Macie już ILS, budowana jest hala przylotów, prowadzone są prace mające poprawić infrastrukturę. Czy ktoś ma zatem wiedzę, czy zarząd prowadzi jakieś działania/rozmowy z przewoźnikami (mam tutaj na myśli Ryanair, Wizzair - bo chyba tylko ci ewentualnie wchodziliby w grę) mające doprowadzić do otwarcia jakiegoś nowego połączenia?







4Likes
LinkBack URL
About LinkBacks
Odpowiedz z cytatem


Zakładki