Ostatni odlot do FCO zamykający dotychczasową, około 2,5 letnią przygodę PLL LOT z RDO. Na pokładzie nie więcej niż 30 PAXów. Czy LOT zgodnie z zapowiedziami wróci do Radomia na wiosnę? Zakładam, że z pewnością wróci na okres wakacji, gdzie w WAW jest bardzo ciasno.