VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 110 z 240 PierwszyPierwszy ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 210 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,181 do 2,200 z 4790
Like Tree671Likes

Wątek: Miles & More - podstawowe pytania

  1. #2181
    Awatar Pawel_EPWR

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPWR

    Domyślnie


    Polecamy

    Z tego co pamiętam to mile powinni naliczyć do końca kolejnego miesiąca po odbytym locie, czyli za loty w lipcu powinny zaksięgować się do końca sierpnia. Nie przejmuj się. Mi wiszą jakieś 8000mil

  2. #2182

    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    A mi po przyjęciu reklamacji (brak naliczenia z kwietnia) na początku czerwca odpisali, że "proces ten może potrwać, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość". No cóż, trwa do dziś...

  3. #2183

    Dołączył
    Feb 2010

    Domyślnie

    Tak, są problemy. Napisałem na polski adres mejlowy M&M, ale bez odzewu.

  4. #2184
    Awatar DaKo

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WRO

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xyz Zobacz posta
    Numeru PNR w checkmytrip już nie znajduje (... s not registered as traveller in this PNR.)
    To akurat nie ma znaczenia. CheckMyTrip wywala rezerwacje z bazy po dwóch-trzech dniach od podróży. Tak, jak podpowiada L4, jedyna opcja po sześciu i pół miesiącach to naliczyć to w innym programie Stara, który ma dłuższe terminy wstecznego naliczania.

  5. #2185

    Dołączył
    Jun 2010

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedzi. jest to denerwujące bo sam już nie wiem, które naliczyli, a które nie. Dzieje się tak, gdyż nie wchodzą tak jak kiedyś od razu pod lot tylko jako wsteczne naliczenie i nie ma opisu co do czego. Szczególnie byłoby to pomocne przy pisaniu reklamacji.<br>Mi też napisali, że 2 tura naliczeń ma je objąć ale termin już dawno minął. Lipa z Nimi na max. Wnerwiałbym się tym bardziej gdyby mi brakowało np tych kilku tyś zaległych/wiszących mil do biletu nagrody. Na szczęście tak nie jest, ale lubię je mieć na koncie.

  6. #2186

    Dołączył
    Nov 2011

    Domyślnie

    Brakuje mi około 30 tys mil statusowych do SEN. Ktoś ma jakieś sugestie jak je najtaniej nazbierać?

    Mam "My Choice" na trasie WAW-GVA i tutaj dodają mi ekstra 200% mil statusowych
    Ostatnio edytowane przez KubaB ; 28-08-2012 o 11:33 Powód: zdurnowacienie przez urlop ;)

  7. #2187
    E-Jet KRK
    Goście

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ksiazemati Zobacz posta
    Dziękuje za odpowiedzi. jest to denerwujące bo sam już nie wiem, które naliczyli, a które nie. Dzieje się tak, gdyż nie wchodzą tak jak kiedyś od razu pod lot tylko jako wsteczne naliczenie i nie ma opisu co do czego. Szczególnie byłoby to pomocne przy pisaniu reklamacji.<br>Mi też napisali, że 2 tura naliczeń ma je objąć ale termin już dawno minął. Lipa z Nimi na max. Wnerwiałbym się tym bardziej gdyby mi brakowało np tych kilku tyś zaległych/wiszących mil do biletu nagrody. Na szczęście tak nie jest, ale lubię je mieć na koncie.
    Do mnie też tak pisali. Musisz się upomnieć, w moim przypadku poskutkowało. Żeby było śmieszniej najpierw naliczyli mi za wszystkie reklamowane zakupy jako wsteczne naliczeni, ale w 4 przypadkach bez uwzględnienia promocji z potrójnymi milami. Wysłałem im numery wszystkich biletów z tego okresu i w ciągu paru dni naliczyli brakujące 4 razy 1000 mil, ale już pod naliczonymi milami za poszczególne rejsy.

  8. #2188
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KubaB Zobacz posta
    Brakuje mi około 30 tys mil statusowych do SEN. Ktoś ma jakieś sugestie jak je najtaniej nazbierać?
    Jakieś domestic F z US Airways na przykład, karaiby czy okolice. Dawało się znaleźć 4-5k mil w każdą stronę (325% przyznawane) za około 1k USD.

  9. #2189
    Awatar DaKo

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WRO

    Domyślnie

    Plus jeszcze dolot do USA, to już akurat będzie :P

  10. #2190
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaKo Zobacz posta
    Plus jeszcze dolot do USA, to już akurat będzie :P
    To będzie już "zmarnowane" :-).
    Z dolotem to jeszcze bardzo fajne okazje były odwiedzenia Birmy, albo z bardziej oficjalnych NYC-DUB z US Airways na święto indyka też dawało 30k mil przy dobrej trasie.

  11. #2191

    Dołączył
    Jul 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    To będzie już "zmarnowane" :-).
    Z dolotem to jeszcze bardzo fajne okazje były odwiedzenia Birmy, albo z bardziej oficjalnych NYC-DUB z US Airways na święto indyka też dawało 30k mil przy dobrej trasie.
    Mógłbyś rozwinąć wątek birmański? Wybieram się tam nieługo ponownie, latałem liniami wewnętrznymi, ale nie wiedziałem, że są dołączone do jakiś światowych programów milowych (za to jestem członkiem programu Air Bagan )

  12. #2192
    Awatar DaKo

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WRO

    Domyślnie

    Linie birmańskie pewnie nie są podłączone, ale bez problemu możesz zbierać mile wylatując z Birmy liniami Stara.

  13. #2193
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flytomas Zobacz posta
    Mógłbyś rozwinąć wątek birmański? Wybieram się tam nieługo ponownie, latałem liniami wewnętrznymi, ale nie wiedziałem, że są dołączone do jakiś światowych programów milowych (za to jestem członkiem programu Air Bagan )
    Czas przeszły, choć już raz zmartwychwstało - dwa tygodnie temu RGN-YVR z Deltą za 175 EUR w biznes klasie.
    Wcześniej były oferty na cały świat za niewiele więcej.

  14. #2194

    Dołączył
    Nov 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    Czas przeszły, choć już raz zmartwychwstało - dwa tygodnie temu RGN-YVR z Deltą za 175 EUR w biznes klasie.
    Wcześniej były oferty na cały świat za niewiele więcej.
    no fajne oferty były, szkoda, że czas przeszły

    dzięki wszystkim za podpowiedzi

    Poczekam jeszcze chwilę, gdy się wyjaśni mój ewentualny listopadpowy lot do Korei (i Laosu po drodze?) to wtedy zadecyduję i dokupię to co brakuje

  15. #2195

    Dołączył
    Jul 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    Czas przeszły, choć już raz zmartwychwstało - dwa tygodnie temu RGN-YVR z Deltą za 175 EUR w biznes klasie.
    Wcześniej były oferty na cały świat za niewiele więcej.
    To Delta zaczęła tam już latać?! Czy jakiś CS?

    Cytat Zamieszczone przez DaKo Zobacz posta
    Linie birmańskie pewnie nie są podłączone, ale bez problemu możesz zbierać mile wylatując z Birmy liniami Stara.
    Rzeczywiście - Air China, ANA i THAI wchodzą w grę. Niesamowite w jakim tempie otwiera się ten kraj. Cztery lata temu na Mingaladon lądowały może ze 2 samoloty z "bliskiej zagranicy" dziennie. Jeszcze rok temu okazało się np., że byliśmy pierwszymi białymi pasażerami linii Air KBZ A teraz zaglądam i nawet Katarczyk będzie tam latał.

  16. #2196
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flytomas Zobacz posta
    To Delta zaczęła tam już latać?! Czy jakiś CS?
    RGN-NRT bizjetem ANA lub RGN-BKK z Bangkok Airways, później Delta z/przez NRT między innymi, a i o HNL można było zahaczyć.

    Cytat Zamieszczone przez flytomas Zobacz posta
    Rzeczywiście - Air China, ANA i THAI wchodzą w grę. Niesamowite w jakim tempie otwiera się ten kraj. Cztery lata temu na Mingaladon lądowały może ze 2 samoloty z "bliskiej zagranicy" dziennie. Jeszcze rok temu okazało się np., że byliśmy pierwszymi białymi pasażerami linii Air KBZ A teraz zaglądam i nawet Katarczyk będzie tam latał.
    SilkAir od SQ też dolatuje, ale i tak mają ogólnie dzikie taryfy, więc albo z mile trzeba, albo po prostu dolot AirAsia.

  17. #2197
    Awatar cart

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Yeah, M&M coraz bardziej 'atrakcyjne'. Od nowego roku podatki po EU za 18k mil...
    https://www.miles-and-more.com/onlin...pl&cid=1000340
    Moje podróże - http://www.piotrwasil.com


  18. #2198

    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    No skoro "podatki i opłaty" w LH &s-ka to na ogół +- 70-80% ceny biletu w Europie to dość logiczne posunięcie, znacząco podnosząące i tak już dużą atrakcyjność programu . Pozostaje tylko podpowiedzieć podwyżkę stawek milowych poza Europę bo teraz jest za tanio

  19. #2199
    Awatar cart

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Wkurzyłem się i stwierdziłem, że wykorzystuje obecnie nagromadzone mile jak najszybciej, bo tracą one coraz bardziej wartość. Zarezerwowałem właśnie Islandię na przełom lipca/sierpnia 2013 za 75k mil dla całej rodzinki ;-)
    Moje podróże - http://www.piotrwasil.com


  20. #2200
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie


    Polecamy

    Na stronie M&M dostępna już jest wyszukiwarka biletów-nagród w jedną stronę, choć jeszcze o jako takiej funkcjonalności (brak kalendarza).

LinkBacks (?)

  1. 22-06-2015, 22:51
  2. 25-02-2015, 07:42
  3. 15-11-2014, 00:01
  4. 05-10-2014, 22:18
  5. 20-03-2014, 15:13
  6. 24-02-2013, 00:33
  7. 25-01-2013, 12:52
  8. 16-01-2013, 16:50
  9. 25-12-2012, 09:46
  10. 10-11-2012, 13:58
  11. 27-09-2012, 20:10
  12. 23-09-2012, 21:33
  13. 13-09-2012, 08:58
  14. 12-09-2012, 20:39
  15. 10-09-2012, 10:45
  16. 03-09-2012, 11:23
  17. 15-08-2012, 13:47
  18. 03-06-2012, 01:53
  19. 01-06-2012, 17:44
  20. 04-02-2012, 20:50
  21. 14-12-2011, 23:51
  22. 04-12-2011, 03:02
  23. 26-09-2011, 11:25
  24. 24-09-2011, 09:36
  25. 23-09-2011, 19:49
  26. 23-09-2011, 19:46
  27. 23-09-2011, 07:51
  28. 22-09-2011, 14:04
  29. 31-12-2010, 11:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •