Czy to tak Ryanair nocuje zalogi pomiedzy wieczornym i porannym lotem ;).Zamieszczone przez 6182
Czy to tak Ryanair nocuje zalogi pomiedzy wieczornym i porannym lotem ;).Zamieszczone przez 6182
PORWANIE SAMOLOTU!!
Poniedziałek
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako
zakładnicy.
Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.
Wtorek.
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie
wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z
pasażerami.
Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem,
pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę
pasażerów.
Wypuściliśmy, a co tam.
Czwartek
Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy
drugą połowę pasażerów i pilotów.
Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili
masę znajomych. Impreza do rana.
Sobota
Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.
Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest
milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.
Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie
zgadza.
Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.
Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli
załatwimy wódkę.
dobre
![]()
Poznajcie Bydgoszcz! Zapraszam na mojego bloga http://mojemiasto-bydgoszcz.blog.onet.pl/
Wypada źródełko podać.
źródło: joemonster.org![]()
moze bylo, ale co tam...
Rozmawiają trzy babcie:
- Mój wnusiu zostanie lekarzem, bo wspaniale robi zastrzyki.
- A mój zostanie ogrodnikiem, bo ciągle siedzi w ogródku i sadzi kwiaty.
- A mój będzie pilotem, bo cały czas moczy szmatę w rozpuszczalniku,
wącha ją i woła: "Ale odlot, babciu!"
K
-Kapitan podchodzi do lądowania nocą i nagle wpada na genialny pomysł.
-Mówi do drugiego pilota zróbmy żart ATC na to pilot zgoda.
-Zgłasza się do wieży i mówi jak nas znajdziecie to wygracie.
-I wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu i mówi co wy na to.
-Wszyscy w wieży panikują a jeden kontroler mówi jak oni żartują to my też.
-I zastosował drastyczne środki wyłączył światła podejścia i ILS.
-Po chwili mówi do pilotów co macie pietra.
-Kapitan się zgłasza: i krzyczy w niebogłosy WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO.
tomekk55, Może i dziwnie ale ja to ciapałem z pamięci więc nie dziw się że są może jakie błędy językowe.![]()
Ten post wyglądał jak depesza ACARS![]()
Wersja z mową niezależną:
Kapitan podchodzi do lądowania nocą i nagle wpada na genialny pomysł.
Mówi do drugiego pilota: "zróbmy żart ATC", na to pilot: "zgoda".
Zgłasza się do wieży i mówi: "jak nas znajdziecie to wygracie".
I wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu i mówi: "co wy na to?".
Wszyscy w wieży panikują a jeden kontroler mówi: "jak oni żartują to my też".
I zastosował drastyczne środki: wyłączył światła podejścia i ILS.
Po chwili mówi do pilotów: "co, macie pietra?".
Kapitan się zgłasza i krzyczy w niebogłosy: "WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO!".
A mi się wydaje nadal, że to jakoś inaczej szło....
Fanatyczny Fan Formuły 1
Nie wiem czy to dokładnie to, ale było, że pilot po wyłączeniu transpondera mówił "zgadnij kto" a wieża po wyłączeniu świateł i ILS "zgadnij gdzie".
Podczas nocnego podejścia do lądowania kapitan wpadł na genialny pomysł.
- Zróbmy żart ATC! - mówi do F/O i otrzymuje pozytywną odpowiedź,
Wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu
Zgłasza się do wieży:
-XX Tower, zgadnij kto!
Wszyscy w wieży panikują. Jeden z kontrolerów mówi że jak oni żartują to my też.
Zastosowali drastyczne środki. Wyłączyli światła podejścia, oświetlenie lotniska i ILS.
-Zgadnij gdzie!!
KLM krzyczy: WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO!!!!!!
O to mi dokładnie chodziło sory za zamieszanie ale jak pisałem 4 posty wyżej dałem to z pamięci.Zamieszczone przez boeing787
![]()
http://lotnictwo.net.pl/viewtopic.ph...hlight=#121133
Numer 3 od dołu - i koniec zamieszania![]()
Przed lotem pilot mówi regułkę o wysokości lotu, pogodzie itp, jak ją skończył zapomniał wyłączyć megafonu i mówi do f/o:
- Najpierw napijemy się kawy a potem zabierzemy się za tą młodą stewardessę.
Stewardessa usłyszała to i leci do kabiny pilotów, nagle jakiś pasażer podstawia jej nogę, ona leży jak długa, pax do niej mówi:
- I gdzie głupia lecisz? Nie słyszałaś że najpierw będą kawę pić?
Jeśli było to do skasowania
Zakładki