F-16
![]()
F-16
![]()
Hej! Po co te 3 Antki An2 wczoraj leciały razem?
Jeszcze przez kilka dni będziemy je oglądać na naszym niebie. Bardzo ładnie pomalowane Antki do nas zawitały z okazji tej akcji - http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegol...ml#post1101279
Witam
Leci do was AW 149 I-1890. Czyżby Świdnik????
Pozdrawiam
Tak.
A tak wyglądał złapany w ostatniej chwili nad Lublinem http://i.minus.com/ibrbgEgjsfRbif.jpg
Aircraft information
ModeS31FEFDRegistrationI-1890Type codeA149TypeAgustaWestland AW149S/N-Airline
AgustaWestland
Na FL24 nie ma jeszcze swojej fotki wrzucaj swoją.
Piękna rzecz latać jeśli komu godzi bezpieczniej jednak kto po ziemi chodzi
Kiedy słyszę na EPRZ SOListy głos na mej głowie płonie włos
EPRZ FM - czułe granie - tak bije serce Jasionki
Przewodnik po chmurach
Zniża z Heraklionu Cessna 560XL Citation Excel.
YU-SPB
Canon EOS 90D + Tamron SP 150-600 mm f/5-6.3 Di VC USD G2, Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM,
Canon EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 IS II
http://www.flightradar24.com/
Po 8:00 z IEV siadł Raytheon 390 Premier UR-FDB
https://www.facebook.com/LgsLublin - Lubelska Grupa Spotterska
"Iskra" właśnie śmiga nad LUZ i ogólnie nad Lublinem.
Czyżby Iskra przyleciała?
Pewnie z Krakowa z pokazów?
Zakładki