20. #4800

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie


    Polecamy

    Mój błąd. Jak zaznaczysz, że chcesz na C to będziesz miał robiony tylko rentgen kręgosłupa. Ja z jakąś tam wadą kręgosłupa szyjnego miałem spokojnie C ale to zależy od tego jaka masz wade.

LinkBacks (?)

  1. 18-02-2019, 21:13
  2. 16-05-2017, 22:10
  3. 25-08-2015, 13:45
  4. 25-08-2015, 06:03
  5. 24-08-2015, 18:45
  6. 24-08-2015, 18:34
  7. 24-08-2015, 17:57
  8. 28-06-2015, 15:00
  9. 15-05-2015, 16:16
  10. 28-01-2015, 19:41
  11. 04-01-2015, 19:12
  12. 24-11-2014, 17:23
  13. 24-07-2014, 17:24
  14. 03-07-2014, 10:35
  15. 03-07-2014, 09:02
  16. 25-06-2014, 17:29
  17. 26-05-2014, 19:11
  18. 03-05-2014, 00:14
  19. 02-05-2014, 23:40
  20. 19-01-2014, 15:38
  21. 19-01-2014, 14:59
  22. 30-12-2013, 13:42
  23. AWUC
    Refback This thread
    13-11-2013, 16:15
  24. 12-11-2013, 19:39
  25. 04-11-2013, 18:41
  26. 29-10-2013, 16:16
  27. 19-10-2013, 23:42
  28. 07-10-2013, 22:15
  29. 28-09-2013, 12:19
  30. 26-09-2013, 10:50
  31. 16-09-2013, 21:59
  32. 09-09-2013, 09:36
  33. 09-09-2013, 08:35
  34. 19-08-2013, 18:52
  35. 04-08-2013, 22:55
  36. 09-05-2013, 21:12
  37. 22-04-2013, 20:02
  38. 19-04-2013, 09:08
  39. 21-03-2013, 16:23
  40. 21-03-2013, 11:46
  41. 18-03-2013, 18:30
  42. 05-03-2013, 07:39
  43. 28-02-2013, 20:52
  44. 28-02-2013, 07:13
  45. 18-02-2013, 12:54
  46. 18-02-2013, 12:52
  47. 17-02-2013, 19:29
  48. 11-02-2013, 13:34
  49. 01-02-2013, 10:06
  50. 19-01-2013, 10:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •