VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 322
Like Tree305Likes

Wątek: NATO Days in Ostrava & Czech Air Force Days (20-21.09.2025)

  1. #121

    Dołączył
    Aug 2013

    Domyślnie


    Polecamy

    Sorki - to pytanie było Chce się wybrać ale z powodu kontuzji najlepiej było dupnąć się w krzesełku a nie wiem czy takie nie bedzie hmm kontrowersyjne dla ochrony

  2. #122
    Awatar tomcat144

    Dołączył
    Oct 2012

    Domyślnie

    Cześć. Zawsze jeździłem z krzesełkiem i nigdy nie było kłopotu. Bierz smiało!

    Cytat Zamieszczone przez Tymon Ba Zobacz posta
    Sorki - to pytanie było Chce się wybrać ale z powodu kontuzji najlepiej było dupnąć się w krzesełku a nie wiem czy takie nie bedzie hmm kontrowersyjne dla ochrony

  3. #123
    Awatar sniffer

    Dołączył
    Dec 2007
    Mieszka w
    Leszno

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DanielKZ Zobacz posta
    Niestety nie znam na to pytanie odpowiedzi, aczkolwiek wątpię, bo wstęp do wioski w sobotę i niedzielę tylko na jakieś specjalne przepustki. Ja tam parkowalem samo auto w czwartek i piątek.
    Chcesz powiedzieć, że do Petřvaldík'u jest potrzebna jakaś przepustka w sobotę? Czy chodziło Ci tylko o kampery?

  4. #124
    Awatar nomad_fh

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    EPKK/Jaworzno

    Domyślnie

    Jak na razie na stronie NATO Days zniknął harmonogram przylotów i treningów. Na podstawie ich postów na Insta zrobiłem go w formie tabeli (dostępne w formie PDF i jpg).
    Postaram się aktualizować w miarę publikowania zmian.
    Przy czym tak jak pisali organizatorzy:
    "Wszystkie podane dane są orientacyjne i bez gwarancji. Mogą (a z pewnością będą) zmieniać się ze względu na panującą pogodę czy inne powody, i to nawet tuż przed przylotem czy odlotem."
    Tak czy inaczej - częstujcie się
    Czwartek:


    Piątek:


    Link do plików PDF:
    NATO DAYS 2025 - Przyloty i treningi PDF

    Link do pliku na google drive:
    NATO Days 2025 - przyloty i treningi
    karbon, Tomii, ignacy500 and 1 others like this.
    Grzesiek "Nomad_FH"

    "Patrzyła tak, bo robiłeś głupiutkim kompaktem (jak to napisałeś). Gdybyś robił teleobiektywem wiedziała by kim jesteś. Szajbusem, który nazywa się spotter." - tekst by Pletwa

  5. #125

    Dołączył
    Aug 2013

    Domyślnie

    W apce cały czas jest rozpiska przylotów i treningów. Teraz czekać tylko, aż program dodadzą.

  6. #126
    Awatar nomad_fh

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    EPKK/Jaworzno

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EnJoy Zobacz posta
    W apce cały czas jest rozpiska przylotów i treningów. Teraz czekać tylko, aż program dodadzą.
    Owszem jest, ale ja osobiście wolę taką formę by sobie móc wcześniej zaplanować gdzie iść. Czy co z czym się zazębia i nie ma szans, by np. się przemieścić z osi pasa podejścia na "pole buraków"
    Tabelę zrobiłem dla siebie (taką samą robię na dużych festiwalach kiedy są 2-3 sceny) - ale wrzuciłem też tutaj, jeśli ktoś chce - może skorzystać
    miroslaw123 likes this.
    Grzesiek "Nomad_FH"

    "Patrzyła tak, bo robiłeś głupiutkim kompaktem (jak to napisałeś). Gdybyś robił teleobiektywem wiedziała by kim jesteś. Szajbusem, który nazywa się spotter." - tekst by Pletwa

  7. #127

    Dołączył
    Aug 2025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sniffer Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć, że do Petřvaldík'u jest potrzebna jakaś przepustka w sobotę? Czy chodziło Ci tylko o kampery?
    Do Albrechticky.
    sniffer likes this.

  8. #128
    Awatar miroslaw123

    Dołączył
    Aug 2025
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomad_fh Zobacz posta
    Ja zawsze parkuje u strażaków. Gdzie dodatkowo jest opcja - jeśli ktoś chciałby spać w samochodzie/namiocie na ich terenie, to zostawiają otwarte WC w budynku baru (noc z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę). No i dla motocyklistów - przechowalnia kurtek/kasków i ich remizie (ale tu trzeba odebrać do ok 19, bo później to już różnie ).
    A możesz dać jakiegoś linka do miejscówki bo właśnie wynegocjowałem weekend i wybieram się na moto w sobotę wcześnie rano. Jak by się dało to chętnie bym tam zostawił moto i rozbił namiot, a potem z buta na pokaz Ps. ile za nocleg?

  9. #129

    Dołączył
    Sep 2016

    Domyślnie

    Witam, w związku z tym, że wybieram się pierwszy raz do Ostrawy
    Mógłby ktoś powiedzieć jakimi walutami można płacić na stoiskach gastronomicznych i z pamiątkami (euro, korony, złotówki)?
    Na stoiskach informacyjnych jest info na o akceptowalnych walutach, ale o pozostałych nigdzie nie znalazłem informacji.

  10. #130
    Awatar Michbudz

    Dołączył
    May 2018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez senior08 Zobacz posta
    Witam, w związku z tym, że wybieram się pierwszy raz do Ostrawy
    Mógłby ktoś powiedzieć jakimi walutami można płacić na stoiskach gastronomicznych i z pamiątkami (euro, korony, złotówki)?
    Na stoiskach informacyjnych jest info na o akceptowalnych walutach, ale o pozostałych nigdzie nie znalazłem informacji.
    Kolumbijskie pesos.
    Jedziesz do Republiki Czeskiej. Walutą w tym kraju są korony czeskie.
    Na szczęście Czesi to pragmatyczny naród i na wielu stoiskach będzie możliwość płatności w złotowkach i Euro. Ale nie można tego brać za pewnik, a tym bardziej wymagać (czego byłem wielokrotnie świadkiem). No i takie płacenie obcą walutą wydłuża kolejki (bo trzeba przeliczyć na korony, wydać resztę w koronach, posłuchać, że ktoś jest zaskoczony, że resztę dostaje w koronach, itp., itd.) Naprawdę, tak trudno jest wymienić parę złotych na korony?
    Swoją drogą, czy jak odbywały się Odlotowe Suwałki, to była tam możliwość płatności rublami? Zarówno rosyjskimi jak i białoruskimi?
    DanielKZ, karbon, Lance and 15 others like this.

  11. #131

    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    KRK/EPKK

    Domyślnie

    Na ostatnich Dniach NATO:
    Parkingi - korony, złotówki, euro (nawet u rolnika na podwórku)
    Stoiska zespołów i niektóre z giftami - korony, euro, czasem złotówki
    Gastronomia i cała reszta - praktycznie tylko korony, brak możliwości płatności kartą.
    Było kilka automatów z kawą w których można było płacić kartą, ale udawało się to raz na trzy, cztery próby (kiepski internet komórkowy)

  12. #132
    Awatar miroslaw123

    Dołączył
    Aug 2025
    Mieszka w
    KRK

    Domyślnie

    A jeśli chodzi o parkowanie to polecają mieć odliczoną kwotę, która jest wskazana na stronie organizatora.
    okazjonalny, MarkPol and Tomek Z like this.

  13. #133

    Dołączył
    Aug 2017

    Domyślnie

    Były też bankomaty
    Tomek Z likes this.

  14. #134

    Dołączył
    Aug 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michbudz Zobacz posta
    Ale nie można tego brać za pewnik, a tym bardziej wymagać (czego byłem wielokrotnie świadkiem).
    Aż mi się przypomniało jak kiedyś na SIAF w Sliac rodzinka z Polski się awanturowała, że "co oni wymyślają z tym euro, ani koron nie chcą, ani złotówek"
    Cytat Zamieszczone przez miroslaw123 Zobacz posta
    A jeśli chodzi o parkowanie to polecają mieć odliczoną kwotę, która jest wskazana na stronie organizatora.
    Oj to to, po stokroć to! Znacznie to skraca korki na bramie jeżeli parkingowy nie musi kombinować z resztą.
    Tomek Z likes this.

  15. #135

    Dołączył
    Aug 2017

    Domyślnie

    Czy w piątek żeby podjechać i ustawić się w osi pasa czy da sie dojechać na ten oficjalny parking w pobliżu tej malarni (tych hangarów(?) Czy gdzie najlepiej podjechać i czy wogóle da się tam w pt. wjechać ?

  16. #136

    Dołączył
    Sep 2014

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DanielKZ Zobacz posta
    Do Albrechticky.
    A w którym miejscu tak dokładniej (czwartek, piątek) ten gospodarz przyjmuje ? :-)
    Kojarzy ktoś czy zostawały tam jakieś samochody na weekend ?

  17. #137
    Awatar polkrz

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Puławy

    Domyślnie

    Jak raz zostały na weekend w Albrechtickach na poboczu drogi to do wieczora ubyło powietrza w oponach i trzeba było wulkanizatora szukac
    Pffff.....

  18. #138

    Dołączył
    Aug 2025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novi Zobacz posta
    A w którym miejscu tak dokładniej (czwartek, piątek) ten gospodarz przyjmuje ? :-)
    Kojarzy ktoś czy zostawały tam jakieś samochody na weekend ?
    https://maps.app.goo.gl/rJBsSB5xneborJnv5 Tutaj zostawiałem auto w piątek i sobotę za chyba 200 Koron za dzień. Czy auta zostawały tam przez weekend ? Nie wiem. Z tego co pamiętam mieszkańcy w Alkbrechticky nie są przyjaźnie nastawieni do tego żeby parkować tam wzdłuż ich dróg na wiosce, dlatego trzeba znaleźć coś u kogoś na posesji i zapłacić. Tak jest najbezpieczniej.
    MAC_WRC likes this.

  19. #139

    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    PL

    Domyślnie

    Mam pytanie o przyloty i odloty. Gdzie najlepiej się ustawiać? Czy jest dobra miejscówka również na kołowanie z/do miejsca na statykę? Generalnie zastanawiam się nad urlopem na czwartek i piątek albo na poniedziałek. Warto?

  20. #140

    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Lublin

    Domyślnie


    Polecamy

    Cześć,

    Jak ktoś z Was będzie jutro/piątek na przylotach i treningach to proszę dajcie znać lub zróbcie zdjęcie jak wygląda pole za laskiem (idealnie w osi pokazu)

    dziękuje!

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •