VIDEO »   Spitfire RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
Like Tree14Likes

Wątek: BRUSSELS AIRLINES - recenzje

  1. #41

    Dołączył
    Nov 2016
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie


    Polecamy

    Leciałem na trasie WAW - BRU - LIN. Taryfa Check&Go z wykupionym bagażem dodatkowym. W Warszawie była burza, więc wylecieliśmy z dwugodzinnym opóźnieniem. Jak było wiadomo, że sobie posiedzimy w samolocie, stewy zaczęły roznosić bezpłatną wodę. Wystartowaliśmy generalnie o tym czasie kiedy powinniśmy lądować w Brukseli. Podczas rejsu stewy, zwłaszcza szefowa, były miłe. Pani miały problem z terminalem do płatności, więc zaraz ogłosiły, że przyjmują płatność tylko gotówką ze względu na awarię terminala. Przed lądowaniem zapowiedź o gate'ach i połączeniach. Powiedziano, że ci co utracili połączeniem mogą udać się do transfer desk, który będzie naprzeciw gate'u do którego samolot przybędzie. W transfer desk od razu wywoływano nas do siebie. Wszystko było przygotowane w pakietach: nowa karta pokładowa, vouchery na nocleg, transport.
    W drodze powrotnej w Linate, odprawiałem się przy stanowisku dla Biznesu, bo wywołał mnie gość z długiej kolejki do ekonomicznej.
    Przydzielił miejsce i zrobił upgrade do Flex&Fast, nawet się ucieszyłem. Szczęście trwało krótko, bo w gate już przy boardingu zmieniono mi kartę pokładową na miejsce z tyłu w klasie Check&Go.
    Trochę nie fajnie, bo skoro dali upgrade, to już raczej nie powinni wycofywać.
    Samoloty zapełnione po brzegi, potrafią sprzedawać bilety.

  2. #42

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    Ktoś leciał ostatnio z nimi przez kałużę w Y? Jak wrażenia?

  3. #43

    Dołączył
    Jan 2011

    Domyślnie

    jak się ma w *A golda i bilet w najtańszej taryfie to można wziąć za free bagaż rejestrowy czy tak jak w luftwafe ?

  4. #44

    Dołączył
    Jun 2010
    Mieszka w
    EPTO

    Domyślnie

    IMHO Lufa nie daje nawet Senatorom... ;-)

    HON Circle Members, Senators, Frequent Travellers and Star Alliance Gold Members travelling on the Light fare are not entitled to a free advance seat reservation or to take additional free baggage or a golf bag with them (this also applies to members of SWISS Golf Traveller).

  5. #45

    Dołączył
    Jan 2011

    Domyślnie

    czyli rozumiem że w SN tak samo jest....


    hmmmm doczytałem.... tak jak u matki czyli tak jak w LH.....

  6. #46
    Awatar pasazernagape

    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    SZZ/EPSC

    Domyślnie


    Polecamy

    Takie info wyświetlił mi dzisiaj Onet

    Kłótnia na płycie lotniska. Tłum chciał wedrzeć się do samolotu
    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/klo...molotu/5f72wjs

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •