VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 220

Wątek: Yes Airways

  1. #41

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie


    Polecamy

    Na tych zdjęciach z JP są uwagi: przy LO że jest via LYS a przy C0, że jest via BCN...

  2. #42

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Łódź/Poznań

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quantas Zobacz posta
    Przyjmowałem trochę większą różnicę ponieważ prawie napewno należy ominąć Irak i trochę nadłożyć.
    Szukając trasy w RouteFinder wyszła różnica 100 nm, czyli ok. 200 km.

    Wynika z tego, że do DXB jest 4470 km, a na TFS 4250 km. Skoro 734 LOTu doleciał na TFS, to i do DXB też pewnie by dociągnął, chociaż patrzyłem na Wikipedii, to zasięg maksymalny 734, to 4005 km. No chyba, że by same DCT dostawali

    EDIT: Faktycznie jest tak jak mówi mawey, bo nie zauważyłem w podpisach na JP. Czyli i tu i tu musieliby mieć dotankowanie.

  3. #43
    Bi3gan
    Goście

    Domyślnie

    Nie wiem co to DXB, ale kiedys 737 LOT-u do Bangkoku doleciałem . Miedzyladowania w Dubaju i Bombaju oczywiscie.

  4. #44

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Łódź/Poznań

    Domyślnie

    DXB to Dubaj, ale jaby Enter miał 752, to by spokojnie do Dubaju dociągnęli.

  5. #45

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quantas Zobacz posta
    Przyjmowałem trochę większą różnicę ponieważ prawie napewno należy ominąć Irak i trochę nadłożyć.



    734 LOTu na Teneryfie.
    JetPhotos.Net Aviation Photos: LOT Polish Airlines Boeing 737-4

    734 C0 na Teneryfie
    JetPhotos.Net Aviation Photos: Centralwings Boeing 737-4


    Przy locie ponad 5 godzinnym, 90 minut wielkiej różnicy nie stanowi.
    może dla Ciebie.....

    owszem - 734 CO latał na kanary ale przeważnie ze stopem w Agadirze!!!! i zdjęć nie musisz mi pokazywać bo ja nie mówiłem że nie latał!

  6. #46
    Awatar Gabec

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    mlody2410 - C0(zero) a nie O jak orangutan!
    Q. jesteś duży człowiek, zdradź nam proszę tajniki przeżycia tych dodatkowych 90min. Ja ostatnio lecąc WB z JFK do DUB nie mogłem wysiedzieć dodatkowej godziny którą złapaliśmy ze względu na warunki pogodowe na JFK, lot DUB-KRK dłużył mi się niemiłosiernie mimo iż miałem bardzo sympatyczne towarzystwo a tu 5h i do tego jeszcze kolejne 1,5... i Ciebie nie rusza.
    no risk, no fun ;D


  7. #47

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPKT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mlody2410 Zobacz posta
    może dla Ciebie.....

    owszem - 734 CO latał na kanary ale przeważnie ze stopem w Agadirze!!!! i zdjęć nie musisz mi pokazywać bo ja nie mówiłem że nie latał!
    Niekoniecznie ze stopem. Swego czasu 733 Fischer Air Polska latał WAW-Lanzarotte-Gran Canaria-WAW i tylko raz miał stop w Maladze.

  8. #48
    ModTeam
    Awatar Quantas

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Pyrlandia

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gabec Zobacz posta
    Q. jesteś duży człowiek, zdradź nam proszę tajniki przeżycia tych dodatkowych 90min.
    Z racji obowiązywania ustawy z dnia 26 października 1982 roku nie moge mówić głośno.
    Jako że mój wpływ na to co się stanie z samolotem jest zerowy, to na długim locie panuje pełne odprężenie i po zrobieniu tego o czym owa ustawa mówi, jem posiłek, robie znowu to coś o czym ustawa rzecze a potem idę spać. Dlatego na longach bardziej lubię airbusy bo szukam czwórki w środku, podłokietniki w górę i śpię
    Sposób niestety bierze w łeb jeśli po 15 godzinach lotów należy wsiąść do auta i kilka stówek jechać do domu.



  9. #49

    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    CTR warszawa
    Wpisów
    111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mlody2410 Zobacz posta
    owszem - 734 CO latał na kanary ale przeważnie ze stopem w Agadirze!!!!
    Travel service lata na kanary 738 bezpośrednio, a Agadir był po to by wysadzic turystów, sam tak leciałem.

  10. #50

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lelek7 Zobacz posta
    Travel service lata na kanary 738 bezpośrednio, a Agadir był po to by wysadzic turystów, sam tak leciałem.
    Wiem bo leciałem Travel service. Nie prawda. to przy okazji. Głównym powodem było tankowanie. 738 ma większy zasięg od 734!

    Cytat Zamieszczone przez david82 Zobacz posta
    Niekoniecznie ze stopem. Swego czasu 733 Fischer Air Polska latał WAW-Lanzarotte-Gran Canaria-WAW i tylko raz miał stop w Maladze.
    I sam sobie przeczysz.... więc wybierz jedną z opcji. albo miał stop albo go nie miał.....

    Cytat Zamieszczone przez Gabec Zobacz posta
    mlody2410 - C0(zero) a nie O jak orangutan!
    Q. jesteś duży człowiek, zdradź nam proszę tajniki przeżycia tych dodatkowych 90min. Ja ostatnio lecąc WB z JFK do DUB nie mogłem wysiedzieć dodatkowej godziny którą złapaliśmy ze względu na warunki pogodowe na JFK, lot DUB-KRK dłużył mi się niemiłosiernie mimo iż miałem bardzo sympatyczne towarzystwo a tu 5h i do tego jeszcze kolejne 1,5... i Ciebie nie rusza.
    nie rozumiem o co ci chodzi więc może rozwiń swoją myśl inteligencie..... co mnie niby nie rusza? to ciebie właśnie nie ruszało te 90 min z tego co wyczytałem.
    Ostatnio edytowane przez Gabec ; 24-02-2010 o 09:26 Powód: scalenie

  11. #51
    MiC
    MiC jest nieaktywny
    Awatar MiC

    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    EPWA,WAW

    Domyślnie

    Jako, że aplikowałem do Yes Airways, dostałem w końcu dzisiaj maila, że start operacji lotniczych wykonywanych przez tą linię został przesunięty z kwietnia 2010, na październik 2010.

  12. #52

    Dołączył
    Jun 2009

    Domyślnie

    heh. uwierze w ich start dopiero jak zobacze pomalowane samoloty w waw....

  13. #53

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Łódź/Poznań

    Domyślnie

    W Chilli Zet też mówili, że linia latem nie ruszy.

  14. #54

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    dokładnie...linianie rusza w sezonie letnim......nie mają po prostu podpisanych żadnych umów z touroperatorami....za duże ryzyko było dla biur podróży podpisywac umowy.

  15. #55

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Łódź/Poznań

    Domyślnie

    Powiedzieli, że nie ruszają, bo nie ma takiego zainteresowania czarterami jak się spodziewali. Widać biura nie chcą ryzykować, bo Enter Air chociaż już samoloty w SIN przygotowuje.

  16. #56

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Yes Airways rozpoczyna na przełomie lipca i sierpnia nabór ludzi do pracy w linii lotniczej.

  17. #57

    Dołączył
    Aug 2009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bukin1978 Zobacz posta
    Yes Airways rozpoczyna na przełomie lipca i sierpnia nabór ludzi do pracy w linii lotniczej.
    Skąd wiesz pewnie będzie tak jak w zeszłym roku , maja przyjąć tylko nie wiadomo w którym roku.

  18. #58

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Skąd wiesz pewnie będzie tak jak w zeszłym roku , maja przyjąć tylko nie wiadomo w którym roku.
    Już rozpoczeli nabór ludzi na wyższe stanowiska

  19. #59

    Dołączył
    Aug 2009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bukin1978 Zobacz posta
    Już rozpoczeli nabór ludzi na wyższe stanowiska
    Ale konkretnie na jakie?
    Ground Handling, OPS, Comercial, FOPH czy kadrowa, ksiegowa i IT

  20. #60

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Ale konkretnie na jakie?
    Ground Handling, OPS, Comercial, FOPH czy kadrowa, ksiegowa i IT
    Posthoplderzy oraz kierownicy

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •