Cześć,
mam takie pytanie. W przyszłym roku bd po 2 roku mechaniki i budowy maszyn. Chce jeszcze raz spróbować swoich sił w Dęblinie, bo było blisko, a w tym roku odpuściłem. Sytuacja życiowa mi się zmieniła i postanowiłem jeszcze raz podjąć wyzwanie.
Moje pytanie brzmi: Jeżeli się dostane, przejdę unitarke i juz bd oficjalnie w dęblinie na 1 roku, czy istnieje na tej wojskowej uczelni takie coś jak idywidualne podejscie do studenta podchorążego. Mam dokładnie te same przedmioty w toku studiów co u was. Wszystkie mam pozaliczane na całkowicie przyzwoite oceny. Czy jest szansa, że uda mi się przeskoczyć powiedzmy jeden rok kształcenia w Dęblinie, to znaczy że biorąć pod uwage moja wiedze bd mogli mnie wrzucić od razu na 2 rok na przykład ? Czy były takie przypadki? Licze na szczera odpowiedź. Z góry dzięki. (Zrozumcie mnie, po prostu szkoda mi 2 lat życia) Pozdro.







86Likes
LinkBack URL
About LinkBacks
Odpowiedz z cytatem

Zakładki