VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 243 z 292 PierwszyPierwszy ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,841 do 4,860 z 5831
Like Tree86Likes

Wątek: LAW (d. WSOSP)

  1. #4841

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie


    Polecamy

    Chyba na wstępie podpisuje się umowę która m.in. gwarantuje pracę po ukończeniu studiów przynajmniej tak było do tej pory.

  2. #4842

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Mi też się wydaje, że praca będzie, bo jaki byłby sens brać ludzi, szkolić ich za grubą kasę i po studiach powiedzieć, że sorki, ale nie ma pracy. Jak ustalają limity to robią to raczej analizując potrzeby SP, chyba że Mike ma inne doswiadczenia

  3. #4843

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Plusem jest to, że będziecie mogli w ciągu roku odejść bez spłacania utrzymania i zakwaterowania.. W ciągu roku dowiecie się dużo ciekawych rzeczy jak wygląda życie i przyszłość w WSO.

  4. #4844

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Jakos wielu ludzi konczy WSO i jest zadowolona, wiec powiedz o co chodzi zebysmy sie nie pchali bez sensu w wojsko

  5. #4845

    Dołączył
    Dec 2011

    Domyślnie Rekrutacja

    Witam,
    zapewne było wiele podobnych pytań ale nie jestem w stanie ogarnąć 250 stron więc mam pytanie.
    A mianowicie, jestem teraz w LO w klasie o profilu wojskowym a gdy ukończę LO chciałbym udać się
    do Dęblina na studia w kierunku pilota myśliwców.
    Sprawa rekrutacji jest dla mnie trochę nie jasna.
    Gdy ukończę LO i napisze maturę wiem, że muszę zaliczyć badania i testy sprawnościowe ale
    jak jest z tymi dodatkowymi punktami np za skoki spadochronowe itp.
    Czy muszę mieć coś ukończone czy nie? I czy jestem w stanie dostać się na wyżej wspomniane studia od razu po LO i maturze?
    Ewentualnie proszę o dodatkowe wyjaśnienia i dzięki.

  6. #4846

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Można dostać się bez żadnego doświadczenia lotniczego. Po maturze jak najbardziej możesz sie dostać.

  7. #4847

    Dołączył
    Dec 2011

    Domyślnie

    A jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem i wyżywieniem?

  8. #4848

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Wszystko jest na koszt wojska, jeżeli w trakcie nauki zrezygnujesz to dostaniesz całkiem spory rachunek do zapłacenia.
    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 17-01-2014 o 21:42 Powód: Ort.

  9. #4849

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Koło 84 tys. za 4 lata studiów.. teraz juz 5 to jeszcze więcej. Koło 100 tys. tys za 5 lat. Całkiem ładna sumka się zbiera

  10. #4850

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Mike, powiedz jeszcze o co Ci chodziło z tym problemem po znalezieniu pracy po WSOSPie i o życiu w WSO. jestes pchorem?

  11. #4851

    Dołączył
    Jul 2013

    Domyślnie

    Witam
    Ma pytania piszecie że jak ktoś rezygnuje to musi zapłacić a co jeśli w trakcie nauki kto zostanie ''wyrzucony'' z powodów zdrowotnych lub za słabe wyniki w nauce ? Też ponosi koszty związane z odejściem?

  12. #4852

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Podczas pierwszego roku studiów nie zapłacisz ale jak taka sytuacja będzie miała miejsce na 2 roku studiów to masz z automatu ponad 20 tys.

  13. #4853

    Dołączył
    Dec 2011

    Domyślnie

    A ile trwają te studia?

  14. #4854

    Dołączył
    Jul 2013

    Domyślnie

    A co jeżeli podczas studiów osobie zdarzy się wypadek lub zachoruje na jakąs chorobę to tez będzie musiała płacić skoro to z nie jej winy? Pytam się bardzo nurtuje mnie to pytanie

  15. #4855

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Nie, jeżeli nie możesz podejmować dalszej służby z powodów zdrowotnych to nic nie płacisz, poczytaj rozporządzenie.

  16. #4856

    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    I live where the sky ends

    Domyślnie

    Dowiadywał się już ktoś jak jest ze szkoleniem podstawowym?
    Tzn jeżeli się je przejdzie i nie dostanie, zwracamy koszt?
    Pojawiło się kiedyś bowiem takie info.

  17. #4857

    Dołączył
    Dec 2013
    Mieszka w
    Opole, Poland

    Domyślnie

    A możecie mi powiedzieć jak sprawa wakacji? Bo w WAT nie ma wakacji 3 miesięcznych jest tylko urlop 1 miesięczny. Tyle że tam dostajemy normalny zarobek jako żołnierz. Jak to się ma w Dęblinie?

  18. #4858

    Dołączył
    Aug 2011

    Domyślnie

    Witam

    Czy rozszerzając matmę, angielski, geografię i nie rozszerzając fizyki mam sobie wybić z głowy WSOSP? Fizyka totalny "must have"?

  19. #4859

    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Nie musisz zdawać fizyki, ja mam ten sam problem i jak zadzwoniłem do nich to mi powiedzieli, że mogą na punkty zamienić ocenę ze świadectwa. Poczytaj w zasadach rekrutacji na ich stronie co i jak

  20. #4860

    Dołączył
    Feb 2012

    Domyślnie


    Polecamy

    Orientuje się ktoś może jaki był próg na pilotaż w poprzednim roku? Poza tym jak jest przeprowadzana rekrutacja na pilotaż? Czy na każdy kierunek pilotażu jest jeden próg punktowy czy na np. odrzuty i na śmigła są dwie oddzielne rekrutacje?

LinkBacks (?)

  1. 18-02-2019, 21:13
  2. 16-05-2017, 22:10
  3. 25-08-2015, 13:45
  4. 25-08-2015, 06:03
  5. 24-08-2015, 18:45
  6. 24-08-2015, 18:34
  7. 24-08-2015, 17:57
  8. 28-06-2015, 15:00
  9. 15-05-2015, 16:16
  10. 28-01-2015, 19:41
  11. 04-01-2015, 19:12
  12. 24-11-2014, 17:23
  13. 24-07-2014, 17:24
  14. 03-07-2014, 10:35
  15. 03-07-2014, 09:02
  16. 25-06-2014, 17:29
  17. 26-05-2014, 19:11
  18. 03-05-2014, 00:14
  19. 02-05-2014, 23:40
  20. 19-01-2014, 15:38
  21. 19-01-2014, 14:59
  22. 30-12-2013, 13:42
  23. AWUC
    Refback This thread
    13-11-2013, 16:15
  24. 12-11-2013, 19:39
  25. 04-11-2013, 18:41
  26. 29-10-2013, 16:16
  27. 19-10-2013, 23:42
  28. 07-10-2013, 22:15
  29. 28-09-2013, 12:19
  30. 26-09-2013, 10:50
  31. 16-09-2013, 21:59
  32. 09-09-2013, 09:36
  33. 09-09-2013, 08:35
  34. 19-08-2013, 18:52
  35. 04-08-2013, 22:55
  36. 09-05-2013, 21:12
  37. 22-04-2013, 20:02
  38. 19-04-2013, 09:08
  39. 21-03-2013, 16:23
  40. 21-03-2013, 11:46
  41. 18-03-2013, 18:30
  42. 05-03-2013, 07:39
  43. 28-02-2013, 20:52
  44. 28-02-2013, 07:13
  45. 18-02-2013, 12:54
  46. 18-02-2013, 12:52
  47. 17-02-2013, 19:29
  48. 11-02-2013, 13:34
  49. 01-02-2013, 10:06
  50. 19-01-2013, 10:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •