VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 262 z 292 PierwszyPierwszy ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,240 z 5831
Like Tree86Likes

Wątek: LAW (d. WSOSP)

  1. #5221

    Dołączył
    Aug 2014

    Domyślnie


    Polecamy

    Wszyscy którzy do mnie pisali niech sprawdzą skrzynki! Wiadomo już mniej więcej kiedy rozpoczyna się rekrutacja?

  2. #5222

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Jak zawsze czyli od 1 stycznia. Czekamy teraz na jakieś info ze strony.

  3. #5223

    Dołączył
    Oct 2014

    Domyślnie

    Wybiera się ktoś na drzwi otwarte jakieś najbliższe ? ) Ktoś już był, wie czy warto ? Np. czy się interesują, czy bardziej wolność Tomku (...)

  4. #5224

    Dołączył
    Oct 2014

    Domyślnie


    A pytanie z drugiej beczki.
    Jeśli po 3 latach na WSOSP nas wyrzucają z uczelni np. za złe oceny, a nie chcą wysłać do cywila, to musimy odpracować te np. 3 lata ze stopniem z 3 roku studiów ? Ale tym nieoficerskim, czyli np. szeregowy czy coś. Czy automatycznie wyrzucają nas z wojska ?

  5. #5225

    Dołączył
    Aug 2014

    Domyślnie

    Ma ktoś wgląd do przykładowego planu zajęć studentów wojskowych, albo czy jest ktoś kto chciałby opisać przykładowy tydzień na WSOSP'ie?

  6. #5226

    Dołączył
    Nov 2014

    Domyślnie

    Witam,
    Za 2 lata matura, mysle nad deblinem
    Czy badania w WIMLU moge zrobic kiedy chce czy dostaje konkretny termin od WSOSP?

  7. #5227

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Dęblin

    Domyślnie

    Określony termin.
    Gliding, a way of life.



  8. #5228

    Dołączył
    Nov 2014

    Domyślnie

    Mógłbym prosić o kontakt na pw kogoś kto przeszedł rektutacje do WSOSP pozytywnie?
    Z góry dziękuje.

  9. #5229

    Dołączył
    Nov 2014

    Domyślnie

    I jeszcze chciałbym spytać czy badania w WIMLU noclegi i wyzywienie oplaca mi WSOSP, czy tylko badania bądź nic?
    Z góry dziękuje Panowie

  10. #5230

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Dęblin

    Domyślnie

    Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.
    Gliding, a way of life.



  11. #5231

    Dołączył
    Nov 2014

    Post

    Nie wiem czy to pytanie już padło ale można się dostać do WSOSP z wadą wzroku minimalnie przekraczającą 1 dioptria?

  12. #5232

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Na odrzuty nie ale może na C da radę.

  13. #5233

    Dołączył
    Oct 2014

    Domyślnie

    Ma ktoś wgląd do planu zajęc np. studentów ? ciekawi mnie jak wyglądają w porównaniu do moich na polibudzie np
    Druga sprawa, kiedy są badania na WIML`u ? Chodzi o miesiąc. Jeśli złoże podanko wcześnie, to ma znaczenie ? Np. że dostanę szybciej do Wawy skierowanie ?

  14. #5234

    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Tak. Składajcie od razu na początku stycznia to wyrobicie się szybko.

  15. #5235

    Dołączył
    Oct 2014

    Domyślnie

    A wiadomo jaki miesiąc dokładnie ? Czyli np. wszyscy bez wyjątku w maju na WIML ? Czy pierwsi już kwiecień etc ;D

  16. #5236

    Dołączył
    Oct 2011

    Domyślnie

    Pierwsze terminy nawet od końca lutego, a wszystko kończy się końcem czerwca, chociaż nie mam 100% pewności czy niektórzy się nawet troszkę później nie odwoływali

  17. #5237

    Dołączył
    Apr 2014

    Domyślnie

    Jeśli ktoś z tegorocznych kandydatów do wsosp chciałby się zintegrować to zapraszam https://www.facebook.com/groups/430022147153684/

  18. #5238

  19. #5239

    Dołączył
    Apr 2012

    Domyślnie

    Na stronie WSOSP są już zasady rekrutacji na rok 2015/16

  20. #5240

    Dołączył
    Feb 2011

    Domyślnie


    Polecamy

    Witam, takie pytanko, czy badania na WIMLu są finansowane przez wojsko czy sam muszę na nie kasę wyłożyć?

LinkBacks (?)

  1. 18-02-2019, 21:13
  2. 16-05-2017, 22:10
  3. 25-08-2015, 13:45
  4. 25-08-2015, 06:03
  5. 24-08-2015, 18:45
  6. 24-08-2015, 18:34
  7. 24-08-2015, 17:57
  8. 28-06-2015, 15:00
  9. 15-05-2015, 16:16
  10. 28-01-2015, 19:41
  11. 04-01-2015, 19:12
  12. 24-11-2014, 17:23
  13. 24-07-2014, 17:24
  14. 03-07-2014, 10:35
  15. 03-07-2014, 09:02
  16. 25-06-2014, 17:29
  17. 26-05-2014, 19:11
  18. 03-05-2014, 00:14
  19. 02-05-2014, 23:40
  20. 19-01-2014, 15:38
  21. 19-01-2014, 14:59
  22. 30-12-2013, 13:42
  23. AWUC
    Refback This thread
    13-11-2013, 16:15
  24. 12-11-2013, 19:39
  25. 04-11-2013, 18:41
  26. 29-10-2013, 16:16
  27. 19-10-2013, 23:42
  28. 07-10-2013, 22:15
  29. 28-09-2013, 12:19
  30. 26-09-2013, 10:50
  31. 16-09-2013, 21:59
  32. 09-09-2013, 09:36
  33. 09-09-2013, 08:35
  34. 19-08-2013, 18:52
  35. 04-08-2013, 22:55
  36. 09-05-2013, 21:12
  37. 22-04-2013, 20:02
  38. 19-04-2013, 09:08
  39. 21-03-2013, 16:23
  40. 21-03-2013, 11:46
  41. 18-03-2013, 18:30
  42. 05-03-2013, 07:39
  43. 28-02-2013, 20:52
  44. 28-02-2013, 07:13
  45. 18-02-2013, 12:54
  46. 18-02-2013, 12:52
  47. 17-02-2013, 19:29
  48. 11-02-2013, 13:34
  49. 01-02-2013, 10:06
  50. 19-01-2013, 10:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •