VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76
  1. #21

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez wrzesinski1 Zobacz posta
    Air Italy Polska oficjalnym sponsorem Polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Wyścigach Szybowcowych Chile 2010 Przebieg Akcji GP Chile 2010 - Szybowcowa Kadra Narodowa


    Na tych zawodach nasz zawodnik Sebastian Kawa na polskim szybowcu Diana 2 będzie bronił po raz trzeci tytuł Mistrza Świata w Wyścigach szybowcowych.

    Jako ciekawostkę podam że AIP jest sponsorem innego polskiego pilota Stanisława Wujczaka LOT - Nasi piloci który na codzień jest pilotem PLL LOT (co to się porobiło że pilotów LOT sponsoruje inna firma)
    No i pięknie oby więcej takich akcji Panie Prezesie.
     

  2. #22

    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    CTR warszawa
    Wpisów
    111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kirek Zobacz posta
    No i pięknie oby więcej takich akcji Panie Prezesie.
    Dopóki istnieje projekt zmiany prawa lotniczego wstrzymałbym się z taką formą gratulacji.
     

  3. #23

    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    EPKK

    Domyślnie

    Piękna suma na szczytny cel. Aż wstyd że "narodowy", w którym latają sławy polskiego szybownictwa nie wyszedł z podobną inicjatywą...
    Powodzenia dla Sebastiana Kawy i Stanisława Wujczaka !!

     

  4. #24

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie 11 maja lecę Air Italy

    lecę z Warszawy g.8.00 do Sharm el Sheikh... Boję się strasznie latać, bo jak leciałam do Tunezji innymi liniami to mnie nieźle wytrzęsło... Pytanie co dalej będzie z pyłem wulkanicznym...
     

  5. #25
    Awatar Bourne

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPRU

    Domyślnie

    Odnośnie pyłu to polecam śledzić ten temat http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/13-lotnictwo_cywilne/24841-zamkniecia_przestrzeni_powietrznej_spowodowane_eru pcja_wulkanu_na_islandii.html , zapylenie zależy od tego czy wulkan dalej będzie wyrzucał syf oraz od wiatrów które będą pył roznosiły. Na turbulencje linie nie maja wpływu, także wytrząś może w każdym samolocie każdej linii, ot takie uroki latania.
     

  6. #26
    Awatar robjag

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    FRA

    Domyślnie

    a co do strachu to tez jeste temat specjalny strach przed lataniem




    Networking the world.
     

  7. #27
    Awatar robjag

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    FRA

    Domyślnie

    @allOver bedziesz latal na trasie KTW-Barcelona w czerwcu? I powiedzcie mi gdzie on laduje w Gironie czy w Barcelonie głownej




    Networking the world.
     

  8. #28
    Awatar Stanik

    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Ruda Śl.

    Domyślnie

    Brawo dla wszystkich ktorzy potrafia pracodawcy powiedziec NIE
     

  9. #29

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    W sobotę internauci tvn24.pl informowali nas na Kontakt TVN24 o problemach z lotem do Hurghady. Pierwotnie wylot przewidziany był na godzinę 19:30 w piątek. Z powodu awarii samolotu, został przesunięty na godzinę 2. w nocy. Do tego czasu miała z Frankfurtu zostać sprowadzona część potrzebna do naprawy maszyny.
    Utknęli na lotnisku, więc wzięli ślub

    Chcieli pojechać na wakacje, a potem wziąć ślub. Z powodu wulkanicznego... czytaj więcej »


    Niestety awaria samolotu nie została usunięta. Przewoźnik Air Italy Polska postanowił sprowadzić inny samolot z Madrytu, a wylot przesunięto na sobotę rano.

    źrodło:Tvn

    Jak leciałam 11 maja z Warszawy 757-200 też się zepsuł
     

  10. #30
    Awatar AllOver

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    AllOver :)
    Wpisów
    275

    Domyślnie

    Samolot to zbieranina wielu systemow i czesci. Tak jak z samochodem zdaza sie ze i w samolocie cos "padnie". Kiedy ladowalismy w KTW od paru godzin stal tam zepsuty B737 innej firmy. Nam padl radar. Czy mozna tak leciec? Tak ale w okresie burzowym nie jest to madre i bezpieczne w zwiazku z tym mechanicy z zaloga zadecydowali o oczekiwaniu na czesci. Okazalo sie jednak ze padly obydwa systemy na raz i znow trzeba bylo czekac na czesci. W miedzy czasie firma wyczarterowala inny samolot z Hiszpani. Niestety po starcie w tamtym samolocie poszla jedna z szyb w kokpicie i samolot zawrocil do swojej bazy. Takie rzeczy zdarzaja sie wszystkim raz na jakis czas. Wszystkim jest przykro z tego powodu ale naprawde lepsze opoznienie niz katastrofa....

    A tak z innej beczki to w lotnictwie slyszalem dwa przyslowia: "Time to spear go by air" i motto zalog z nie istniejacego juz Centrala "On same day no delay"
    Ostatnio edytowane przez egon.olsen ; 04-07-2010 o 12:59 Powód: ort
    AllOver
     

  11. #31
    Awatar robjag

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    FRA

    Domyślnie

    przysłowie Central wyjątkowo udane, ale chyba nigdy im się nie udało^^ A co do tego ślubu do on był w WAW czy KTW?




    Networking the world.
     

  12. #32

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robjag Zobacz posta
    przysłowie Central wyjątkowo udane, ale chyba nigdy im się nie udało^^ A co do tego ślubu do on był w WAW czy KTW?
    Pewnie nas nieźle obsmarują w necie,czekać tylko na powrót ludzi i relacje.No ale usterki nie wybierają niestety.
     

  13. #33

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    wiem,że to nikogo wina, poprostu Air Italy prześladuje mały peszek,ale cóż... Jeżeli przedstawiceil Air Italy odpowiednio zaopiekuje się podróżnymi i obsługa lotniska to zero stresu. W naszym przypadku Air Italy trzeba pochwalić, bo naprawdę wszcy byliśmy informowani na bieżąco i bezpiecznie po naprawie odlecieliśmy wspaniałym 757-200 z Okęcia do Sharm
     

  14. #34
    Administrator Senior Screener
    Awatar meschiash

    Dołączył
    Nov 2006
    Wpisów
    58

    Domyślnie

    W załączniku oficjalne stanowisko Air Italy Polska w sprawie opóźnień 2 i 3 lipca.
    POZDRAWIAM TOMASZ

    "Less is more."
    “There is nothing quite so useless, as doing with great efficiency, something that should not be done at all.”
    "Nobody is perfect, I'm nobody..."
    "Strategia jest sztuką wyboru, nie kompromisu."
     

  15. #35

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    Panowie piloci M. Urbański i A.Downar prezentowali jak wygląda lot Air Italy Polska na Fuerteventurę
    Relacja była w TVN24
    Ostatnio edytowane przez elza030 ; 03-08-2010 o 20:20 Powód: uzupełnienie
     

  16. #36
    Awatar TrustMeIAmADoctor

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Crabapple Cove

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elza030 Zobacz posta
    Panowie piloci M. Urbański i A.Downar prezentowali jak wygląda lot Air Italy Polska na Fuerteventurę
    Relacja była w TVN24
    Czy ktoś nagrał i wrzuci na you tube?
     

  17. #37
     

  18. #38

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    pozdrowienia dla znajomych all overa, on też lata na Fuerteventure
     

  19. #39
    Awatar TrustMeIAmADoctor

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Crabapple Cove

    Domyślnie

    Witam,

    Dziś spotkałem znajomą, która 17 maja leciała WAW - FUE. Mówiła m.in. o kapitanie, który dużo i ciekawie opowiadał podczas lotu. Stawiam na Allover'a
     

  20. #40
    Awatar szerszen

    Dołączył
    Dec 2009
    Mieszka w
    WAW

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez elza030 Zobacz posta
    Panowie piloci M. Urbański i A.Downar prezentowali jak wygląda lot Air Italy Polska na Fuerteventurę
    Relacja była w TVN24
    Leciałem tym rejsem na wakacje
    Właśnie zastanawiałem się co szykuje ta 2 osobowa ekipa TVN-u
     

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •