VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 322
Like Tree305Likes

Wątek: NATO Days in Ostrava & Czech Air Force Days (20-21.09.2025)

  1. #281
    Awatar Michbudz

    Dołączył
    May 2018

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Obejść i dotknąć.
    Macnąłem sobie Harriera :-)
    W ogóle rok miałem zajebisty. Tornado, U-2, Chinook, teraz B-52 i Harrier...
    Co do samych pokazów. Jak zwykle- z perspektywy osoby docierającej na pokazy dość wcześnie i piechotą- organizacja klasa. Wejście zajmuje kilka minut, praktycznie bez kolejek.
    Czesi wykonują świetną robotę- bez zadęcia, pieprzenia jakie to wszystko będzie cudowne, robią swoje i potrafią na praktycznie ostatnią chwilę odwalić taki numer, jak załatwienie latającego Harriera.
    No i piwo za jakieś 10 złotych. Kolejny raz utwierdza mnie to w przekonaniu, jak nas w naszym kraju dymają bez wazeliny.
    Co do minusów... Kolejki do rzeczonego piwa w piku. Może nie jakieś zabójcze... Ale kilka lat temu Radegast miał nalewaki które lały pięć piw równocześnie- zdecydowanie przyspieszało to obsługę. Nie wiem czemu z tego zrezygnowali.
    Druga sprawa, to wąskie gardła- jedno tradycyjne, przy wieży i lini pokazów koni/służb cywilnych. Druga, którego wcześniej chyba nie było, przy przejściu na strefę publiczności- z jednej strony Tatra, z drugiej płot, a przy tym wszystkim kilka stoisk. Kiepsko...
    Co do samych pokazów, mam jakieś dziwne wrażenie, że w tym roku było wyżej i dalej... Ale to może tylko moja imaginacja.
    Ogólnie, impreza robi jak zwykle dobre wrażenie. Kolejki do wejścia mniejsze niż na RIAT, piwo tańsze niż w Lesznie...
    Szczypu, nomad_fh and lew3k like this.

  2. #282

    Dołączył
    May 2016
    Mieszka w
    Opolskie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ignacy500 Zobacz posta
    Co zauważyłem, to jak na "szybkich" ostrożnie wykonywano pętle na przejściu w kierunku ziemi.
    Oj tak wychodzenie z pętli było u wszystkich bardzo łagodne i bardzo dobrze.

  3. #283

    Dołączył
    May 2016
    Mieszka w
    Opolskie

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michbudz Zobacz posta
    Macnąłem sobie Harriera :-)
    W ogóle rok miałem zajebisty. Tornado, U-2, Chinook, teraz B-52 i Harrier...
    Co do samych pokazów. Jak zwykle- z perspektywy osoby docierającej na pokazy dość wcześnie i piechotą- organizacja klasa. Wejście zajmuje kilka minut, praktycznie bez kolejek.
    Czesi wykonują świetną robotę- bez zadęcia, pieprzenia jakie to wszystko będzie cudowne, robią swoje i potrafią na praktycznie ostatnią chwilę odwalić taki numer, jak załatwienie latającego Harriera.
    No i piwo za jakieś 10 złotych. Kolejny raz utwierdza mnie to w przekonaniu, jak nas w naszym kraju dymają bez wazeliny.
    Co do minusów... Kolejki do rzeczonego piwa w piku. Może nie jakieś zabójcze... Ale kilka lat temu Radegast miał nalewaki które lały pięć piw równocześnie- zdecydowanie przyspieszało to obsługę. Nie wiem czemu z tego zrezygnowali.
    Druga sprawa, to wąskie gardła- jedno tradycyjne, przy wieży i lini pokazów koni/służb cywilnych. Druga, którego wcześniej chyba nie było, przy przejściu na strefę publiczności- z jednej strony Tatra, z drugiej płot, a przy tym wszystkim kilka stoisk. Kiepsko...
    Co do samych pokazów, mam jakieś dziwne wrażenie, że w tym roku było wyżej i dalej... Ale to może tylko moja imaginacja.
    Ogólnie, impreza robi jak zwykle dobre wrażenie. Kolejki do wejścia mniejsze niż na RIAT, piwo tańsze niż w Lesznie...
    Promocja, promocja i jeszcze raz promocja wojska, dostępność sprzętu, rozmowy, foldery wszystko to czego nie ma w Polsce lub jest ale sporadycznie i na zamkniętych akredytowanych imprezach, wszystko na spokojnie i z kulturą. Jeżdżę tam od lat i bez względu na program i pogodę jest to bardzo dobra impreza.

  4. #284
    Awatar nomad_fh

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    EPKK/Jaworzno

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schwefel Zobacz posta
    Harrier jak dla mnie porażka, zamiast zrobić pokaz na pasie tego co nie potrafi byle F-16 to zrobił wysoki pokaz gdzie nie ma szans w porównaniu do Jurka, F-18 czy F-16. Bardzo przyjemnie latał Viper i Venom, zwłaszcza start na pole buraków. Na F-18 nie warto było czekać bo nie dojechał nawet do połowy pasa.
    Podpisuje się wszystkimi 4 ręcami Porównując do pokazu Harriera sprzed kilku lat - to było dość słabo. Niepotrzebnie robił tak wysoki pokaz, gdzie w większości nawet M-346 prezentował się podobnie lub lepiej...

    Co do F-18 to najgorsze co mogło się trafić, to jego wcześniejszy przylot. Wszystkie pozostałe raczej miały opóźnienie, a ten przyleciał ponad 40 min wcześniej - dlatego mam go tylko z daleka (akurat byłem pomiędzy drogą asfaltową, a poligonem strażackim (nieczynne samoloty).

    Cytat Zamieszczone przez mati92 Zobacz posta
    Pytanie odnośnie hariera. Da się go rozsądnie zrobić z publiki, przede wszystkim chodzi mi o zawis?
    Tak na przyszłość - w miarę fajną miejscówką jest zawsze tzw. "łąka" na samym końcu. W niedzielę pozdejmowali część taśm i na pojedyńcze pokazy (bez rozkładania się tam z krzesełkiem czy kocem) można było wejść i porobić zdjęcia. Bardzo dobrze z tego miejsca wyglądał pokaz NH-90, całkiem nieźle RA i Turcy.
    Mniej więcej w tym miejscu:
    https://maps.app.goo.gl/ykf2La9rttPZTm8q8

    Cytat Zamieszczone przez lew3k Zobacz posta
    Pierwszy raz poszedłem za radą ludzi z forum żeby tu parkować i widzę że jednak nie ma co się słuchać 🤣
    A myślisz, że na innych wejściach było inaczej? Nawet wczoraj, gdzie było znacznie mniej ludzi - to my wejściem nr 3 już byliśmy w środku. Znajomi wchodzący wejściem nr 1 weszli dobre 30 min po nas (albo inaczej - dotarli na rejon statyki 30 min po nas)
    ignacy500 likes this.
    Grzesiek "Nomad_FH"

    "Patrzyła tak, bo robiłeś głupiutkim kompaktem (jak to napisałeś). Gdybyś robił teleobiektywem wiedziała by kim jesteś. Szajbusem, który nazywa się spotter." - tekst by Pletwa

  5. #285

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Moje krótkie podsumowanie. RA pomimo, że widziałem ich wiele razy, zawsze robią świetne wrażenie. Jeśli chodzi o palniki, sam dziwię się, że to piszę, ale jak dla mnie najlepiej wypadł niemiecki EF. Dynamicznie i bez oszczędzania dopalacza (ładnie świecił w sobotę na koniec dnia). Fajnie prezentował się duet Viper i Venom. Przyjemnie zaskoczył Słowak na F-16. W sobotę rano poszedłem najpierw na płytę, żeby zrobić NH90 i Tigera od strony publiki (przy fladze "RIP SLAB", aż ręka zadrżała). Potem ruszyłem do statyki i takiego tłumu jeszcze tam nie widziałem. Zaliczyłem głównie włoską część statyki i zrobiłem odwrót na pole, żeby zdążyć na B-52 (trochę rozczarował przelotem tylko nad pasem). Idąc wąskim gardłem, myślałem, że już nie zdążę, to było prawie jak przebijanie się przez pełną płytę na koncercie . Następnym razem jeśli płyta, to tylko niedziela i najlepiej z samego rana.

  6. #286
    Awatar Tom_EPKK

    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    KRK/EPKK

    Domyślnie

    Byłem tylko w sobotę, na parkingu od wejścia nr 1 (poranny dojazd to dramat, przy lotnisku byliśmy o 7 a ostatnie 2km "jechaliśmy" 1h50m)
    Dla mnie zdecydowanie hitem był Harrier. Z parkingu "foto" było go idelanie widać przy starcie, zawisach i lądowaniu. Ostatni raz demo na Harrierze widziałem w Dęblinie w '97 (chyba RAFu) więc dla mnie cudo
    Wieczorne pokazy Rafale i Jurka super.
    Co do statyki - wielkie rozczarowanko... Włosi oblepieni jak nie powiem co, tylko F35 z płotem na 10metrów
    I tak szczerze to poza Włochami to trochę bida ta statyka...
    Mały bonusik to Kanadyjski Herc w pięknym świetle zachodzącego słońca.

    Niestety Ostrawa to dziwna impreza, bo musisz pójśc na kompromis - albo siedzisz pod płotem od strony portu i masz wszystkie ruchy na pasie pod nosem, ale nie widzisz z bliska samych pokazów w powietrzu, albo siedzisz w polu i oglądasz to co Ci lata nad głową bez opcji focenia tego co się dzieje na pasie...

    Tak czy inaczej - ja jestem zadowolony z tego co widziałem (może poza brakiem opcji porządnego ofocenia statyki).
    ...My Eyes Can See What Others Cannot...
    EPKK Spotters @Facebook

  7. #287
    Awatar ignacy500

    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomad_fh Zobacz posta
    Tak na przyszłość - w miarę fajną miejscówką jest zawsze tzw. "łąka" na samym końcu. W niedzielę pozdejmowali część taśm i na pojedyńcze pokazy (bez rozkładania się tam z krzesełkiem czy kocem) można było wejść i porobić zdjęcia. Bardzo dobrze z tego miejsca wyglądał pokaz NH-90, całkiem nieźle RA i Turcy.
    Mniej więcej w tym miejscu:
    https://maps.app.goo.gl/ykf2La9rttPZTm8q8
    Prawidłowe współrzędne Kolega podał? Mapie pokazuje strefę dla publiczności...
    Kazor likes this.

  8. #288

    Dołączył
    Apr 2015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ignacy500 Zobacz posta
    Prawidłowe współrzędne Kolega podał? Mapie pokazuje strefę dla publiczności...
    Myślę, że tak. Na moim flickr: https://www.flickr.com/photos/160419...th/53475304507 jest trochę fotek z tamtej miejscówki, bardzo mi się podobała, a de facto jak byłem w 2021 pierwszy raz to o niej nie wiedziałem nawet.
    Kazor likes this.

  9. #289
    Awatar ignacy500

    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Warszawa

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radomianin Zobacz posta
    Myślę, że tak. Na moim flickr: https://www.flickr.com/photos/160419...th/53475304507 jest trochę fotek z tamtej miejscówki, bardzo mi się podobała, a de facto jak byłem w 2021 pierwszy raz to o niej nie wiedziałem nawet.
    Ale ta strefa była normalnie otwarta w sobotę (przynajmniej do południa).

  10. #290

    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    lublin/biała podl

    Domyślnie

    Za rok słowacka 16-stka będzie w pierwszej trójce najlepszych demo w Europie. Ma talent i chęci ten pilot.
    kwako20, Tomek Z, schwefel and 1 others like this.

  11. #291
     
    Awatar stawka

    Dołączył
    Jun 2010
    Mieszka w
    EPKK, EPKC

    Domyślnie

    Który reg słowackiego F-16 latał w sobotę? W niedzielę był 1007.
    EOS R5 + C100-500 + GIANT OCR7 / KK-10886 :)

  12. #292
    Awatar Michbudz

    Dołączył
    May 2018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stawka Zobacz posta
    Który reg słowackiego F-16 latał w sobotę? W niedzielę był 1007.
    1007

  13. #293
    Awatar Trooper85

    Dołączył
    Aug 2017
    Mieszka w
    Wrocław

    Domyślnie

    Kilka szybkich spostrzeżeń.

    Harrier - wisienka na torcie ale z niedosytem. Pokaz w niedzielę oglądany ze strefy dla publiczności wypadł dużo lepiej niż sobotni oglądany z pola (był też chyba dłuższy i miał więcej elementów w zawisie). Można by z tej maszyny wycisnąć więcej, skupiając się na zdolnościach dla niej unikalnych, bo "klasyczna" część pokazu wypadła raczej daleko i wysoko.
    B-52 - szkoda, ze tylko w osi pasa, bez przelotu w osi pokazu
    Niemiecki Eurofighter - pokaz dużo lepszy niż w Lesznie, szybko, ciasno, dużo dopalaczy.
    Dwa małe szkolniaki - Master i L-39NG - świetne dynamiczne prezentacje.
    Brytyjscy spadochroniarze - widziałem ich pierwszy raz i był "efekt WOW"
    Trzy zespoły, różne samoloty, różne style, wszystkie absolutnie topowy poziom.
    Całość programu bardzo dobra, bez zapychaczy.
    Ładny pożegnalny przelot C-390 w niedzielę po pokazach.

    Upamiętnienie SLABa przez Niemców - piękny gest i pokaz solidarności.

    Znowu się potwierdziło, że dla "pełni doznań" warto przyjechać na 2 dni. Jeden na polu, drugi na parkingu lub strefie dla publiczności.
    Tomek Z, MAC_WRC and jacub like this.

  14. #294

    Dołączył
    Aug 2025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trooper85 Zobacz posta
    Kilka szybkich spostrzeżeń.

    Harrier - wisienka na torcie ale z niedosytem. Pokaz w niedzielę oglądany ze strefy dla publiczności wypadł dużo lepiej niż sobotni oglądany z pola (był też chyba dłuższy i miał więcej elementów w zawisie). Można by z tej maszyny wycisnąć więcej, skupiając się na zdolnościach dla niej unikalnych, bo "klasyczna" część pokazu wypadła raczej daleko i wysoko.
    B-52 - szkoda, ze tylko w osi pasa, bez przelotu w osi pokazu
    Niemiecki Eurofighter - pokaz dużo lepszy niż w Lesznie, szybko, ciasno, dużo dopalaczy.
    Dwa małe szkolniaki - Master i L-39NG - świetne dynamiczne prezentacje.
    Brytyjscy spadochroniarze - widziałem ich pierwszy raz i był "efekt WOW"
    Trzy zespoły, różne samoloty, różne style, wszystkie absolutnie topowy poziom.
    Całość programu bardzo dobra, bez zapychaczy.
    Ładny pożegnalny przelot C-390 w niedzielę po pokazach.

    Upamiętnienie SLABa przez Niemców - piękny gest i pokaz solidarności.

    Znowu się potwierdziło, że dla "pełni doznań" warto przyjechać na 2 dni. Jeden na polu, drugi na parkingu lub strefie dla publiczności.
    A czy w Lesznie nie latał czasami inny Typhoon? Bo gdzieś wyczytałem że Niemcy mają dwa zespoły i w nadchodzacy weekend będą razem na Malcie latać ? Ten pokaz w Ostravie to przepaść w stosunku do Leszna na korzyść Ostravy. Czy ktoś jest bardziej w temacie i może to wyjaśnić/potwierdzić?

  15. #295

    Dołączył
    Apr 2015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DanielKZ Zobacz posta
    A czy w Lesznie nie latał czasami inny Typhoon? Bo gdzieś wyczytałem że Niemcy mają dwa zespoły i w nadchodzacy weekend będą razem na Malcie latać ? Bo ten pokaz w Ostravie to przepaść w stosunku do Leszna na korzyść Ostravy.
    Dokładnie tak, ten w Lesznie i Radomiu był z Bawarii. I on zazwyczaj ma fajniejsze malowanie, ale słabszy pokaz. Ten z Boelcke zazwyczaj zawsze jest szary, ale pokaz jest mocniejszy znacznie.

  16. #296
    Awatar grzegorzz4

    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Czy ktoś zauważył że w sobotę M-346 wyszedł poniżej minimum z pętli, i może potwierdzić że tak było?

  17. #297

    Dołączył
    Aug 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radomianin Zobacz posta
    Dokładnie tak, ten w Lesznie i Radomiu był z Bawarii. I on zazwyczaj ma fajniejsze malowanie, ale słabszy pokaz. Ten z Boelcke zazwyczaj zawsze jest szary, ale pokaz jest mocniejszy znacznie.
    Kurde, dzięki za potwierdzenie, bo już myślałem, że coś ze mną nie tak - Jurek w Ostrawie mi się bardzo podobał (wiele manewrów "z rurami" w kierunku publiki plus coś w rodzaju zajścia bojowego, też na publikę), a wcześniej na forum strasznie na niego ludzie narzekali.
    grzegorzz4 and kwako20 like this.

  18. #298

    Dołączył
    Aug 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzz4 Zobacz posta
    Czy ktoś zauważył że w sobotę M-346 wyszedł poniżej minimum z pętli, i może potwierdzić że tak było?
    Tego nie kojarzę, ale prawie przestrzelił strefę pokazu przy wejściu z osi pasa na oś pokazu zaraz po starcie - dość mocno zaciążył w tym zakręcie, aż smugi poszły z końcówek i chyba płatowca też. W niedzielę dużo delikatniej to wykonał.

  19. #299

    Dołączył
    Jun 2024

    Domyślnie

    Z rzeczy na plus trzeba jeszcze wymienić piątkowy przylot Mirage i przywitanie się zamiast od razu lądować. No i jak ktoś był w niedzielę na polu to mógł doświadczyć niskiego przelotu UH-1Y.

  20. #300

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPNT

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Z ciekawostek, która mnie dość mocno zaskoczyła, to to że do włoskich maszyn na statyce (Harrier, C-130 i Tornado) można było podejść do woli (nie były ogrodzone). Obejść i dotknąć. Coś czego nie pamiętam przy innych statkach powietrznych na innych edycjach. Wydaje mi się że to taka pierwsza sytuacja i ja osobiście byłem z tego bardzo zadowolony.
    Na 99% nie było tak nigdy wcześniej (poza wyznaczonymi fragmentami B-52 i B-1 - na pewno luk bombowy w obu i ogonowy przedział awioniki w B-52 były dostępne), takie rzeczy tylko na dawnych piknikach w Mińsku Mazowieckim i w Gdynii w 2019 (w Gdynii tak samo jak w Ostravie też był to zgrzyt organizacyjny, acz naprawiony szybciej bo chyba po godzinie-dwóch, niemniej przez ten czas można było pomacać Su-27UB i chyba też Su-24M, załogi nie były szczególnie zadowolone).
    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Dobry pre-flight sobie zrobią na pewno, jednak szanuje za takie podejście i odwagę
    Widzę że nie jest jednak oczywiste jak było bardzo szybko (gdy spojrzałem na F-35) dla mnie, że tak nie miało być i był to srogi zgrzyt organizacyjny (zresztą naprawiony drugiego dnia - w niedzielę wszystkie 3 pechowce były już ogrodzone), mam zresztą hipotezę co się stało (stawiam stówkę i bramboraka że ktoś z organizatorów na średnim szczeblu zapomniał że wokół F-35 ma być wyznaczona strefa buforowa tak by była gwarancja że nikt nie zdrapie i wsadzi do kieszeni próbki powłoki stealth, a co za tym idzie że musi na niego pójść o wiele więcej barierek niż by to wynikało z jego wielkości, oraz że dowódca Włochów od F-35 gdy zorientował się na miejscu że dostali za mało, arbitralnie podjął decyzję że zabierają barierki dla Harriera, Tornado i Herculesa - mówię arbitralnie, bo załoga Tornado zorientowała się że ich samolot jest nieogrodzony w sobotę rano Czy Harrierowcy się zgadzali/byli chociaż poinformowani nie wiem bo trudno było się z nimi porozumieć w języku innym niż Włoski, tych od Herculesa nie pytałem - bo F-35 ważniejszy).

    Odnośnie podejścia i odwagi - nawet gdy takie coś dzieje się z premedytacją załogi (a tu tak nie było) zwykle po jednym razie się kończy z wiadomych względów... Zauważcie też że w ostatnich latach prawie nie zdarza się by załogi pozwalały usiąść w kabinach maszyn (a myśliwców już w ogóle) co kiedyś było może nie częste, ale też nie było rzadkością. Dziś dobrze jest jak pozwolą usiąść na burcie i zajrzeć do środka, powodem są na 99% doświadczenia z przeszłości/wspomnienia bądź opowieści o wszystkich urwanych/pękniętych przełącznikach (pozdrowienia dla ekipy z SH-2G LMW z pikniku w Mińsku sprzed lat, jeśli jakimś cudem ktoś z nich to czyta). Ja osobiście mogę przytoczyć wyboczony popychacz w Puchaczu z jakim wrócił po wystawie w jednej szkole (prawdopodobnie 2 uczniów postanowiło siłować się ze sobą na drążkach sterowych, był to ostatni raz gdy pozwoliliśmy ludziom siadać do szybowca/czegokolwiek bez ścisłego nadzoru).
    [*] ppłk rez. mgr inż. pil. Lech Marchelewski, inż. pil. Piotr Banachowicz | ,,019" | ,,SP-ZAP" | płk pil. Alaksandr Marficki, płk pil. Alaksandr Żuraulewicz, ,,63" | ,,101" | mgr inż. pil. Stanisław Jurewicz, ,,SP-3491" | mgr inż. pil. Tadeusz Świst, ,,SP-AAG" [*]

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •