VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 40 z 41 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 805
Like Tree100Likes

Wątek: Przyloty związane z Lechem Poznań

  1. #781
    Administrator Senior Screener
    Awatar Witek

    Dołączył
    Nov 2006
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie


    Polecamy

    Mało ich kibiców pojawiło się w Poznaniu
    Reg Hunter - profil FB / profil YT

  2. #782
    ModTeam
    Awatar Quantas

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Pyrlandia

    Domyślnie

    Piłkarze Lecha zaliczą nostalgiczną podróż. Do miasta przepełnionego historią, polecą historyczną 31 letnią maszyną. Nie zagłębiałem się w szczegóły, ale prawdopodobnie jest to jeden z dwóch ostatnich Fokkerów 100 na europejskich blachach.
    YR-FKB Carpatair.

    Gościł już w POZ

    Samolot i właściciel
    Fokker 100
    Carpatair
    Lotnisko
    Poland: Poznan - Lawica(POZ EPPO)
    Data /REG / CN
    23.10.2015 / YR-FKB / 11369
    Autor
    Witold Łożyński (Wlkp_Spotters)



    Kibice mają jeden czarter, oraz lecą rejsówkami, wszystkim które pozwolą im na czas dotrzeć na Stadio Artemio Franchi.



  3. #783
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    22 lipca Lech zaczyna przygodę z Champions League. Ciekawe z kim zagrają i kto zawita do Poznania.

  4. #784
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Wiadomo czym Breidablik przylatuje do POZ?
    solti likes this.

  5. #785
    Awatar japas15002800

    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Niczym, lecieli rejsowkami na trzy tury przez Berlin i Warszawę. Tak przynajmniej mówi Borek w KS.
    Poznań-Ławica&Kraków-Balice

  6. #786

    Dołączył
    Mar 2015
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Na mecz do Rejkiawiku Lechici udają się Boeingiem LY-KDT. Przylot jutro 9:00. Odlot po godzinie

  7. #787
    ModTeam
    Awatar Quantas

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Pyrlandia

    Domyślnie

    W takich luksusach jeszcze nie lecieli. Ale takim staruchem też chyba nie.



  8. #788
    Awatar Patryk13

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie

    Akurat KlasJetem i ich classicami lata sporo zespołów sportowych w całej Europie. Ich konfiguracja jest idealna pod ich potrzeby. Na przykład reprezentacja Portugalii po wygraniu Ligii Narodów miesiąc temu wróciła do Lizbony ich 737-300 (LY-CHF)

  9. #789
    Awatar Pitras

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Puszczykowo

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quantas Zobacz posta
    W takich luksusach jeszcze nie lecieli. Ale takim staruchem też chyba nie.
    Mówisz, że Fokker 100 Carpatair był młodszy? Zresztą dla laików tu lecą typowym 737- o którym słyszał każdy kto choć raz był na lotnisku, a tam był jakiś F100, która to nazwa mało co mówi...

  10. #790
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Jutro Crvena przylatuje BCS3 airBaltic.

  11. #791
    ModTeam
    Awatar Quantas

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Pyrlandia

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pitras Zobacz posta
    Mówisz, że Fokker 100 Carpatair był młodszy? Zresztą dla laików tu lecą typowym 737- o którym słyszał każdy kto choć raz był na lotnisku, a tam był jakiś F100, która to nazwa mało co mówi...
    Ledwie 7 postów wyżej masz informację że wówczas miał 31 lat. Klasjet miał 32,7.

    "Jakiś" Fokker.
    Hmmm.... A co do rzeczy ma zdanie laików?



  12. #792

    Dołączył
    Mar 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario73 Zobacz posta
    Jutro Crvena przylatuje BCS3 airBaltic.
    Wracają jutro do BEG naszym ENT.

  13. #793
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    KRC Genk przylatuje naszym ENT.

  14. #794
    Awatar japas15002800

    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Poprawcie mnie, ale chyba to pierwszy raz jak jakaś drużyna, a na pewno Lech, na mecz pucharowy poleci Ryanairem (Buzzem/737MAX??) i to do Maastricht/Aachen do Holandii skąd blisko do Genku.
    Poznań-Ławica&Kraków-Balice

  15. #795

    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    EPKT

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez japas15002800 Zobacz posta
    Poprawcie mnie, ale chyba to pierwszy raz jak jakaś drużyna, a na pewno Lech, na mecz pucharowy poleci Ryanairem (Buzzem/737MAX??)
    Raków też latał z KTW

  16. #796
    Awatar Pitras

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Puszczykowo

    Domyślnie

    Rapie na mecz z Lechem przyleci w 1.10 ok. godziny 14, natomiast kolejnego dnia ok. 11 przylecą kibice. Linii ani samolotu nie znam…

  17. #797

    Dołączył
    Mar 2011

    Domyślnie

    Przylatują RYS9535 wg Flightradar24.

  18. #798
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    A wracają chyba A320 Austrian Airlines

  19. #799
    M
    M jest nieaktywny
    Photo Screener
    Awatar M

    Dołączył
    Jun 2012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario73 Zobacz posta
    A wracają chyba A320 Austrian Airlines
    Będzie, STA2130L i odlot po godzinie.
    EDIT: był A20N OE-LZN, teraz A320 OE-LBO... Się okaże co przyleci .
    Ostatnio edytowane przez M ; 01-10-2025 o 15:15
    Pozdrawiam

  20. #800
    Awatar Mario73

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie


    Polecamy

    Lech na mecz z Lincoln Red Imps leci jutro E190 G-POWX Titan Airways.

Strona 40 z 41 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •