VIDEO »   Red Arrows RIAT 2024        GALERIA »   Zapraszamy do umieszczania zdjęć w naszej galerii   

Zobacz kanał RSS

Wieści z Nory - O pracy i życiu oczami czterdziestolatka

Zdjęcia lotniskowe

Oceń wpis
przez w dniu 22-06-2015 o 11:16 (2317 Odsłon)
Dzisiejszy wpis nie będzie bogaty w tekst. Oczywiście mógłbym sprawdzić ile osób wejdzie na odcinek, w którym nic nie ma ale przecież nie o to chodzi, taki próżny to ja nie jestem. Za to wymyśliłem sobie, że czas najwyższy pokazać choć trochę zdjęć które czasem robię na płycie. Nie są to zdjęcia wybitne, czyste, nieskazitelne czy głęboko artystyczne. Są po prostu INNE. Robione z miejsc z których mało kto robi zdjęcia, aparat też nie jest wybitnie czaderski, bo zwykły kompakt, rzadko kiedy widać na nim tylko samolot. Mam za to wrażenie, że po ich obejrzeniu będziecie się czuli jakbyście byli bądź nawet pracowali w miejscach w których stoją samoloty.

Wizyta medyczna dosyć dawna
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e14da737f.html

Pierwsze zdjęcia z przylotu Dreamlinera:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...957e454d7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...957e454d7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c5e3a7e74.html

Obiecałem kiedyś więcej zdjęć b787 z nietypowych miejsc, ale to trochę musi zaczekać, aż chociażby umyją silniki z zewnątrz.
Kilka wizyt z zeszłego roku:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dfeb69047.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...23f8ce2c6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f2971d340.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...597508fa3.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...597508fa3.html

Coca-Cola:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a4631cd2c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f1af08e88.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c5df1eae6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5db40fab8.html

Retro malowanie przygotowanie do jednego z pierwszych rejsów:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8b58777ff.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6f7299699.html

Kilku dużych rzadkich gości o zmroku:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f11ef496c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ee8136bbd.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dfac1df39.html

Wojsko też ma swój kącik:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3ecd5d859.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7670da522.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3f3053fc6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6f1d98535.html

Taki klimacik w roli przerywnika:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a6916231e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1a342e9e3.html

Niespodziewana wizyta:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...60ce0361f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5fd9ce7d9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...77208b05a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bdd612641.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b939c87e2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...87c2a54b2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...31eb24b4e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...77abb27ea.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0c579c62d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d9e63638a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b0b480f42.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6d8742920.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...116922f84.html

Pamiętna Noc z Sevillą:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...598455ea7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...26f54a44d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fa9afd54e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...14e18be4f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9d48114d5.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...08ce6c184.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bc038c9b1.html
Z tym się kolega niepopisał:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d702379c4.html

Władca Przestworzy i nie tylko:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5847f1099.html

A na koniec moje ulubione, morda z nocy:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8f0ce5ce5.html

Jakby ktoś poczuł niedosyt to niestety kolejna porcja zdjęć musi swoje odczekać ale jeszcze większa porcja musi zostać zrobiona.
Dziś zachęcam tylko do komentarzy.
melonpl likes this.

Umieść "Zdjęcia lotniskowe" do Facebook Umieść "Zdjęcia lotniskowe" do Google

Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar lingus77
    • |
    • permalink
    Dobrze jest