VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 165 z 240 PierwszyPierwszy ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,300 z 4790
Like Tree671Likes

Wątek: Miles & More - podstawowe pytania

  1. #3281
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez mario_s Zobacz posta
    tak, omsknięcie. btw. kalulator miles&more pokazuje przez Azję więc dla niektórych (w tym mnie) jest to nowość .
    A dokladnie to warunki biletów nagród zakazują biletu przez Atlantyk i Pacyfik innego niż RTW. Więc to może być błąd w implementacji.
    No chyba, że coś się na plus ostatnio zmieniło.

  2. #3282

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    nie mogę znaleźć w C bo ponad 20h praktycznie "ciurem" to ciężko w Y, chętnie odwiedziłbym ponownie NZ.

  3. #3283

    Dołączył
    Sep 2016

    Domyślnie

    Np. fast-track w WAW dla FTL lecących LOT-em - nie ma nawet logo "FTL" na wejściu do strefy fast track.
    Na tablicy obok wejścia jest masa kart i jest tam między innymi logo "Star Alliance Silver".

  4. #3284

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Wrocław

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario_s Zobacz posta
    O matko, jako PDF złożony z bardzo złej jakości obrazków, totalnie nieprzeszukiwalny. Typowe bezmyślne podejście państwowych instytucji do WWW...

    I widzę, że nawet w ramach linii zintegrowanych w M&M jednym FTL-om wolno (LO, LH, LX, OS), innym nie (JP). Albo błąd w PDF-ie; nie wiem, co gorsze.

    A pod numerem "41" jakiś "Star Alliance Frequent Traveller" pokazujący... JetFriendsa.

  5. #3285

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcoos Zobacz posta
    totalnie nieprzeszukiwalny.
    pierwsze co zrobiłem to wpisałem słowo "LOT" i znalazło

  6. #3286

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    orientuje się ktoś czy PE ANA "E" mapuje się na "E" w Lufthansie (mowa o codeshare)? czy przypadkiem nie wskoczy na jakies N?

  7. #3287
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Od 12.03.2018 M&M mowi ‘show me the f*in money’


  8. #3288
    Awatar cart

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Może zniosą srebrne promocje, to i saloniki będą luźniejsze
    Moje podróże - http://www.piotrwasil.com


  9. #3289

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    Od 12.03.2018 M&M mowi ‘show me the f*in money’
    nareszcie

  10. #3290

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Wrocław

    Domyślnie

    Mile premiowe wyniosą czterokrotność ceny biletu + YQ w euro.

    Dla statusowych - sześciokrotność przy lotach liniami Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, United Airlines, Air Canada, LOT Polish Airlines, Croatia Airlines, Adria Airlines i Air Dolomiti, albo pięciokrotność w przypadku lotów Eurowings i Brussels Airlines.

    Zmiany dotyczą tylko mil premiowych i tylko w przypadku zakupu biletu poprzez Grupę Lufthansa.

    Jeśli ktoś kupuje loty PLL LOT na lot.com, nie ma żadnych zmian. Jeśli ktoś kupuje bilety LH/LX/EW/... przez pośrednika (np. Expedia), nie ma zmian.

  11. #3291
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Dla tras po Europie to chyba dobra wiadomość. Zwykle za bilet za 1200-1600zł dostawało się 250-500mil. Teraz min. 2x więcej.

  12. #3292

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Wrocław

    Domyślnie

    Więcej info po angielsku.

    Zmiana ma najwyraźniej zachęcić do kupowania biletów bezpośrednio u LH, a nie przez pośredników. Szkoda, że lotów LOT dotyczy to tylko przy zakupie na LH.com, czyli de facto chyba wyłącznie dolotów do FRA i MUC z Wawy (i Tallinna?).

  13. #3293

    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    Zmiana dotyczy zarówno biletów kupowanych na stronie LH&S-ka jak i przez OTA / agencje, tyle że w tym drugim przypadku klient nie ma pewności, że dany bilet zostanie wystawiony na stocku kogoś z grupy LH.

  14. #3294
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Pomijając super promo ceny za taryfy A to akurat według mnie może wyjść na dobre. Trudno będzie zejść poniżej tych 125 mil za segment z Lufthansą.
    Dalsze dystanse to gorzej, ale można je z innymi przewoźnikami robić na starych zasadach na szczęście.

    Co jest interesujące, Flying Blue daje 4-6-7-8 mil za euro - również za dodatkowe usługi typu lepsze siedzenia.

    Cytat Zamieszczone przez marcoos Zobacz posta
    Zmiany dotyczą tylko mil premiowych i tylko w przypadku zakupu biletu poprzez Grupę Lufthansa.
    Obstawiamy kiedy kryterium kasowe wejdzie do statusu?


  15. #3295

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Dotychczas w *A chyba tylko UA wymaga wydania określonej kwoty aby otrzymać status i to tylko dla tubylców

  16. #3296

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4

    Obstawiamy kiedy kryterium kasowe wejdzie do statusu?
    raczej lepiej obstawiać czy/kiedy wejdą gorsze stawki do biletów-nagród..

  17. #3297
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    A czemu by miało wejść (poza oczywistym 'bo tak')? Przecież ta zmiana nie jest po to żeby dawać więcej mil.


  18. #3298

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez L4 Zobacz posta
    A czemu by miało wejść (poza oczywistym 'bo tak')? Przecież ta zmiana nie jest po to żeby dawać więcej mil.
    $ (może akurat w ich przypadku Euro)

    chociaż kto wie, może wartość mil skoczy tak jak bitcoina

  19. #3299
    L4
    L4 jest nieaktywny
    Awatar L4

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    w lesie

    Domyślnie

    Ale $ osiągają już tnąc zarabianie. Nie oznacza to, że po więcej się nie schylą podnosząc stawki, ale generalną zasadą jest raczej śmierć przez tysiąc naciąć papierem.


  20. #3300

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie


    Polecamy

    Wyciągnęli z koszyczka akurat taką zmianę na początek. Jest wiele do "zrobienia" w M&M

    btw. no to teraz to już mnie przekonali do programu UA. Tylko kupować min/max Q w LH + GPU z targu Szybkie pytanie - po "skorzystaniu" z ASR kiedy mogę/muszę zmienić nr karty aby poszły mile do UA a żebym nie utracił miejscówki w Y gdyby nie dało rady podnieść do C?

LinkBacks (?)

  1. 22-06-2015, 22:51
  2. 25-02-2015, 07:42
  3. 15-11-2014, 00:01
  4. 05-10-2014, 22:18
  5. 20-03-2014, 15:13
  6. 24-02-2013, 00:33
  7. 25-01-2013, 12:52
  8. 16-01-2013, 16:50
  9. 25-12-2012, 09:46
  10. 10-11-2012, 13:58
  11. 27-09-2012, 20:10
  12. 23-09-2012, 21:33
  13. 13-09-2012, 08:58
  14. 12-09-2012, 20:39
  15. 10-09-2012, 10:45
  16. 03-09-2012, 11:23
  17. 15-08-2012, 13:47
  18. 03-06-2012, 01:53
  19. 01-06-2012, 17:44
  20. 04-02-2012, 20:50
  21. 14-12-2011, 23:51
  22. 04-12-2011, 03:02
  23. 26-09-2011, 11:25
  24. 24-09-2011, 09:36
  25. 23-09-2011, 19:49
  26. 23-09-2011, 19:46
  27. 23-09-2011, 07:51
  28. 22-09-2011, 14:04
  29. 31-12-2010, 11:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •