VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 56
  1. #21
    Awatar Hermolaus

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    EPKS

    Domyślnie


    Polecamy

    A mimo to nie monituje w żaden sposób o możliwość zapisu? Przecież aparat to nie tylko "miganie" (migawką) ale głównie utrwalanie!
    Efomaniak, regomaniak ;)

  2. #22
    Awatar KAWA

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hermolaus
    Cytat Zamieszczone przez Bourne
    macie jakieś zdjątka nowych ptaszków
    Są już w drodze na Airfoto.pl
    Chyba o tym mowa ?

    http://www.airfoto.pl/?module=Photos...h=59765&size=2

  3. #23
    Awatar Hermolaus

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    EPKS

    Domyślnie

    Dokładnie!

    Niestety, dwa inne mi odrzucili z powodu ziarna. No cóż: to tylko kompakt i kadrowane zdjęcia... Może wstawię gdzieś, na jakiś imageshack czy cuś...
    Jest jeszcze filmik na YouTube, ale wyszedł nieciekawy (weszły krzaki ), ale najgorsze, że coś się stało z jakością. Wysyłałem dobry (zupełnie taki jak ten) a po załadowaniu zobaczyłem... coś strasznego! Skąd taka tragiczna kompresja?!

    PS. Czy ktoś może mi coś w tej kwestii doradzić (co może być powodem?)?
    Efomaniak, regomaniak ;)

  4. #24
    Administrator Senior Screener
    Awatar meschiash

    Dołączył
    Nov 2006
    Wpisów
    58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lotnictwo.net
    23 sierpnia miała miejsce kolejna dostawa czterech nowych F-16 Jastrząb. Tym samym Siły Powietrzne posiadają już 27 Jastrzębi.
    POZDRAWIAM TOMASZ

    "Less is more."
    “There is nothing quite so useless, as doing with great efficiency, something that should not be done at all.”
    "Nobody is perfect, I'm nobody..."
    "Strategia jest sztuką wyboru, nie kompromisu."

  5. #25
    Awatar Damian

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Krotoszyn

    Domyślnie

    Widać podkręcili tępo. Planowo kolejna dostawa miała mieć miejsce we wrześniu.

  6. #26
    rkosarzycki
    Goście

    Domyślnie

    Podkręcili tępo.... i to całkiem ostro.

  7. #27
    Awatar Puziu

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    POZ/EPPO

    Domyślnie

    no to jeszcze 5 sztuk i mamy 2 pełne eskadry
    Wlkp_Spotters

  8. #28
    Awatar diskacz

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Właśnie przyleciały 4 nowe F-16. Lądowały o 16:30.

  9. #29
    Administrator Senior Screener
    Awatar Witek

    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 31 Baza
    17.02.2008r. – Kolejne F-16 na Krzesinach.

    O godzinie 16.28 na lotnisku w Krzesinach wylądowały kolejne 4 samoloty wielozadaniowe F-16. W niedziele nikt nie spodziewał się dostawy samolotów a jednak właśnie na ten dzień zaplanowano przylot do Krzesin kolejnych samolotów o numerach bocznych 4064, 4065, 4066, 4086.

    Są to samoloty przeznaczone dla 10 eskadry lotnictwa taktycznego w Łasku. Jedną z maszyn pilotował przez Atlantyk dowódca 10 elt ppłk pil. Dariusz MALINOWSKI. Będzie to już drugi pilot, który brał udział w dostawie F-16 do Polski .
    W Krzesinach stacjonuje aktualnie 37 samolotów F-16 z czego 5 to maszyny, które
    w połowie roku 2008, po przygotowaniu lotniska zostaną przebazowane do 32 Bazy Lotniczej w Łasku.



    Rzecznik Prasowy 31 Bazy Lotniczej w Krzesinach
    kpt. mgr inż. Waldemar Krzyżanowski
    Reg Hunter - profil FB / profil YT

  10. #30
    KK
    KK jest nieaktywny

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Poznan

    Domyślnie

    około godzine temu wylądowały kolejne f-16 z usa
    4067
    4068
    4069
    4087
    no to w sumie robi sie suma 31 szt f-16 na Krzesinach

  11. #31
    KK
    KK jest nieaktywny

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Poznan

    Domyślnie

    Przepraszam 41 sztuk f-16

  12. #32
    Awatar bzik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Wrzucę kilka fotek z wczorajszego przylotu. Dodam, że wczoraj przyleciała ostatnia szparka dla Sił Powietrznych.








  13. #33

    Dołączył
    Jan 2007

    Domyślnie

    No ładnie widzę że ta ostatnia fotka to znowu "Photo of the week"

  14. #34
    Awatar bzik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Eee, zaraz odwalą, przecież kadr nie centralny...

  15. #35
    Awatar DanW

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bzik
    Eee, zaraz odwalą, przecież kadr nie centralny...
    No i "aircraft partially cut off".

  16. #36
    Awatar bzik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    właśnie

  17. #37

    Dołączył
    Jan 2007

    Domyślnie

    To wykadruj go tak żeby został sam kadłub i będzie dobrze, a jak nie to daj mi tego screenera

  18. #38
    Awatar bzik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    By zakończyć OT


  19. #39
    Awatar Gabec

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    tamten ucięty ładniejszy :P
    no risk, no fun ;D


  20. #40
    antares
    Goście

    Domyślnie


    Polecamy

    a mi się oba podobają

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •