VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 59 z 240 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,180 z 4790
Like Tree671Likes

Wątek: Miles & More - podstawowe pytania

  1. #1161

    Dołączył
    Dec 2010
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Mef Zobacz posta

    [...]

    Uprzejmie informujemy, iż możliwość naliczania mil za przeloty do 6 miesięcy wstecz zostanie przez centralne biuro programu w Niemczech przywrócona w ciągu kilku najbliższych dni.

    [...]
    Ooo, czyli znów 6, a nie 3?

  2. #1162
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    3 ? Zawsze by 12, od pewnego czasu jest 6. O 3 nigdy nie słyszałem.

  3. #1163

    Dołączył
    Dec 2010
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rob_Sad Zobacz posta
    3 ? Zawsze by 12, od pewnego czasu jest 6. O 3 nigdy nie słyszałem.
    Ofkors, przemęczony jestem najwyraźniej, sorry za zamęt

  4. #1164
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Wie ktoś może dlaczego pomimo comiesięcznego korzystania z karty CitiLOT od początku roku pojawił mi się na koncie M&M komunikat, że:
    "14.893 mil premiowych wygasa 30.06.2011 r." ?????
    Przecież karta Citi, którą mam od 3,5 roku przedłuża ważność mil. We wrześniu zmieniałem kartę na Gold, ale to chyba oczywiste, że zmiana karty nie przerywa tego procesu.

  5. #1165
    Awatar SWISSboi

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie

    Moj kuzyn mial identyczna sytuacje. Zadzwon do M&M i to zglos - przeprosza za blad i skoryguja od razu.

  6. #1166
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SWISSboi Zobacz posta
    Moj kuzyn mial identyczna sytuacje. Zadzwon do M&M i to zglos - przeprosza za blad i skoryguja od razu.
    Dzięki, sprawdziłem też czy czasem po cichu nie zmieniły się zasady kart CitiLOT (w tym kraju niczego nie można być pewnym), ale wszystko jest po staremu. Być może z 1 wyciągiem i naliczeniem mil za CC się samo naprawi, jak nie to zadzwonię.

  7. #1167
    Awatar SWISSboi

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie

    Wlasnie sprawdzilem swoje konto i tez mam komunikat, ze 19 tys mil wygasa z koncem czerwca... Jutro dzwonie!

  8. #1168

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    WAW

    Thumbs up

    Cytat Zamieszczone przez Rob_Sad Zobacz posta
    Dzięki, sprawdziłem też czy czasem po cichu nie zmieniły się zasady kart CitiLOT (w tym kraju niczego nie można być pewnym), ale wszystko jest po staremu. Być może z 1 wyciągiem i naliczeniem mil za CC się samo naprawi, jak nie to zadzwonię.
    Dokładnie, po wsytawieniu następnego wyciągu i naliczeniu mil, komunikat zniknie.

    Pozdrawiam,

    Łukasz

  9. #1169
    Awatar Jerry

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanko. Kupuję 2 bilety dla dwóch osób w ramach jednej rezerwacji. I teraz jeśli tylko ja mam z tych 2 osób kartę M&M to nalicza punkty tylko za mój przelot, czy za 2 osoby?

  10. #1170

    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    EPWA, choć bliżej do EPMO

    Domyślnie

    Tylko za Twój.
    -----
    Nienawidzę polskiego malkontenctwa.



  11. #1171
    Awatar Jerry

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland

    Domyślnie

    Dzięki

  12. #1172
    mss
    mss jest nieaktywny
    Awatar mss

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    RZE

    Domyślnie

    Kiedy mogę spodziewać się naliczenia mil z Air China? Dziwnie bo dostałem maila - stan twojego konta - styczeń i naliczyło mi niby za odcinek KRK - FRA ale jak loguje się na M&M dalej nie mam tych mil.


    - reklama w podpisie skasowana - REGULAMIN

  13. #1173
    Awatar keine

    Dołączył
    Nov 2010

    Domyślnie

    Witam,

    Dnia 30.12.2010 wykonałem łącznie 2 loty liniami LOT, i EuroLOT. (Bilet elektroniczny zakupiony przez lot.com).
    Podawałem numer karty papierowej/tymczasowej.

    Gdy w ciągu 3 tygodni od daty lotów mile nie zostały naliczone, wypełniłem on-line wniosek o naliczenie mil.
    Przed chwilą otrzymałem następującą wiadomość e-Mail o treści:


    Dear Miles & More member,
    Unfortunately, our software was unable to process your flight details. Please send a copy of your
    tickets or passenger receipts and the corresponding original boarding passes to the following address:
    Miles & More
    Postfach 1200
    33409 Verl
    Germany
    We thank you in advance for your co-operation.
    This is an automatic reply. If you need assistance or advice please contact us by email under
    Service Centre > Help & Contact > Contact > Contact Miles & More via Email or by calling your local
    Miles & More Service Team.
    Sincerely,
    Your Miles & More Team
    Rozumiem, że muszę wysłać listem oryginalne karty pokładowe?
    Czy nie da się wysłać np. skanów/zdjęć e-Mailem?
    Posiadam również zdjęcia oryginalnych, jeszcze nie "oderwanych" kart pokładowych.
    Czy to mogło by w czymś pomóc?
    Karty chciałem sobie zostawić na pamiątke

    Pozdrawiam Serdecznie, keine
    Ostatnio edytowane przez keine ; 24-01-2011 o 19:24 Powód: Błędna data lotów

  14. #1174

    Dołączył
    Oct 2010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keine Zobacz posta
    Dnia 30.01.2010 wykonałem łącznie 2 loty liniami LOT, i EuroLOT...
    Gdy w ciągu 3 tygodni od daty lotów mile nie zostały naliczone, wypełniłem on-line wniosek o naliczenie mil.
    Przed chwilą otrzymałem następującą wiadomość...
    czekałeś prawie rok na odpowiedz z formularza online??

    PS.Ja wyslalem karty i eticket na ten adres w Verl ale mimo uplywu prawie miesiaca nie naliczyli jeszcze punkcikow

  15. #1175
    Awatar Rob_Sad

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pixi Zobacz posta
    czekałeś prawie rok na odpowiedz z formularza online??
    PS.Ja wyslalem karty i eticket na ten adres w Verl ale mimo uplywu prawie miesiaca nie naliczyli jeszcze punkcikow
    Po Varigu czekałem kiedyś na mile od wysłania kart pokładowych około 4-5 miesięcy Ale to było mniej więcej w trakcie plajty Variga.
    Czekanie prawie rok na mail jest niezłe )))))

  16. #1176
    Awatar keine

    Dołączył
    Nov 2010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pixi Zobacz posta
    czekałeś prawie rok na odpowiedz z formularza online??

    (...)

    Przepraszam... pomyłka w dacie
    Data lotów to: 30.12.2010
    (poprawione)

  17. #1177

    Dołączył
    Dec 2010
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    Z moich doświadczeń wynika, ze wystarczy wysłać mejlem bilet elektroniczny, albo skany boardingów.

  18. #1178

    Dołączył
    Jun 2010
    Mieszka w
    EPTO

    Domyślnie

    Czasem wystarczy ich pogonic mailem, podajac niezbedne szczegoly rezerwacji.

  19. #1179
    Awatar keine

    Dołączył
    Nov 2010

    Domyślnie

    Dziękuję za informacje.
    Czyli mam im wysłać zdjęcia na miles-and-more@lot.pl + jakiś opis sytuacji?

  20. #1180
    bbb
    bbb jest nieaktywny
    Awatar bbb

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    WAW

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez keine Zobacz posta
    Dziękuję za informacje.
    Czyli mam im wysłać zdjęcia na miles-and-more@lot.pl + jakiś opis sytuacji?
    ffp@lot.pl

Strona 59 z 240 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... OstatniOstatni

LinkBacks (?)

  1. 22-06-2015, 22:51
  2. 25-02-2015, 07:42
  3. 15-11-2014, 00:01
  4. 05-10-2014, 22:18
  5. 20-03-2014, 15:13
  6. 24-02-2013, 00:33
  7. 25-01-2013, 12:52
  8. 16-01-2013, 16:50
  9. 25-12-2012, 09:46
  10. 10-11-2012, 13:58
  11. 27-09-2012, 20:10
  12. 23-09-2012, 21:33
  13. 13-09-2012, 08:58
  14. 12-09-2012, 20:39
  15. 10-09-2012, 10:45
  16. 03-09-2012, 11:23
  17. 15-08-2012, 13:47
  18. 03-06-2012, 01:53
  19. 01-06-2012, 17:44
  20. 04-02-2012, 20:50
  21. 14-12-2011, 23:51
  22. 04-12-2011, 03:02
  23. 26-09-2011, 11:25
  24. 24-09-2011, 09:36
  25. 23-09-2011, 19:49
  26. 23-09-2011, 19:46
  27. 23-09-2011, 07:51
  28. 22-09-2011, 14:04
  29. 31-12-2010, 11:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •