Rozsądnie jest zlikwidować Okęcie jak najszybciej. Bo tak jak wcześniej już pokazywałem, to lotnisko to no nie tylko grunty, to takze wpływ na sąsiednie otoczenie.
Okęcie mocno ogranicza rozwój zachodniej Wawy. A z ViPami nie będzie tak źle. Do tego czasu Polska będzie miała odpowiednie śmigłowce żeby obsłużyć nawet najbardziej wymagające osoby.







11083Likes
LinkBack URL
About LinkBacks


Odpowiedz z cytatem





Zakładki