VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 611
Like Tree574Likes

Wątek: Zdjęcia z lotniska Radom - Sadków

  1. #161
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie


    Polecamy




  2. #162

    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Mam rozumieć, że to są te zdjęcia z wycieczki szkolnej ? Mieliście może możliwość pogadania z pilotami ?

  3. #163
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Tak z wycieczki, pilotów nie było, był pan kontroler i panowie mechanicy

  4. #164

    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Dało radę z mechanikami porozmawiać ?

  5. #165
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Na każde pytanie odnośnie samolotu odpawiadali
    BTW Części gocie u nas na EPRA (SP-SAT, SP-ATB) należą do firmy(szefa firmy?) SAT Polska zajmującą się remontowaniem dróg.

  6. #166
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie


  7. #167

    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Warszawa/Dęblin

    Domyślnie



    Mikołajkowe impresje...





    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 06-12-2011 o 19:57 Powód: Scalenie
    Drzemi, piotrek37, kosi and 1 others like this.
    LME_Spotters

  8. #168
    ModTeam Senior Screener
    Awatar Drzemi

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    GDN

    Domyślnie

    Super! I Orliki, i foty z Antka.

  9. #169

    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Zazdrość mnie trawi jak oglądam takie zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 07-12-2011 o 08:53 Powód: Wielka litera
    kosi likes this.
    Orlik

  10. #170
    Awatar gk4763

    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    RADOM

    Domyślnie



    040 na podejściu do 25 to też TC-II
    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 10-12-2011 o 12:09 Powód: Poprawienie odnośnika
    IC-R5

  11. #171
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Ja mam 47 i 42 którą wrzuciłem wcześniej

  12. #172
    Awatar maciekEPRA

    Dołączył
    May 2011
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Grim zdjęcia bajka

  13. #173
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    I wspomniane skrzydło Antka

  14. #174
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie




    Niestety 2 min za pozno, wrzucam dokumentacyjne zdjęcie Mi-8
    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 13-01-2012 o 13:57 Powód: Literówka + wielka litera

  15. #175

    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Francja/Poitiers

    Domyślnie

    Z wczoraj:


    I z dziś:

    Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 13-01-2012 o 13:58 Powód: Wielka litera

  16. #176
    Awatar kosi

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Zdjęcie dokumentacyjne, sory za beznadziejną jakość robione z dość daleka.:
    maciekEPRA likes this.

  17. #177

    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Francja/Poitiers

    Domyślnie


  18. #178
    Awatar maciekEPRA

    Dołączył
    May 2011
    Mieszka w
    EPRA

  19. #179

    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    OPISZDJĘCIE
    Krzysztof Sijer
    Pozdrawiam.

  20. #180

    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Francja/Poitiers

    Domyślnie


    Polecamy

    ładnie posadzili - gratulacje





Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

LinkBacks (?)

  1. 15-12-2015, 19:36
  2. 31-03-2015, 09:37
  3. 31-03-2015, 07:24
  4. 30-03-2015, 18:44
  5. 30-03-2015, 17:45
  6. 30-03-2015, 17:28
  7. 30-03-2015, 16:45
  8. 30-03-2015, 16:44
  9. 03-06-2014, 22:08
  10. 11-04-2014, 09:44
  11. 30-03-2014, 08:05
  12. 06-02-2014, 09:06
  13. 26-10-2013, 17:24
  14. 19-08-2013, 15:25
  15. 11-07-2013, 21:16
  16. 18-05-2013, 16:36
  17. 09-03-2013, 20:25
  18. 25-01-2013, 17:38
  19. 15-12-2012, 13:04
  20. 13-12-2012, 16:42
  21. 11-09-2012, 13:01
  22. 16-08-2012, 10:55
  23. 01-08-2012, 07:35
  24. 31-07-2012, 20:01
  25. 31-07-2012, 16:21
  26. 31-07-2012, 15:31
  27. 31-07-2012, 15:22
  28. 05-07-2012, 15:12
  29. 02-06-2012, 16:47
  30. 22-03-2012, 12:55
  31. 27-02-2012, 11:54
  32. 26-02-2012, 12:31
  33. 26-01-2012, 13:34
  34. 09-12-2011, 17:21
  35. 09-12-2011, 16:56
  36. 19-11-2011, 19:20
  37. 11-11-2011, 12:08
  38. 08-11-2011, 15:26
  39. 24-09-2011, 10:23
  40. 28-08-2011, 03:03
  41. 09-06-2011, 19:47
  42. 28-02-2011, 18:05
  43. 11-05-2010, 11:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •