Mam rozumieć, że to są te zdjęcia z wycieczki szkolnej ? Mieliście może możliwość pogadania z pilotami ?
Mam rozumieć, że to są te zdjęcia z wycieczki szkolnej ? Mieliście może możliwość pogadania z pilotami ?
Dało radę z mechanikami porozmawiać ?
Na każde pytanie odnośnie samolotu odpawiadali
BTW Części gocie u nas na EPRA (SP-SAT, SP-ATB) należą do firmy(szefa firmy?) SAT Polska zajmującą się remontowaniem dróg.
Mikołajkowe impresje...
![]()
Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 06-12-2011 o 19:57 Powód: Scalenie
LME_Spotters
Zazdrość mnie trawi jak oglądam takie zdjęcia![]()
Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 07-12-2011 o 08:53 Powód: Wielka litera
Orlik
040 na podejściu do 25 to też TC-II
Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 10-12-2011 o 12:09 Powód: Poprawienie odnośnika
IC-R5
Z wczoraj:
I z dziś:
![]()
Ostatnio edytowane przez Drzemi ; 13-01-2012 o 13:58 Powód: Wielka litera
Samolot i właściciel
PZL-Mielec An-2
Poland - Air ForceLotnisko
Poland: Radom - Sadkow ( EPRA)Data /REG / CN
30.01.2012 / 7809 / 1G178-09Autor
Maciej Chrost
Samolot i właściciel
PZL-Okecie PZL-130TC2 Orlik
Poland - Air ForceLotnisko
Poland: Radom - Sadkow ( EPRA)Data /REG / CN
30.01.2012 / 038 / 03950038Autor
Maciej Chrost
OPIS ZDJĘCIE Krzysztof Sijer
- Samolot: PZL-Warszawa PZL-130 TC2 Orlik
Reg: 038
Linia: Siły Powietrzne RP
Kraj: Polska
Lotnisko: EPRA
Pozdrawiam.
Zakładki