Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. #1
  Awatar Sawicz

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  Witkowo

  Domyślnie Dzień Dziecka w Bazie


  Polecamy

  1 czerwca, jak co roku, na lotnisku będzie organizowany dzień otwarty połączony z wystawą sprzętu wojskowego. Więcej szczegółów wkrótce.

 2. #2

  Dołączył
  Oct 2009

  Domyślnie

  Byłem, udało mi się pograsowac samochodem po wszystkich strefach, wspaniałe lotnisko i jedna ciekawostka w pierwszej strefie od zachodu sa dwa schronohangary jeden ogrodzony drugi z pozostałosciami bardzo solidnego płotu i jak mi sie szybko udało ustalic te schronohangary były przeznaczone do cwiczenia podwieszania specjalnej bomby, było to robione przez wybranych członków kadry, powstały te płoty z koncem lat 70.

 3. #3

  Dołączył
  Feb 2008
  Mieszka w
  Lower Silesia

  Domyślnie

  Mam pytanie. Ponieważ 1 czerwca odbyło się przekazanie obowiązków dowódcy bazy, w przekazach jest napisane że nowy dowódca dowodzi już nie 33 Bazą Lotniczą a 33 Bazą Lotnictwa Transportowego. Czy dobrze dedukuję że z dniem 31 maja 2010 33 Baza Lotnicza przestaje istnieć, a działalność rozpoczyna 33 Baza Lotnictwa Transportowego ??

  No i co z 14 eskadrą lotnictwa transportowego ?? Czy pozostaje czy zostaje wchłonięta przez 33.BLotTr z dniem 1 czerwca ??

  Ten przekaz który jest na stronach bazy i 3 skrzydła nieczytelny właśnie przez to że nie podali że z dniem 1 czerwca nastąpiło również przeformowanie. Dziwi mnie to dlatego że w Łasku nie robili z tego tajemnicy i podali że 32 Baza się przeformowuje.

 4. #4
  Awatar Sawicz

  Dołączył
  Sep 2007
  Mieszka w
  Witkowo

  Domyślnie


  Polecamy

  33 Baza Lotnictwa Transportowego (33 BLotTr) zostanie powołana z dniem 1 lipca 2010 r. W jej skład wejdzie właśnie 14 eskadra lotnictwa transportowego (14 eltr)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •