VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 97 z 123 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,940 z 2442
Like Tree300Likes

Wątek: Loty i ciekawostki na EPRA

  1. #1921

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie


    Polecamy

    Dokumentacyjne zdjęcia z dwóch krótkich, piątkowych wizyt:
    Socata TB-9 Tampico SP-TUL z EPRZ


    CASA C-295 reg. 012 z EPKK
    grzegorzz4 and Gregor like this.

  2. #1922

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Dzisiejszy gość Cessna 310 HA-OTM

  3. #1923

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    I tak niespodziewanie na tankowanie 3xMi-24


    grzegorzz4, przemass18 and smiech like this.

  4. #1924
    pho
    pho jest nieaktywny
    Awatar pho

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Chyba odleciały, bo z daleka widziałem jakieś lecące śmigłowce z 5 minut temu nad centrum miasta.

  5. #1925

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pho Zobacz posta
    Chyba odleciały, bo z daleka widziałem jakieś lecące śmigłowce z 5 minut temu nad centrum miasta.
    Niestety podczas uruchamiania przed wylotem jedna sztuka "odmówiła załodze współpracy" i została u nas na jakiś czas

  6. #1926
    pho
    pho jest nieaktywny
    Awatar pho

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinwar Zobacz posta
    Niestety podczas uruchamiania przed wylotem jedna sztuka "odmówiła załodze współpracy" i została u nas na jakiś czas
    Czyli dobrze widziałem, dwie sztuki. Myślałem, że jednej nie zdążyłem zauważyć.

  7. #1927

    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Czy to może być desant z powietrza?
    Wyborcza.pl

  8. #1928
    Awatar seba2120

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    EPRA/RDO, EPRP

    Domyślnie

    Ludzie się potopią jak te Big Milki zaczną spadać Też jestem ciekawy jak to będzie zorganizowane
    TPL Giant 20x80 BaK-4

  9. #1929
    Awatar Miras_eM

    Dołączył
    May 2012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grztus Zobacz posta
    Czy to może być desant z powietrza?
    Wyborcza.pl
    Trochę mi tu SPAMem "zaleciało". Koszerna to chociaż kasę wzięła za artykuł reklamujący komercyjną imprezę...
    Patrz w lusterka-spójrz dwa razy
    Samoloty są wszędzie...

    Przekaż 1,5%: Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego RADAN 0000283966. Cel szczegółowy (Wpisz która) Grupa GOPR

    Dogadam się po rosyjsku, po angielsku prawie w ogóle. Nie lubię jankesów. W dodatku słucham Radia "Z" Czy zasługuję już na miano "ruskiego trolla"?
    Aha. I żeby nie było. Ruska też nie lubię. I nie popieram wojny na Ukrainie... Ale nie popieram żadnej wojny. Tych w Iraku, Afganistanie czy Syrii też

  10. #1930

    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Miras_eM Zobacz posta
    Trochę mi tu SPAMem "zaleciało".
    Daleki jestem od tego. Po prostu zastanowiło mnie to, że "lody mają spadać z nieba". Więc albo chodzi o jakiś dźwig, albo (jeśli traktować to dosłownie) będzie jakiś zrzut z samolotu (przy czym podejrzewam, że musiałby to być spadochroniarz, bo przecież lodów ludziom na głowę nie zrzucą...). Mnie niestety nie będzie na tej imprezie, toteż liczę, że w przypadku akcentu lotniczego ktoś tu coś wrzuci.
    BTW. Ta węgierska Cessna 310 jeszcze ma się u nas pojawić na dniach.

  11. #1931
    pho
    pho jest nieaktywny
    Awatar pho

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grztus Zobacz posta
    Daleki jestem od tego. Po prostu zastanowiło mnie to, że "lody mają spadać z nieba". Więc albo chodzi o jakiś dźwig, albo (jeśli traktować to dosłownie) będzie jakiś zrzut z samolotu (przy czym podejrzewam, że musiałby to być spadochroniarz, bo przecież lodów ludziom na głowę nie zrzucą...). Mnie niestety nie będzie na tej imprezie, toteż liczę, że w przypadku akcentu lotniczego ktoś tu coś wrzuci.
    BTW. Ta węgierska Cessna 310 jeszcze ma się u nas pojawić na dniach.
    Jeżeli dobrze widziałem, z końca zbiornika, bo akurat byłem na rybach, to desant lodowy odbywał się z drona/ów ot cała atrakcja.

  12. #1932
    Awatar grzegorzz4

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Usiadł MI-24,chyba będą "reanimowali" tego co został?.

  13. #1933

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Tak będzie. A z "pomocą" przybył ten egzemplarz. Zdjęcie dokumentacyjne.
    grzegorzz4 likes this.

  14. #1934

    Dołączył
    Mar 2015
    Mieszka w
    Kolonia Rzepin, Kielce, Poland, Poland

    Domyślnie

    Pierwszy raz widzę Orliki na radarze :O
    http://www.flightradar24.com/N4321/7031b5f

  15. #1935
    Awatar 3colors

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Gdy latają poza rejonem Radomia - okolice Gór Świętokrzyskich lub trasy (Radom-Warszawa), to zawsze maja włączone transpondery i są na FR.

  16. #1936

    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Gwoli ścisłości. Transpondery mają włączone przez cały czas trwania lotu.

  17. #1937

    Dołączył
    Apr 2015
    Mieszka w
    Okolice EPRA

    Domyślnie

    Może zaśmiecę wątek ale czy przed chwilą MiG 29 nie nakręcał nad EPRA ?

    Edit: usiadł od 25.

    Edit 2: touch and go.

  18. #1938

    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dawid95 Zobacz posta
    Może zaśmiecę wątek ale czy przed chwilą F16 nie nakręcał nad EPRA ?

    Edit: usiadł od 25.
    Słyszę go i nie sądzę aby wylądował.

  19. #1939

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    WAW/RDO

    Domyślnie

    To nie Mig czasem?

  20. #1940
    Awatar kaim1910

    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    EPRA

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez dawid95 Zobacz posta
    Może zaśmiecę wątek ale czy przed chwilą F16 nie nakręcał nad EPRA ?

    Edit: usiadł od 25.

    Edit 2: touch and go.
    Na moje to 29-ty.

Strona 97 z 123 PierwszyPierwszy ... 47 87 95 96 97 98 99 107 ... OstatniOstatni

LinkBacks (?)

  1. 14-03-2016, 14:31
  2. 16-04-2015, 21:42
  3. 16-04-2015, 14:20
  4. 16-04-2015, 14:14
  5. 16-04-2015, 12:23
  6. 16-04-2015, 11:15
  7. 16-04-2015, 10:39
  8. 16-04-2015, 10:03
  9. 16-04-2015, 09:03
  10. 16-04-2015, 06:12
  11. 16-04-2015, 00:18
  12. 15-04-2015, 21:57
  13. 15-04-2015, 21:57
  14. 11-06-2012, 22:01
  15. 18-02-2012, 14:31
  16. 14-12-2011, 21:38
  17. 14-12-2011, 21:23
  18. 25-11-2011, 12:26
  19. 25-11-2011, 12:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •