VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1259
Like Tree1362Likes

Wątek: Dowcipy lotnicze

  1. #281
    Awatar 6182

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Szczecin

    Domyślnie


    Polecamy

    Overbooking


    Nikon D50,Nikkor 18-55 ED i 55-300 VR
    Maycom AR-108

    Pozdrawiam
    Daniel

  2. #282

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    mieszkaniu

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6182
    Overbooking :?: :lol:
    Czy to tak Ryanair nocuje zalogi pomiedzy wieczornym i porannym lotem ;).

  3. #283
    Awatar Marta

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Warsaw, Warszawa, Poland, 108126032553728, Warsaw, Poland

    Domyślnie

    PORWANIE SAMOLOTU!!

    Poniedziałek
    Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako
    zakładnicy.
    Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

    Wtorek.
    Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie
    wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z
    pasażerami.

    Środa
    Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem,
    pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę
    pasażerów.
    Wypuściliśmy, a co tam.

    Czwartek
    Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy
    drugą połowę pasażerów i pilotów.

    Piątek
    Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili
    masę znajomych. Impreza do rana.

    Sobota
    Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

    Poniedziałek
    Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest
    milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

    Wtorek
    Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie
    zgadza.
    Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

    Środa
    Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli
    załatwimy wódkę.

  4. #284
    Awatar sobol

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz

    Domyślnie

    dobre
    Poznajcie Bydgoszcz! Zapraszam na mojego bloga http://mojemiasto-bydgoszcz.blog.onet.pl/

  5. #285

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPPL

    Domyślnie

    Wypada źródełko podać.

  6. #286

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Dębica

    Domyślnie

    źródło: joemonster.org

  7. #287
    Awatar Marta

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Warsaw, Warszawa, Poland, 108126032553728, Warsaw, Poland

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kiper
    źródło: joemonster.org
    Nie wiem jakie zrodlo, bo dostalam to w mailu - jakbym znala to bym podala . Nastepnym razem nic nie wrzuce jesli nie bede wiedziala skad jest 8)

  8. #288
    Awatar kszyhu77

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    EGKB / BQH

    Domyślnie

    moze bylo, ale co tam...

    Rozmawiają trzy babcie:
    - Mój wnusiu zostanie lekarzem, bo wspaniale robi zastrzyki.
    - A mój zostanie ogrodnikiem, bo ciągle siedzi w ogródku i sadzi kwiaty.
    - A mój będzie pilotem, bo cały czas moczy szmatę w rozpuszczalniku,
    wącha ją i woła: "Ale odlot, babciu!"

    K

  9. #289
    Awatar pol574

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    CICHE/Zakopane

    Domyślnie

    -Kapitan podchodzi do lądowania nocą i nagle wpada na genialny pomysł.
    -Mówi do drugiego pilota zróbmy żart ATC na to pilot zgoda.
    -Zgłasza się do wieży i mówi jak nas znajdziecie to wygracie.
    -I wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu i mówi co wy na to.

    -Wszyscy w wieży panikują a jeden kontroler mówi jak oni żartują to my też.
    -I zastosował drastyczne środki wyłączył światła podejścia i ILS.
    -Po chwili mówi do pilotów co macie pietra.
    -Kapitan się zgłasza: i krzyczy w niebogłosy WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO.
    Sprzęt:Canon EOS 550D+GSO 10"+GSO 2x.
    My Airport Ciche-Baligowiec 1:400

  10. #290
    Awatar tomekk55

    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    EPZG

    Domyślnie

    Sorki za offtop, ale pol574 wiesz może co to jest mowa niezależna?
    Jakoś dziwnie się czyta bez niej ten kawał.
    Pozdrawiam, Tomek

  11. #291
    Awatar pol574

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    CICHE/Zakopane

    Domyślnie

    tomekk55, Może i dziwnie ale ja to ciapałem z pamięci więc nie dziw się że są może jakie błędy językowe.
    Sprzęt:Canon EOS 550D+GSO 10"+GSO 2x.
    My Airport Ciche-Baligowiec 1:400

  12. #292

    Dołączył
    Feb 2007

    Domyślnie

    Ten post wyglądał jak depesza ACARS


    Wersja z mową niezależną:

    Kapitan podchodzi do lądowania nocą i nagle wpada na genialny pomysł.
    Mówi do drugiego pilota: "zróbmy żart ATC", na to pilot: "zgoda".
    Zgłasza się do wieży i mówi: "jak nas znajdziecie to wygracie".
    I wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu i mówi: "co wy na to?".

    Wszyscy w wieży panikują a jeden kontroler mówi: "jak oni żartują to my też".
    I zastosował drastyczne środki: wyłączył światła podejścia i ILS.
    Po chwili mówi do pilotów: "co, macie pietra?".
    Kapitan się zgłasza i krzyczy w niebogłosy: "WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO!".

  13. #293
    Awatar Sansei6

    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Siedlce

    Domyślnie

    A mi się wydaje nadal, że to jakoś inaczej szło....
    Fanatyczny Fan Formuły 1

  14. #294
    Awatar marcin_epkk

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Kraków

    Domyślnie

    Było dużo inaczej, w tej wersji jest zupełnie bez sensu..

  15. #295
    ModTeam Senior Screener
    Awatar Drzemi

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    GDN

    Domyślnie

    Nie wiem czy to dokładnie to, ale było, że pilot po wyłączeniu transpondera mówił "zgadnij kto" a wieża po wyłączeniu świateł i ILS "zgadnij gdzie".

  16. #296

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPPL

    Domyślnie

    Podczas nocnego podejścia do lądowania kapitan wpadł na genialny pomysł.
    - Zróbmy żart ATC! - mówi do F/O i otrzymuje pozytywną odpowiedź,
    Wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu
    Zgłasza się do wieży:
    -XX Tower, zgadnij kto!

    Wszyscy w wieży panikują. Jeden z kontrolerów mówi że jak oni żartują to my też.
    Zastosowali drastyczne środki. Wyłączyli światła podejścia, oświetlenie lotniska i ILS.
    -Zgadnij gdzie!!
    KLM krzyczy: WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO!!!!!!

  17. #297
    Awatar pol574

    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    CICHE/Zakopane

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boeing787
    Podczas nocnego podejścia do lądowania kapitan wpadł na genialny pomysł.
    - Zróbmy żart ATC! - mówi do F/O i otrzymuje pozytywną odpowiedź,
    Wyłączył transponder i całe oświetlenie samolotu
    Zgłasza się do wieży:
    -XX Tower, zgadnij kto!

    Wszyscy w wieży panikują. Jeden z kontrolerów mówi że jak oni żartują to my też.
    Zastosowali drastyczne środki. Wyłączyli światła podejścia, oświetlenie lotniska i ILS.
    -Zgadnij gdzie!!
    KLM krzyczy: WŁĄCZCIE MI TO CHOLERSTWO!!!!!!
    O to mi dokładnie chodziło sory za zamieszanie ale jak pisałem 4 posty wyżej dałem to z pamięci.
    Sprzęt:Canon EOS 550D+GSO 10"+GSO 2x.
    My Airport Ciche-Baligowiec 1:400

  18. #298

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPWA

    Domyślnie

    http://lotnictwo.net.pl/viewtopic.ph...hlight=#121133

    Numer 3 od dołu - i koniec zamieszania

  19. #299
    Awatar karol_n1

    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Tychy

    Domyślnie

    Przed lotem pilot mówi regułkę o wysokości lotu, pogodzie itp, jak ją skończył zapomniał wyłączyć megafonu i mówi do f/o:
    - Najpierw napijemy się kawy a potem zabierzemy się za tą młodą stewardessę.
    Stewardessa usłyszała to i leci do kabiny pilotów, nagle jakiś pasażer podstawia jej nogę, ona leży jak długa, pax do niej mówi:
    - I gdzie głupia lecisz? Nie słyszałaś że najpierw będą kawę pić?



    Jeśli było to do skasowania

  20. #300
    Awatar Mateusz Janiec

    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Rzeszów

    Domyślnie


    Polecamy

    Karol, dobre
    Mercedes CLS 53AMG 4MATIC 435KM/520NM.
    Aer Lingus - Simply unbeatable!
    Aer Lingus - This is not just an airline, this is Aer Lingus!
    Aer Lingus - Reaching for new heights!

Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

LinkBacks (?)

  1. 31-05-2014, 19:04
  2. 22-02-2014, 23:09
  3. 14-02-2014, 10:24
  4. 11-04-2013, 21:08
  5. 11-09-2012, 15:55
  6. 02-09-2012, 19:14
  7. 31-08-2012, 17:10
  8. 05-08-2012, 16:28
  9. 25-06-2012, 17:26
  10. 25-06-2012, 17:25
  11. 23-06-2012, 21:09
  12. 22-02-2012, 15:38
  13. 10-01-2012, 10:06
  14. 19-12-2011, 20:51
  15. 22-11-2011, 19:42
  16. 16-11-2011, 12:49
  17. 11-11-2011, 11:03
  18. 03-11-2011, 16:51
  19. 09-10-2011, 12:29
  20. 01-10-2011, 21:18
  21. 11-09-2011, 22:56
  22. 03-09-2011, 17:40
  23. 28-08-2011, 23:08
  24. 07-08-2011, 15:12
  25. 31-07-2011, 20:55
  26. 15-07-2011, 17:59
  27. 13-07-2011, 20:02
  28. 08-07-2011, 21:19
  29. 07-07-2011, 15:34
  30. 29-06-2011, 14:12
  31. 22-06-2011, 19:01
  32. 17-06-2011, 09:28
  33. 16-06-2011, 20:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •