VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Strona 52 z 63 PierwszyPierwszy ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,040 z 1259
Like Tree1362Likes

Wątek: Dowcipy lotnicze

  1. #1021

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Kraków

    Domyślnie


    Polecamy

    Cytat Zamieszczone przez zwierzak2603 Zobacz posta
    Link nie działa
    http://www.thecleverest.com/countdown.swf

  2. #1022

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Coś lipa z tym linkiem.

  3. #1023

  4. #1024

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie

    Michal_K likes this.

  5. #1025

    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    CTR warszawa
    Wpisów
    111

    Domyślnie

    Właśnie usłyszałem świetny kawał, może już było ale co tam:
    Jak się nazywają linie lotnicze które podają Kaszę do jedzenia:
    KASZALOT.
    pawel111 and Michal_K like this.

  6. #1026

    Dołączył
    Mar 2009

    Domyślnie

    Dowcip jak waliza z TATL - może zabić.
    pawel111, Kazor, Jerry and 2 others like this.

  7. #1027

    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska

    Domyślnie

    Przed startem stewardessa zaczyna instrukcję dla pasażerów:
    - Jak państwo pewnie zauważyli, wejście na pokład zajęło państwu prawie piętnaście minut. W razie niebezpiecznej sytuacji będą mieli państwo dziewięćdziesiąt sekund na wyjście, więc radzę słuchać uważnie

  8. #1028
    ModTeam
    Awatar frik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPBC/EPWA/EPMM

    Domyślnie

    MarcinSz, djzybi, pawel111 and 2 others like this.
    Quidquid latine dictum sit, videtur sapiens.


  9. #1029

    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska

    Domyślnie

    To nie dowcip, tylko autentyczna ironia producentów, ale myślę, że ciekawe:
    W 1946 firma Convair skonstruowała potężny sześciosilnikowy bombowiec dalekiego zasięgu, który mógł unieść prawie 40 ton bomb, również atomowych. Nazwano go B-36... Peacemaker.

  10. #1030

    Dołączył
    Apr 2010

    Domyślnie

    Popatrz jak amerykanie nazywali większość swoich śmigłowców wojskowych

  11. #1031

    Dołączył
    Sep 2011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Omega98 Zobacz posta
    To nie dowcip, tylko autentyczna ironia producentów, ale myślę, że ciekawe:
    W 1946 firma Convair skonstruowała potężny sześciosilnikowy bombowiec dalekiego zasięgu, który mógł unieść prawie 40 ton bomb, również atomowych. Nazwano go B-36... Peacemaker.
    Dobrze go nazwali, wszak razem z mu podobnymi spełnił swoje zadanie w odniesieniu do nazwy. Kto wie, gdyby go nazwali jakoś "Rus-Eliminator/Liquidator/neutralizer itp..." byłoby ryzyko, że też spełni swoje zadanie,(lub przynajmniej spróbuje) . Stąd nagle pojawiła się logiczna refleksja, że był potrzebny bo jakkolwiek by go ni nazwali i tak spełnił swoje zadanie

  12. #1032
    Awatar 3colors

    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Radom

    Domyślnie

    Proste.
    Ten "Peacemaker" powodował "Peace" samą swoją obecnością (no swoją i jeszcze kilku swoich braci)... Taka rodzinka.

  13. #1033
    ModTeam
    Awatar frik

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    EPBC/EPWA/EPMM

    Domyślnie

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mutual...ed_Destruction

    Dlatego bombowce strategiczne i rakiety balistyczne służyły zapewnieniu pokoju . Po angielsku jest więcej i dokładniej wytłumaczone.
    Ostatnio edytowane przez frik ; 30-03-2016 o 13:27
    Quidquid latine dictum sit, videtur sapiens.


  14. #1034

    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska

    Domyślnie

    Rozumiem, o co chodzi, po prostu "twórca pokoju" w odniesieniu do bombowca brzmi trochę dziwnie.

  15. #1035

    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    WAW/KRK

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Omega98 Zobacz posta
    Rozumiem, o co chodzi, po prostu "twórca pokoju" w odniesieniu do bombowca brzmi trochę dziwnie.
    Tylko w (post)rewolucyjnej edukacji (i takich-że mediach).

    A propos (z lat 80-tych):
    - Co to jest jak jedzie Pershing na rowerze?
    - Wyscig zbrojen.
    - A jak jedzie SS-20 na rowerze?
    - Wyscig pokoju.
    sanfran and Rumun like this.

  16. #1036
    Awatar Radek Zlin

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Łódź
    paulus76, Krzychoo, frik and 6 others like this.

  17. #1037

    Dołączył
    Sep 2014

    Domyślnie

    Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy a za nim kobieta w mundurku, mini spódnica, żakiet - stewardesa jakaś. Facet zaintrygowany ta sytuacja mówi:
    - Hello, you fly USA airways?
    Kobieta nie odzywa się, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomyslal no to co, spróbuje jeszcze raz:
    - Flugen sie Lufthansa ja?
    Kobieta bardziej zdziwona patrzy na niego i nic nie mówi. No trudno pomyślał facet... spróbuję jeszcze raz:
    - Volare sinora Alitalia?
    Wtedy kobieta mówi:
    - A w mordę chcesz palancie?!
    - Aha, LOT!

  18. #1038
    Awatar sanfran

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Aberdeenshire

    Domyślnie

    Izrael postanowił skonstruować swoje własne samoloty. Zbudowano prototyp ale podczas oblotu urwało sie skrzydło. Sprawdzono projekt, obliczenia i zbudowano drugi prototyp. Niestety, podczas oblotu znowu uległ katastrofie. Podobnie było z trzecim prototypem. Przed czwartą, ostatnią próbą szef zespołu konstrukcyjnego poszedł do synagogi porozmawiać z rabinem. Ten wysłuchał go i kazał przyjść za tydzień po odpowiedż. Po tygodniu rabin powiedział, że w miejscu gdzie skrzydła łączą sie z kadłubem należy nawiercić szereg otworków.
    - Ależ, rabi, to jeszcze bardziej osłabi konstrukcje!
    - Chciałeś rady, to ją dostałeś. Co z nią zrobisz to już twoja sprawa - pożegnał go rabin.
    Glowny konstruktor wrócił do biura, sprawdził projekt, wzruszył ramionami i kazał wywiercić otworki w czwartym prototypie.
    Samolot odbył jeden udany lot, potem drugi i nic nie wskazywało na to, żeby miała nastąpić jakakolwiek awaria. Uradowany konstruktor pobiegł do rabina podziękować mu i zapytać w jaki sposób wpadł na takie rozwiązanie.
    Na to rabin odparł: - Gdy poszedłem do toalety to przypomniał mi sie twój problem. Spojrzałem na papier toaletowy i mnie olśniło! Nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żeby listek oderwał się na perforacji!
    pawel111, Krzychoo, frik and 2 others like this.

  19. #1039
    Awatar sanfran

    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Aberdeenshire

    Domyślnie

    A teraz z kolei cos prawdziwego.
    Mam znajomego pilota smiglowca, z reszta Wlocha, ktory pracowal w RPA ale przeniosl sie do Szkocji. Ufff.
    A poznalem go w ten sposob, ze kiedy jechalem z psem zeby sobie pochodzic po gorkach to przyuwazyl moje ruskie auto i pogonil za nim "chocbym jechal nie wiadomo gdzie". Za daleko to i tak by nie wyszlo, bo moj Uaz ma co prawda miejsce na 78 litrow benzyny, ale pali ok 20 na setke ;-)
    A gonil mnie bo we Wloszech zostawil UAZa minibusa (452) i chcial sobie poogladac mojego.
    Ale do rzeczy. Kiedy potem siedlismy sobie pogadac przy szklanicy, to wyznal, ze Aberdeen to jest bardzo glupie miasto.
    Poniewaz zwykle w pubie lub klubie dziewczynie miekna nogi i oczka jej rozblyskaja na wiesc, ze pilotuje helikoptery.
    A tutaj uslyszal: Co, jeszcze jeden?!?
    Krzychoo, QbaqBA, frik and 5 others like this.

  20. #1040
    Awatar Kazor

    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Poznań

    Domyślnie


    Polecamy

    Profesorowie politechniki zostali zaproszeni na darmową wycieczkę lotniczą. Zasiedli wygodnie w samolocie; kapitan ich wita przez interkom:
    - Witam szanowne grono profesorskie na pokładzie naszego samolotu. Proszę zająć miejsca i zapiąć pasy. Pragnę panów poinformować, że ten samolot został całkowicie, od początku do końca, zaprojektowany przez państwa studentów.
    Po tych słowach profesorowie w panice rzucili się do wyjścia z zamiarem jak najszybszego opuszczenia samolotu. Szarpią się z pasami, wyważają drzwi, jedna wielka panika!
    Tylko jeden z profesorów siedzi sobie spokojnie bez nerwów i patrzy przez okno.
    - Dlaczego nie uciekasz, przecież jak zostaniesz, to zginiesz na bank!” – krzyczą pozostali.
    - Panowie – ze stoickim spokojem odzywa się profesor. – Ja doskonale znam swoich studentów. Ten szajs nawet nie ruszy z miejsca!
    Frugas, pawel111, Krzychoo and 5 others like this.

Strona 52 z 63 PierwszyPierwszy ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... OstatniOstatni

LinkBacks (?)

  1. 31-05-2014, 19:04
  2. 22-02-2014, 23:09
  3. 14-02-2014, 10:24
  4. 11-04-2013, 21:08
  5. 11-09-2012, 15:55
  6. 02-09-2012, 19:14
  7. 31-08-2012, 17:10
  8. 05-08-2012, 16:28
  9. 25-06-2012, 17:26
  10. 25-06-2012, 17:25
  11. 23-06-2012, 21:09
  12. 22-02-2012, 15:38
  13. 10-01-2012, 10:06
  14. 19-12-2011, 20:51
  15. 22-11-2011, 19:42
  16. 16-11-2011, 12:49
  17. 11-11-2011, 11:03
  18. 03-11-2011, 16:51
  19. 09-10-2011, 12:29
  20. 01-10-2011, 21:18
  21. 11-09-2011, 22:56
  22. 03-09-2011, 17:40
  23. 28-08-2011, 23:08
  24. 07-08-2011, 15:12
  25. 31-07-2011, 20:55
  26. 15-07-2011, 17:59
  27. 13-07-2011, 20:02
  28. 08-07-2011, 21:19
  29. 07-07-2011, 15:34
  30. 29-06-2011, 14:12
  31. 22-06-2011, 19:01
  32. 17-06-2011, 09:28
  33. 16-06-2011, 20:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •