VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
Like Tree24Likes
  • 7 Post By Meelosz
  • 2 Post By Meelosz
  • 1 Post By PM
  • 6 Post By M
  • 1 Post By M
  • 4 Post By KuBa 1761
  • 1 Post By PM
  • 2 Post By PM

Wątek: 2020.07.16 - LY-FLT - Boeing 737-522 - KlasJet

  1. #1
    Awatar Meelosz

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie 2020.07.16 - LY-FLT - Boeing 737-522 - KlasJet


    Polecamy

    Mario73, myszygon, hawky and 4 others like this.

  2. #2
    Awatar Meelosz

    Dołączył
    Sep 2010
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    ... a przed burzą jeszcze znajome "kosy" w kadr wpadły

    schwefel and myszygon like this.

  3. #3
    PM
    PM jest nieaktywny
    Awatar PM

    Dołączył
    Oct 2010

    Domyślnie

    Szybki jesteś
    Meelosz likes this.

  4. #4
    M
    M jest nieaktywny
    Photo Screener
    Awatar M

    Dołączył
    Jun 2012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM Zobacz posta
    Szybki jesteś
    Oj tak, Miłosz zawsze na posterunku .

    To zacznijmy od tego pięknego, i coraz rzadszego B735:
    Meelosz, KuBa 1761, solti and 3 others like this.
    Pozdrawiam

  5. #5
    M
    M jest nieaktywny
    Photo Screener
    Awatar M

    Dołączył
    Jun 2012

    Domyślnie

    Jeszcze ciąg dalszy z tego dnia, czyli ciekawie zaparkowany Enter, Learjet, oraz ładny kontrast na Wizzie :
    Ostatnio edytowane przez M ; 18-07-2020 o 16:14
    KuBa 1761 likes this.
    Pozdrawiam

  6. #6
    Senior Screener
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Pakość

    Domyślnie

    B735 KlasJet:


    B772 Omni:


    Reszta z tego dnia:
    schwefel, hawky, M and 1 others like this.

  7. #7
    PM
    PM jest nieaktywny
    Awatar PM

    Dołączył
    Oct 2010

    Domyślnie

    Siódemki ode mnie. To jakiś cud, że termika nie zjadła tego kadru



    schwefel likes this.

  8. #8
    PM
    PM jest nieaktywny
    Awatar PM

    Dołączył
    Oct 2010

    Domyślnie

    No i jeszcze KlasJet i Landryna:


    schwefel and solti like this.

  9. #9
    Awatar Patryk13

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    POZ

    Domyślnie


    Polecamy

    A ten 735 to po co u nas był?

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •