Spiggy, użycie zdjęcia bez zapłacenia to niestety kradzież. Oczywiście ja nie oskarżam państwowej firmy budującej CPK o kradzież ale o że wybrana przez nich firma to zrobiła. OK. Prezentacje wewnętrzne mogą sobie robić na zdjęciach niekupionych ale jak już przekazali państwowej firmie gotowy projekt do prezentacji to sorry, ale na to nie ma wytlumaczenia. Toż to jest ich chleb codzienny i wiedzą jak się to kupuje a często mają konta premium które umożliwiają zakup w tańszej cenie. To nie było użycie zdjęcia do celów edukacyjnych ale do komercyjnych.







11083Likes
LinkBack URL
About LinkBacks

Odpowiedz z cytatem




Zakładki