„Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain
Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google
„Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain
Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google
Poczekaj jeszcze kilka dni.
U mnie się zrobił mega bałagan. Po odwołanym locie 26.12, poleciałem z trzema przesiadkami i nie mam za tę podróż żadnych mil naliczonych. Wczorajszy LOT też mi nie naliczył dziś mil. Dziś jeszcze mam jeden lot, który też pewnie nie zostanie naliczony wg logiki.
Myślę, że wraz z przejściem na nowy system coś im się mogło wysypać i bez reklamacji po 7 dniach się nie obędzie.
Widocznie maja bajzel, moj sprzed 4 dni tez nie naliczony.
„Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain
Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google
„Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain
Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google
W MoM naliczyło mi nazajutrz kolejne 4 odcinki w innego biletu. Natomiast ten "upgradowany" do C jeszcze przedwczoraj był nienaliczony.
Ps' co ciekawe problem dotyczy także programu LdF - co ciekawe tutaj naliczyło mi tylko bonusowe 500pkt za rezerwację poprzez lot.com, za przelot w Y z RZE do WAW 0pkt, a odcinek z WAW do MXP który był podniesiony do C w ogóle niewidoczny w zestawieniu.
Póki co - przynajmniej teoretycznie - FQT odnowiony, ciśnienia nie mam, pewnie koło połowy stycznia jak retro nie pomoże to trzeba będzie zgłoszenie zrobić.
Cześć, krótkie pytanie: czy jako Frequent Traveller mam wstęp do partnerskich lounge niezależnie czy lecę linią z grupy Star Alliance czy Ryanairem? Całkiem niedawno dostałem ten status, nawet nie powiadomili mnie o tym (mail aktualny) i w Warszawie pomimo zeskanowania karty M&M poprosili jeszcze o skan biletu (akurat leciałem LOTem w economy), więc zastanawiam się jak to działa.
Z góry dzięki.
„Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain
Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google
FTL daje wstęp do saloniku tylko w ramach linii zintegrowanych w Miles&More, czyli LHG, LOT, Luxair, Croatia. SEN daje wstęp wszędzie. W Polsce na FTLa możesz wejść tylko w Warszawie, do Poloneza i Mazurka.
Dziękuję! I przy okazji - wszystkiego dobrego w nowym roku, forumowicze! 😉
Wszystkiego dobrego dla Was w Nowym Roku!
Moje zaległe punkty już w większości zostały naliczone same z siebie.
Mam natomiast pytanko, bo zachodzę w głowę, a nie potrafię znaleźć informacji. Czym, w nowym M&M, różnią się "Points" od "Qualifying Points"?![]()
Za wczorajszy lot dostałem 20 zarówno jednych, jak i drugich. Natomiast, żeby osiągnąć status np. Senatora to Points musimy mieć 1000, zaś QPoints 2000.
Points za za wszystkie loty *A. QP są w liniach zintegrowanych w M&M: LHG, LOT, Luxair, Croatia Airlines.
Do SEN potrzeba 2000 Points, z czego 1000 musi być QP.
Czy dobrze rozumiem: jeśli polecę linią z programu M&M to dostanę 20 Points i 20 QPoints, a jeśli linią *A, to tylko 20 Points?
A więc, aby uzyskać status np. Senator należy mieć zarówno 1000 Points jak i 2000 QPoints. A skoro lot *A daje tylko Points, to dobrze rozumiem, że zbieranie punktów w *A nie ma tutaj najmniejszego sensu, bo i tak nie wpłynie na otrzymanie statusu?![]()
Zakładki