Jak zawsze czyli od 1 stycznia. Czekamy teraz na jakieś info ze strony.
Jak zawsze czyli od 1 stycznia. Czekamy teraz na jakieś info ze strony.
Wybiera się ktoś na drzwi otwarte jakieś najbliższe ?) Ktoś już był, wie czy warto ? Np. czy się interesują, czy bardziej wolność Tomku (...)
![]()
A pytanie z drugiej beczki.
Jeśli po 3 latach na WSOSP nas wyrzucają z uczelni np. za złe oceny, a nie chcą wysłać do cywila, to musimy odpracować te np. 3 lata ze stopniem z 3 roku studiów ? Ale tym nieoficerskim, czyli np. szeregowy czy coś. Czy automatycznie wyrzucają nas z wojska ?
Ma ktoś wgląd do przykładowego planu zajęć studentów wojskowych, albo czy jest ktoś kto chciałby opisać przykładowy tydzień na WSOSP'ie?![]()
Witam,
Za 2 lata matura, mysle nad deblinem
Czy badania w WIMLU moge zrobic kiedy chce czy dostaje konkretny termin od WSOSP?
Określony termin.
Gliding, a way of life.
Mógłbym prosić o kontakt na pw kogoś kto przeszedł rektutacje do WSOSP pozytywnie?
Z góry dziękuje.
I jeszcze chciałbym spytać czy badania w WIMLU noclegi i wyzywienie oplaca mi WSOSP, czy tylko badania bądź nic?
Z góry dziękuje Panowie![]()
Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.
Gliding, a way of life.
Nie wiem czy to pytanie już padło ale można się dostać do WSOSP z wadą wzroku minimalnie przekraczającą 1 dioptria?
Na odrzuty nie ale może na C da radę.
Ma ktoś wgląd do planu zajęc np. studentów ? ciekawi mnie jak wyglądają w porównaniu do moich na polibudzie np
Druga sprawa, kiedy są badania na WIML`u ? Chodzi o miesiąc. Jeśli złoże podanko wcześnie, to ma znaczenie ? Np. że dostanę szybciej do Wawy skierowanie ?
Tak. Składajcie od razu na początku stycznia to wyrobicie się szybko.
A wiadomo jaki miesiąc dokładnie ?Czyli np. wszyscy bez wyjątku w maju na WIML ? Czy pierwsi już kwiecień etc ;D
Pierwsze terminy nawet od końca lutego, a wszystko kończy się końcem czerwca, chociaż nie mam 100% pewności czy niektórzy się nawet troszkę później nie odwoływali![]()
Jeśli ktoś z tegorocznych kandydatów do wsosp chciałby się zintegrować to zapraszam https://www.facebook.com/groups/430022147153684/
Zapraszam do lektury:Portal-Mundurowy.pl - Portal dla sĹuĹźb mundurowych i nie tylko
Na stronie WSOSP są już zasady rekrutacji na rok 2015/16
Zakładki