http://www.thecourier.co.uk/output/2...y9629374t0.asp
W ostatniej Polityce był tekst o tym, że Niemczycki sprzedaje WEA.
Natomiast ten pan od tej nowej linii to coś nie ma szczęścia do interesów w lotnictwie (skąd my to znamy?)
http://en.wikipedia.org/wiki/Flywho
Internet jest wielki![]()







LinkBack URL
About LinkBacks
Odpowiedz z cytatem


Zakładki