Warto też zaznaczyć, że to ludzie tworzą atmosferę imprezy. Nie ma nerwówki, przepychania się itp. Nawet w kolejce do bramek stoi się luźno, nikt nie napiera, nie cwaniakuje "myszkując". Fajnie, że można odzyskać, co zabrane na bramce. U nas to kontener i rura na ssyp pod Radomsko...







305Likes
LinkBack URL
About LinkBacks


Odpowiedz z cytatem





Zakładki