VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 215 z 240 PierwszyPierwszy ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,300 z 4790
Like Tree671Likes

Wątek: Miles & More - podstawowe pytania

  1. #4281
    ccc
    ccc jest nieaktywny

    Dołączył
    Jan 2018

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to mile (i segmenty) powinny naliczać się wg pierwotnej klasy podróży, naliczenia wg C nigdy nie oczekiwałem.
    De facto tak, naliczane odcinki wg. pierwotnej taryfy (klasy) biletu. Jesli minelo 7 dni i zapomnieli naliczyc to zglos.
    sven likes this.
    „Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain


    Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google



  2. #4282
    Awatar sven

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Echo Papa Romeo Zulu

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ccc Zobacz posta
    De facto tak, naliczane odcinki wg. pierwotnej taryfy (klasy) biletu. Jesli minelo 7 dni i zapomnieli naliczyc to zglos.
    Zgłaszać jako pierwotne Y? Jeszcze mają czas, coś tam napisali na "głównej", że w tym okresie może naliczać się z poślizgiem ...

  3. #4283

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    EPBA / EPWA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szalonydrogowiec Zobacz posta
    Mam krótkie pytanko, przeszukałem dział od lipca, próbowałem doczytać na stronie M&M, jak będzie liczony ten lifetime? Mam na myśli czy jego początek będzie od 01 stycznia, czy z uwzględnieniem przeszłych lotów, jeśli tak to od kiedy?
    Lifetime liczy się od kiedy masz konto. Chodzi o Select albo Star Miles (te które dają gwiazdki). Trzeba je podzielić albo pomnożyć przez 2.
    Szalonydrogowiec likes this.

  4. #4284
    ccc
    ccc jest nieaktywny

    Dołączył
    Jan 2018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Zgłaszać jako pierwotne Y? Jeszcze mają czas, coś tam napisali na "głównej", że w tym okresie może naliczać się z poślizgiem ...
    Ja bym poczekal jeszcze kilka dni.
    „Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain


    Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google



  5. #4285
    Awatar haligówka

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie

    Poczekaj jeszcze kilka dni.
    U mnie się zrobił mega bałagan. Po odwołanym locie 26.12, poleciałem z trzema przesiadkami i nie mam za tę podróż żadnych mil naliczonych. Wczorajszy LOT też mi nie naliczył dziś mil. Dziś jeszcze mam jeden lot, który też pewnie nie zostanie naliczony wg logiki.
    Myślę, że wraz z przejściem na nowy system coś im się mogło wysypać i bez reklamacji po 7 dniach się nie obędzie.

  6. #4286
    ccc
    ccc jest nieaktywny

    Dołączył
    Jan 2018

    Domyślnie

    Widocznie maja bajzel, moj sprzed 4 dni tez nie naliczony.
    „Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain


    Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google



  7. #4287

    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    WAW/NRT

    Domyślnie

    może zamrozili naliczanie przed migracją do nowego systemu od stycznia. Nie jest to bajzel a jednen ze sposobów na transformację do nowego systemu, Jeżeli do połowy stycznia nie naliczą to wtedy warto się martwić

  8. #4288
    ccc
    ccc jest nieaktywny

    Dołączył
    Jan 2018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mario_s Zobacz posta
    może zamrozili naliczanie przed migracją do nowego systemu od stycznia. Nie jest to bajzel a jednen ze sposobów na transformację do nowego systemu, Jeżeli do połowy stycznia nie naliczą to wtedy warto się martwić
    Jesli nie spieszy sie z uzyskaniem statusu to mozna poczekac dluzej.
    „Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain


    Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google



  9. #4289
    Awatar sven

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Echo Papa Romeo Zulu

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ccc Zobacz posta
    Ja bym poczekal jeszcze kilka dni.
    W MoM naliczyło mi nazajutrz kolejne 4 odcinki w innego biletu. Natomiast ten "upgradowany" do C jeszcze przedwczoraj był nienaliczony.

    Ps' co ciekawe problem dotyczy także programu LdF - co ciekawe tutaj naliczyło mi tylko bonusowe 500pkt za rezerwację poprzez lot.com, za przelot w Y z RZE do WAW 0pkt, a odcinek z WAW do MXP który był podniesiony do C w ogóle niewidoczny w zestawieniu.

    Póki co - przynajmniej teoretycznie - FQT odnowiony, ciśnienia nie mam, pewnie koło połowy stycznia jak retro nie pomoże to trzeba będzie zgłoszenie zrobić.

  10. #4290

    Dołączył
    Aug 2017

    Domyślnie

    Cześć, krótkie pytanie: czy jako Frequent Traveller mam wstęp do partnerskich lounge niezależnie czy lecę linią z grupy Star Alliance czy Ryanairem? Całkiem niedawno dostałem ten status, nawet nie powiadomili mnie o tym (mail aktualny) i w Warszawie pomimo zeskanowania karty M&M poprosili jeszcze o skan biletu (akurat leciałem LOTem w economy), więc zastanawiam się jak to działa.

    Z góry dzięki.

  11. #4291
    ccc
    ccc jest nieaktywny

    Dołączył
    Jan 2018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Not Real Zobacz posta
    Cześć, krótkie pytanie: czy jako Frequent Traveller mam wstęp do partnerskich lounge niezależnie czy lecę linią z grupy Star Alliance czy Ryanairem? Całkiem niedawno dostałem ten status, nawet nie powiadomili mnie o tym (mail aktualny) i w Warszawie pomimo zeskanowania karty M&M poprosili jeszcze o skan biletu (akurat leciałem LOTem w economy), więc zastanawiam się jak to działa.

    Z góry dzięki.
    Tylko z karta pokladowa grupy Star Alliance.
    Not Real likes this.
    „Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem“ - Mark Twain


    Sam w First class - Urodziny na pokładzie Swiss (LX) -> znajdziesz w google



  12. #4292

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    EPBA / EPWA

    Domyślnie

    FTL daje wstęp do saloniku tylko w ramach linii zintegrowanych w Miles&More, czyli LHG, LOT, Luxair, Croatia. SEN daje wstęp wszędzie. W Polsce na FTLa możesz wejść tylko w Warszawie, do Poloneza i Mazurka.
    Not Real likes this.

  13. #4293

    Dołączył
    Aug 2017

    Domyślnie

    Dziękuję! I przy okazji - wszystkiego dobrego w nowym roku, forumowicze! 😉
    pascall likes this.

  14. #4294
    Awatar haligówka

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie

    Wszystkiego dobrego dla Was w Nowym Roku!
    Moje zaległe punkty już w większości zostały naliczone same z siebie.
    Mam natomiast pytanko, bo zachodzę w głowę, a nie potrafię znaleźć informacji. Czym, w nowym M&M, różnią się "Points" od "Qualifying Points"?
    Za wczorajszy lot dostałem 20 zarówno jednych, jak i drugich. Natomiast, żeby osiągnąć status np. Senatora to Points musimy mieć 1000, zaś QPoints 2000.

  15. #4295

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    EPBA / EPWA

    Domyślnie

    Points za za wszystkie loty *A. QP są w liniach zintegrowanych w M&M: LHG, LOT, Luxair, Croatia Airlines.
    Do SEN potrzeba 2000 Points, z czego 1000 musi być QP.

  16. #4296

    Dołączył
    Aug 2017

    Domyślnie

    Czy dobrze rozumiem: jeśli polecę linią z programu M&M to dostanę 20 Points i 20 QPoints, a jeśli linią *A, to tylko 20 Points?

  17. #4297

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    EPBA / EPWA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Not Real Zobacz posta
    Czy dobrze rozumiem: jeśli polecę linią z programu M&M to dostanę 20 Points i 20 QPoints, a jeśli linią *A, to tylko 20 Points?
    Tak
    Not Real likes this.

  18. #4298
    Awatar haligówka

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie

    A więc, aby uzyskać status np. Senator należy mieć zarówno 1000 Points jak i 2000 QPoints. A skoro lot *A daje tylko Points, to dobrze rozumiem, że zbieranie punktów w *A nie ma tutaj najmniejszego sensu, bo i tak nie wpłynie na otrzymanie statusu?

  19. #4299

    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    EPBA / EPWA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez haligówka Zobacz posta
    A więc, aby uzyskać status np. Senator należy mieć zarówno 1000 Points jak i 2000 QPoints. A skoro lot *A daje tylko Points, to dobrze rozumiem, że zbieranie punktów w *A nie ma tutaj najmniejszego sensu, bo i tak nie wpłynie na otrzymanie statusu?
    Nie, właśnie pomaga w połowie. Do SEN trzeba uzyskać 2000 Points z czego 1000 musi być QP. Czyli latając *A możesz uzbierać połowę, a drugą połowę albo całość musisz uzbierać w LHG, LOT, LG, OU.
    haligówka and Not Real like this.

  20. #4300
    Awatar haligówka

    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez FilipBB Zobacz posta
    Nie, właśnie pomaga w połowie. Do SEN trzeba uzyskać 2000 Points z czego 1000 musi być QP. Czyli latając *A możesz uzbierać połowę, a drugą połowę albo całość musisz uzbierać w LHG, LOT, LG, OU.
    A tak, punkty są odwrotnie niż napisałem. Teraz ma to sens.
    FilipBB likes this.

LinkBacks (?)

  1. 22-06-2015, 22:51
  2. 25-02-2015, 07:42
  3. 15-11-2014, 00:01
  4. 05-10-2014, 22:18
  5. 20-03-2014, 15:13
  6. 24-02-2013, 00:33
  7. 25-01-2013, 12:52
  8. 16-01-2013, 16:50
  9. 25-12-2012, 09:46
  10. 10-11-2012, 13:58
  11. 27-09-2012, 20:10
  12. 23-09-2012, 21:33
  13. 13-09-2012, 08:58
  14. 12-09-2012, 20:39
  15. 10-09-2012, 10:45
  16. 03-09-2012, 11:23
  17. 15-08-2012, 13:47
  18. 03-06-2012, 01:53
  19. 01-06-2012, 17:44
  20. 04-02-2012, 20:50
  21. 14-12-2011, 23:51
  22. 04-12-2011, 03:02
  23. 26-09-2011, 11:25
  24. 24-09-2011, 09:36
  25. 23-09-2011, 19:49
  26. 23-09-2011, 19:46
  27. 23-09-2011, 07:51
  28. 22-09-2011, 14:04
  29. 31-12-2010, 11:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •