-
2025.10.25
Polecamy

Ostatni odlot do FCO zamykający dotychczasową, około 2,5 letnią przygodę PLL LOT z RDO. Na pokładzie nie więcej niż 30 PAXów. Czy LOT zgodnie z zapowiedziami wróci do Radomia na wiosnę? Zakładam, że z pewnością wróci na okres wakacji, gdzie w WAW jest bardzo ciasno.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki