VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76
  1. #61

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie


    Polecamy

    I tak już pozostanie ;] NGieczki to fantastyczne samoloty.
     

  2. #62
    Awatar maciek krk

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Kraków

    Domyślnie

    Boeing 737 -8BK 33022 1672 EI-EOJ Air Italy Polska ferried 13oct10 QLA-BOH for paint prior lease
    ex LN-KHD (prawie 6 latek)
    No to teraz czekamy, na przylot do Polski.
    Maxima debetur CracoviaE reverentia.
     

  3. #63

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    My też - chociaż już go widziałem ;] na fotach w stanie rozebranym.
     

  4. #64
    Awatar maciek krk

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Kraków

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciek krk Zobacz posta
    Boeing 737 -8BK 33022 1672 EI-EOJ Air Italy Polska ferried 13oct10 QLA-BOH for paint prior lease ex LN-KHD (prawie 6 latek) No to teraz czekamy, na przylot do Polski.
    A oto i on...
    Maxima debetur CracoviaE reverentia.
     

  5. #65

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    OJ przyleciał w czwartek do Warszawy. (21.10.2010)



    Uploaded with ImageShack.us
     

  6. #66

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    Przyleciał i prace przygotowawcze do eksploatacji trwają ;] we wtorek pierwszy lot.

    PS.Więcej zdjęć niebawem w BLOGu


    "taki jestem teraz ładny"
    Ostatnio edytowane przez kirek ; 24-10-2010 o 12:30
     

  7. #67

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    jestem ciekawa czy będzie w przyszłym roku latała z Itaką
     

  8. #68

    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Mysiadło
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elza030 Zobacz posta
    jestem ciekawa czy będzie w przyszłym roku latała z Itaką
    Heh my też :]
     

  9. #69

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    właśnie sprawdzłam,że Air Italy będzie latał do Turcji z Alfastar.... Itaka jeszcze nie zamieściła oferty na lato 2011, pewnie czekają najpierw aż konkurencja się pokaże z ofertą, by potem znowu dać najlepsze ceny .... Może jak uda mi się uzbierać pieniążki to znowu polecę na urlop w ciepłe kraje, szczególnie po miłych podróżach z Air Italy... Te ceny na pokładzie da się przeżyć, to nie to na Okęciu 2 kanapki + 1 woda 0,5l = 50zł, a człowiek zgłodniał przez opoźniony o 4h lot do Sharm w maju
     

  10. #70

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum.

    Orientuje sie ktos czy Air Italy Polska latajac z Polski na Wyspy Kanaryjskie wymienia na miejscu zaloge i do Polski wraca juz inna?
    LOT tak robil, ze wzgledu na czeste miedzyladowanie w Lyonie, w celu uzupelnienia paliwa, jednak Air Italy lata bezposrednio i z tego co widze czas pracy idealnie wychodzi prawie na 0 (13h) dla dwuosobowej zalogi kokpitowej na tej trasie w obie strony.

    Posiada ktos taka informacje?

    Pozdrawiam,
     

  11. #71

    Dołączył
    Feb 2007

    Domyślnie

    Ta sama crew robi lot do i z.
     

  12. #72

    Dołączył
    Dec 2010

    Domyślnie

    Dzieki
     

  13. #73

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPKT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szerszen Zobacz posta
    Ja leciałem jeszcze dłużej bo do Varadero na Kubie 2 lata temu, tyle że jeszcze wtedy nie było 738 w AIP :>

    Fakt, było to męczące bo 737 nie są zbyt wygodne, szczególnie na tak długim dystansie, ale jakoś przeżyliśmy
    Leciałeś 757-200, a nie żadnym 737.
     

  14. #74
    Administrator Senior Screener
    Awatar meschiash

    Dołączył
    Nov 2006
    Wpisów
    58

    Domyślnie

    Prawa pasażerów pod lupą ULC

    Air Italy Polska z satysfakcją obserwuje, że kwestia przestrzegania praw pasażerów przez linie lotnicze działające na polskim rynku stała się przedmiotem wnikliwej analizy ze strony Urzędu Lotnictwa Cywilnego.
    W ostatnim czasie ULC sprawdził, czy przewoźnicy spełniają wymogi Unii Europejskiej (rozp. EU 261/2004) w zakresie opieki nad pasażerami w przypadku opóźnienia lub odwołania rejsu bądź odmowy przyjęcia na pokład.

    Szczegółowej kontroli w zakresie posiadania odpowiednich procedur, zgodnych z wymogami unijnymi, na wypadek opóźnienia czy odwołania lotu została poddana Air Italy Polska.

    Dalsze informacje na ten temat znajdą Państwo w załączonej informacji prasowej.

    za
    Ciszewski Public Relations Sp. z o.o.
    POZDRAWIAM TOMASZ

    "Less is more."
    “There is nothing quite so useless, as doing with great efficiency, something that should not be done at all.”
    "Nobody is perfect, I'm nobody..."
    "Strategia jest sztuką wyboru, nie kompromisu."
     

  15. #75
    Awatar Pastel

    Dołączył
    Jun 2010
    Mieszka w
    RMI

    Domyślnie Air Italy Polska, jako Air Poland.

    Jak już pewnie większość wie nasza kochana Air Italy Polska, zmieniła nazwę na Air Poland. W związku z tym szykują się zmiany w malowaniu. Zadałem pytanie na ten temat szfowi do spraw marketingu linii Air Poland i otrzymałem informację, że na jednym samolocie napis został zmieniony, natomiast po sezonie nastąpi wymiana drugiego samolotu z floty, więc przemalowana zostanie już nowa maszyna. Barwy ogona, niestety pozostają bez zmian. Czy ktoś posiada być może więcej informacji na ten temat?
     

  16. #76
    Awatar worn22

    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    EPWA
    Bartek
     

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •