Przebudowy i reorganizacji terminalu nie bedzie ?
Przebudowy i reorganizacji terminalu nie bedzie ?
Ostatni plan na to i tak był tak idiotyczny że może to i dobrze
W najgorszym wypadku rozbudowa Okęcia skończy jak elektrownia Ostrołęka C.
![]()
Możecie sobie dodać rok opóźnienia budowy CPK i rok opóźnienia rozbudowy Okęcia.
Na to samo wyjdzie![]()
Zobacz sobie ile lat się buduje lotnisko greenfield na świecie![]()
twoje myślenie życzeniowe, zakładasz opóźnienie rozbudowę Okęcia ale CPK mu postawią w 2032 roku bo ktoś taką datę rzucił, nawet nie potrafisz pojąć, że to data symboliczna, nie jakiś dogmat, że ktoś otworzy lotnisko w 2032 roku, zejdź na ziemię to nie istanbuł czy chiny gdzie lotniska od podstaw powstają w 3-4 lata. Póki co spamujesz swoimi teoriami.
Czy data otwarcia w 2032 roku zakłada, że budowa potrwa 3-4 lata?
Pomyśl emixx.
Zakładki